[NL10] AJ 2 páry vs raise turn, bet river

• vitouch
      vitouch
      Bronz
      Registrace: 29.06.2011 Příspěvky: 122
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $15.96 (159.6 bb)
      Hero (BB): $14.23 (142.3 bb)
      UTG: $6.72 (67.2 bb)
      MP: $12.85 (128.5 bb)
      CO: $14.30 (143 bb)
      BTN: $10.05 (100.5 bb)

Preflop: Hero is BB with A J
      2 folds, CO raises to $0.25, 2 folds, Hero calls $0.15

Flop: ($0.55) A 3 J (2 players)
      Hero checks, CO checks

Turn: ($0.55) T (2 players)
      Hero bets $0.39, CO raises to $1.14, Hero calls $0.75

River: ($2.83) 4 (2 players)
      Hero checks, CO bets $1.60, Hero calls $1.60

Results:
      $6.03 pot ($0.27 rake)
      Final Board: A 3 J T 4
      Hero mucked A J and lost (-$2.99 net)
      CO showed K Q and won $5.76 ($2.77 net)

Ahoj, tak ještě jedna handa na večer :) ,

Preflop: asi v pohodě, 3 bet je izolační
      Flop: Tenhle flop bude strašně overcbetovanej, takže je imo uplně zbytečný nějak donkovat, chci dostat value ze všech jeho bluffů.
      Plán nicméně nevyšel a soupeř checkuje back. Což mě dost překvapilo a začal jsem přemýšlet s čím to tady takhle zahraje. Předpokládal jsem nějakého jacka, možná slabé eso.

Turn: Uplně nejhorší možná karta pro nás, objevuje se flush draw, kopec straight draws, tak betuju silně, něco přes 3/4 potu, abych dostal value právě z draws, Jx, Ax. Dostávám skoro 3x check raise. Tady se to snad dá i exploitativně foldnout protože to nikdy nebude nic horšího než set? Nicméně já se rozhoduji pro call, že to může být nějaký semibluff s draw nebo snad JT/AT?

River: Potřebuju 27% na call, což asi mám, pokud má villain v rangi právě TJ, AT, případně nejakou busted draw, nicméně ten sizing vypadá vyloženě na value.

Moc děkuju za vyhodnocení.
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj vitouch,

PF ok, vůči LAGům/rybám může být 3b, jinak calluji vs CO. Postflop standard, na R určitě není fold na místě. KQ teda evidentně může mít (příp.TT po této linii často čekám z těch lepších hand), ale já bych čekal, že si ho většinou cbetne, takže bych z toho nebyl tak scared. Naopak může mít AT/JTs, možná i nějaké missed FD, takže rozhodně neuvažuji o foldu.