[NL10] KTo speed

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

IPoker, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $7.73 (77.3 bb)
      BB: $24.49 (244.9 bb)
      Hero (CO): $13.15 (131.5 bb) 500h, 27/22/5, wts 33, af 1,6, bet vs miss cbet 50 (12)
      BTN: $11.66 (116.6 bb)

Preflop: Hero is CO with T K
      Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, SB calls $0.25, BB folds

Flop: ($1) K 7 9 (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.80, BTN calls $0.80, SB folds
      Kvůli 3wp a HDB cbetuji.

Turn: ($2.60) 2 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.82, Hero calls $1.82
      Jakou play zvolit na turnu ? Cbet s plánem ch/c river nebo ch/c už turn ?

River: ($6.24) J (2 players)
      Hero checks, BTN checks
      Kdyby znovu vsadil - ch/c nebo ch/f ?

Díky
  • 5 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

celkově se mi to líbí, jak jsi to zahrál a zahrál bych to určitě stejně. Defaultně sice nevolím tak vysoký sizing na F, ale pokud je tam fish, tak asi np. Kdyby vsadil znovu na R, tak bych hrál c/f, máme lepší handy v rangi + si myslím, že dost z hand, se kterými mohl bluffovat improvenulo na SDv (QJdd/JTdd/AJdd, mby i všechny QJs/JTs). Teda daleko raději bych callnul na nějakém blanku typu 4c když už.
    • Wildadric
      Wildadric
      Bronz
      Registrace: 28.12.2013 Příspěvky: 515
      Není lepší betnout i turn vůči protekci před draws?
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,163
      Katrisone původně napsal
      ....+ si myslím, že dost z hand, se kterými mohl bluffovat improvenulo na SDv (QJdd/JTdd/AJdd, mby i všechny QJs/JTs). ...
      Tomuhle moc nerozumím. Proč by tohle měl být důvod pro ch/f na riveru? Však všechny tyto handy, které se vylepšily i tak porážíme ne? Nebo tu předpokládáme, že pokud mu karta na riveru dá nějakou SD value, tak si happy checkne back a nebude betovat? Já bych si teda dokázal představit, že to řada hráčů může betnout. Po druhém checku od nás si mohou myslet, že si jdou pro nějakou thin value.
    • Titan8
      Titan8
      Stříbro
      Registrace: 18.02.2014 Příspěvky: 799
      v praxi sa stretávam skôr s tým, že ľudia na NL10 v 95% checknú back svoj hitnutý out, práve preto má logicky menej hand bez SDv vo svojej range, čiže menej potencionálnych blufov
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Tomuhle moc nerozumím. Proč by tohle měl být důvod pro ch/f na riveru? Však všechny tyto handy, které se vylepšily i tak porážíme ne?
      Protože si je vždy checkne beh ;) Pokud by jack na R nepřišel, tak má potenciálně o dost víc bluffů -> c/c je mnohem reálnější.

Nebo tu předpokládáme, že pokud mu karta na riveru dá nějakou SD value, tak si happy checkne back a nebude betovat?
      Psal jsem rychleji, než jsem četl, tak ano, takto jsem to myslel.

Po druhém checku od nás si mohou myslet, že si jdou pro nějakou thin value.
      To by byl hodne solidní overplayer, kdyby si po 3w akci na F betnul pro value QJs na R. Teda obv je to čisté turnování handy na bluff, nikdy s horšími nezaplatíme + po jeho callu na F je pro nás velmi racionální potcontrollovat slabé TPs na T.

Není lepší betnout i turn vůči protekci před draws?
      Vůči rybě by to byl můj stnd, vůči regovi ne. Imo silných made hand je mnohem víc, než FDs, se kterými bude po našem 2nd barrelu pokračovat a považuji ho za izolační. Naopak po našem checku si je může betnout.

v praxi sa stretávam skôr s tým, že ľudia na NL10 v 95% checknú back svoj hitnutý out, práve preto má logicky menej hand bez SDv vo svojej range, čiže menej potencionálnych blufov
      Souhlas.