[NL25] SH KJs

• JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,163
      Čau,
      $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $11.50 (46 bb) 70/1 Hands 82
      BB: $25.49 (102 bb)
      Hero (MP): $26.27 (105.1 bb)
      CO: $25.06 (100.2 bb) 21/17 Hands 197
      BTN: $27.39 (109.6 bb)

Preflop: Hero is MP with J K
      Hero raises to $0.62, CO calls $0.62, BTN folds, SB calls $0.52, BB folds

Flop: ($2.11) 9 J 4 (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.40, CO calls $1.40, SB folds

Turn: ($4.91) 5 (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.50, Hero calls $2.50

River: ($9.91) 3 (2 players)
      Hero checks, CO bets $6.62, Hero folds

Preflop som mohol pridať na sizingu s whale na blindoch.

F stnd pre value.

Gameplan na turne? Preflop by teoreticky mohol rozširovať range o SCs, PPs, Axs maybe skrz fish. Keď sa na to pozerám rangeovo, tak by mal mať pomerne tight calling range, možno nejaké slowplaye, aby udržal fish in a silné draws, TPs. No 3 streety value s OP mi vychádzajú, takže
      -> s AA b - b - b na blankoch?
      -> TPs sú ok potcontrol na turne?

As played x/f, pretože blockujem jeho bluffing range. S KdJd calldown? Díky
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj JohnDoe1313,

já bych to hrál stejně, horší pro value nebetne a bluffy nějaké blokuješ. "S KdJd calldown? " mrkni na R a porovnej EQ, ale zdá se mi to určitě lepší ruky na calldown. Dokonce si myslím, že KJdd > AJhx na calldown. Vůči valuerangi na tom asi budou podobně, takže imo blocker effect na bluffing range hraje roli.

"-> s AA b - b - b na blankoch?":
      - zkus se podívat, kolik bys po 3w akci měl callovat down. Můj stnd je asi toto - vůči špatným hráčům, kteří často moc nerozlišují HU/mw poty, bych šel určitě b-b-b a čekám občas calldown i s QJ etc. Proti lepším regům, kteří po 3w akci budou callovat down fakt dost tight, se mi o něco víc líbí c/c. Ale psal jsi, že Ti to vychází na vbet v každém případě, teda budu Ti věřit, příp.se na to ještě mrknu sám, ale intuitivně bych vůči lepšímu měl fakt strach jít b-b-b a preferoval bych potcontrollovat někde. Může být okish přímo na T, kde může mít víc nějakých KQ ruk apod., teda víc potenciálních bluffů. Navíc dostat vůči lepšímu/aggro hráči raise někde na T/R taky není moc fajn.

-> TPs sú ok potcontrol na turne?
      - ano, to je můj stnd.