[NL10] KTs speed

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

jaká tu bude nejlepší play?

IPoker, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $14.40 (144 bb)
      Hero (BB): $13.67 (136.7 bb)
      MP: $9.95 (99.5 bb)
      CO: $13.41 (134.1 bb)
      BTN: $11.65 (116.5 bb) 100h, 19/17/8

Preflop: Hero is BB with T K
      2 folds, BTN raises to $0.25, SB folds, Hero calls $0.15

Flop: ($0.55) 7 3 K (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.38, Hero calls $0.38
      Předpokládám, že ch/r není nejlepší řešení (nebo je ?). Vs fish bych šel klidně ch/r, tenhle vypadal spíš na rega, proto jen call.

Turn: ($1.31) T (2 players)
      Hero bets $1, BTN calls $1
      OTT jsem se rozhodl pro donkbet, aby si nechecknul back FDs apod. Je to lepší než ch/r ? A jak reagovat, kdyby mě raisnul ? Předpokládám, že velmi často fold.

River: ($3.31) 4 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.31, Hero calls $2.31
      Zahrál jsem ch/c, abych mu dal prostor blafnout jeho missnuté FDs. Nebo bude lepší betovat a doufat, že mě zaplatí s Kx apod ?

Díky
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

PF/F je celkem jasný (c/r F je určitě option vůči wide rangím, overcbetorům, vůči zatím 19/17 hráči bych spíš c/c-oval), na T - můj default je c/c a calldown, nechci mu zužovat range a už vůbec řešit spoty, kdy můj donkbet raisne (c/r by byla rozhodně overplay). Donkbetuji často vůči velmi one and done hráčům a to čistě z toho důvodu, že nechci, aby si realizoval eq zadarmo s jeho případnými draws. Co se týče R, tak z mého pohledu dost horších ruk checkuje beh, které by mohl callnout vs bet (horší TPs, 2ps) a hodně jeho FDs má SDv (teda předpokládejme, že si hráči často checkují beh i AXdx na SDv). Teda ten bet může být asi i lepší, ale i c/c není chyba, rozhodně bych ale nefoldoval a rozhodoval bych se vždy mezi c/c a b/f.