[NL25] AQo speed

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $26.02 (130.1 bb)
      BB: $6.80 (34 bb)
      UTG: $20 (100 bb)
      Hero (MP): $25.62 (128.1 bb)
      CO: $20.30 (101.5 bb) 142h, 21/18/9
      BTN: $12.09 (60.5 bb)

Preflop: Hero is MP with A Q
      UTG folds, Hero raises to $0.60, CO calls $0.60, BTN folds, SB calls $0.50, BB folds

Flop: ($2) 8 3 A (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.25, CO calls $1.25, SB folds
      Cbetuji kvůli mpw ikdyž je board dry ...

Turn: ($4.50) 7 (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.40, Hero calls $2.40
      Rozhodl jsem se hrát ch/c, villain moc horších hand nemá, ale blafů mít taky moc nebude - předpokládám, že nebude floatovat wide na flopu kvůli mwp.

River: ($9.30) K (2 players)
      Hero checks, CO bets $7, Hero calls $7
      Dlouho jsem tankoval nakonec jsem callnul. Myslím, že jsem vysoko v rangi. Poráží mě pouze AK, 88, 33 (pokud setmininguje všechny PPs), mby 87s (pokud je calluje preflop a ne3betuje). Nemyslím si, že má v rangi A8, A3, A7. Navíc i jeho vyšší sizing se mi jeví spíš jako blaf než value bet. Nebo se pletu ?

Díky za vyhodnocení :)
  • 3 odpovědí
    • felikc69
      felikc69
      Bronz
      Registrace: 23.04.2012 Příspěvky: 528
      ahoj
      ja vidim v jeho rangi skoro jen ty sety, mozna AK ktery se nerozhodnul 3betnout
      podle statu nevypada ze by preflop calloval sirokou range, navic callnul flop s hracem za sebou

AQ,AJ by na R nesazel takhle vysoko......vyssi sizing dava smysl kdyz valubetuju nee?? :D
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 926
      ja by som checkol F, na vacsine runnoutov tazko dostaneme 3street value 3-way a je to fakt velmi dry.

as played pot control na T asi dobry, ale R by som foldol. ten sizing je casto pouzivany ako bluff, ale on tu nema takmer ziadne bluffy v range. nejake midpairs/8x vacsinou checkuje beh na T a aj tak je jednoducho dost nepravedpodobne, ze bude turnovat made hands na bluff a obycajne ma 2pair+.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

souhlasím, že na takto dry boardu můžeš začít checkovat už F. Co se týče dalších streets - no co se týče ohledně perceivování toho betu jako bluff...popravdě, s čím konkrétně na tomto boardu hráč, co callnul dry F sandwiched, bude bluffovat? Skoro nikdo neotáčí made hands na bluff, co je tu prostě nutné k tomu, aby byl c/c +ev. Imo bottom teoreticky možné valuebetting range bude většinou právě AQ a AJs nevím, jestli bude takto hrát, spíš čekám check, nebo menší sizing. Teda při nejlepším splitneš, ale častěji prohraješ vs 33/77, možná i AK, co může callovat PF. Záleží, jaké máš stats např., pokud máš <15% open, nebo příliš vysoký fto3b pozičně, tak bych klidně taky jen callnul bez dynamiky. Fakt by mě překvapilo, kdybys tu byl good. Resp. možná občas budeš, ale ne dostatečně často imo.