[NL25] JJ double suited board 3b pot

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 926
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BTN): $25.00
      SB: $32.16
      BB: $25.35
      UTG: $24.19
      MP: $34.42
      CO: $34.84

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has J:diamond: J:club:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.50, fold, BB raises to $2.00, Hero calls $1.50

Flop: ($4.10, 2 players) 2:heart: 8:spade: 6:heart:
      BB bets $2.58, Hero calls $2.58

Turn: ($9.26, 2 players) Q:spade:
      BB checks, Hero checks

River: ($9.26, 2 players) 4:heart:
      BB bets $5.83, Hero calls $5.83

villain celkom aggro 23/20 3bet 6, cbet F 82, cbet T 50 (14) 500h

pokial nie je PF nejak overaggro, tak 3bet iba callujem.
      na T neviem, ci mam stabovat. chcel som ist s nejakym mensim sizingom, ale 6outov na overs ma proti mne len AK a inak ak drawuje, tak je to vacsinou nejaka FD, s ktorou aj tak pojde x/shove, tak som checkoval back.
      potom na R si nie som isty, ci mozem callnut. lebo jeho line nevyzera moc bluffy a moze mat urcite hitnute flushe a aj nejake OVPs alebo co, ktore chcel hrat x/shove na T. ja som si povodne myslel, ze som dost vysoko vo svojej range, ale teraz uz neviem. asi by som mal ott checkovat back aj vela FDs (mal by som checkovat back skor nut alebo non-nut FDs?) a neblokujem ziadne flushe.
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

pokud myslíš, že 4b/c nebude +ev, tak PF ok. Postflop - vůči hráči, co je hodně aggro, bych občas i raise/callnul F, přece jen QQ+ a občasné ruky typu 86s jsou 1,66%, co je většinou dost málo v těchto pozicích u těchto hráčů, kteří cbetují fakt hodně a bet/shovenou jednak any draw, tak i občas něco jako AK s tím, že ty nic nereprezentuješ (žádnou z možných draws neblokujeme, co je určitě plus této ruky). Je to nicméně exploit, konkrétně absurdně vysokých cbet freq. Co se týče default zahrání, tak F/T se mi zdá dost stnd.

R...Je to opravdu dost close, určitě máš některé flushe - já bych checkoval beh asi vždy ruky jako QXhh/8Xhh (to mě napadá, že my máme poměrně dost flushí given, že dvě nejvyšší karty nejsou v heartech) a určitě bych raději callnul down JJhx když už, v těchto těsných spotech to může hrát roli. Navíc nesmíme zapomínat na to, že b-x-b je pořád linie dost weighnutá na value u dost hráčů, takže fold rozhodně vypadá reasonable. Asi bych se nedivil, kdyby měl KK+, někteří hráči hrávají na těchto boardech hodně často c/shove T (zrovna tento runnout se mi na to moc nelíbí vzhledem k tomu, že budeš dost ruk checkovat beh, ale na nějaké kartě typu 3s na T by to mohlo být okish).