[NL25] AQo 3b pot KJx

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $54.51
      SB: $35.60
      Hero (BB): $26.26
      UTG: $26.08
      MP: $31.65
      CO: $25.00

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A:spade: Q:heart:

fold, fold, CO raises to $0.60, BTN calls $0.60, fold, Hero raises to $2.50, fold, BTN calls $1.90

Flop: ($5.70, 2 players) K:heart: 5:spade: J:spade:
      Hero bets $2.70, BTN calls $2.70

Turn: ($11.10, 2 players) 8:diamond:
      Hero bets $7.00, fold,

villain unknown

zistujem, ze vobec neviem, ako (ne)barrelovat tieto spoty s AK/AQ. mam tu checkovat F? alebo hrat 1&done/nieco ine? niekedy chodim takto na 2barrel so silnejsim sizingom na T (valuehandy takto moc nehram, imo vs takyto sizing s bad leverage ludia zvyknu overfoldovat). ale s touto rukou sa mi to teraz az tak nepaci, skor nejaky 3barrel na spade runoutoch by mohol byt fajn.

imo je dost tazke urcit, na ktorej street bude vseobecne unknown foldovat veci ako TT alebo JTs,AQ a potom som v tom dost strateny :f_confused:
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

líbí se mi barrelovat tuto ruku a shovovat R na spadech, určitě tam imo bude mít dost Jx ruk, které foldne a na spadu možná i nějaké Kx. Jinak nevím, jestli je to nejlepší způsob, jak hrát tyto spoty, ale já tu mívám často 2 balancované sizingy. V tom jednom (2st lvrg, close to pot sizingy) mám ruky, které chci stacknout do T (silné, ale zranitelné ruky a silné draws, se kterými se chci stacknout do R, resp. nechci je b/f-nout) a v tom druhém (1/2p F i T, shove R) mám ruky, které chci 3barrelovat (slabší draws, se kterými se commitnout nechci a méně zranitelné ruky typu sety např.).