Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] NL5 fail s K9

• Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Po mých nejstabilnějších výsledcích na NL2 jsem přešel na NL5. Měl by to být stejný level, jen s větším bankrollem. Když se ale podívám na svůj graf, tak se něco děje. Jedná se mi o red a blue lajnu (showdown/non-showdown). Je možné, že to je tím, že nemám handy na hráče a tím pádem hůř tableselectuji. Každopádně bych to rád prověřil. Taky jsem se posunul dál, nemám strach z kritiky a jsem otevřen podnětům i jiných hráčů, nejen Hand Judge. Zkrátka chci předejít případnému průšvihu v budoucnu (downswingu), což by se mohlo stát, kdybych to neřešil... Níže posílám pár grafů a prolinkované všechny moje handy, rozdělená podle showdown/non-showdown.

Graf winnings (zřetelné bláznovství na NL5)

Graf big blinds, tady to vypadá lépe, skoro jakoby nic...

Samotný graf NL5

A nějaké moje základní staty

Zde výpis postnutých non-showdown hand:
      Celkem jsem si vyfiltroval handy, kde celkový pot byl $2.00 a více (19 hand) a z toho posílám do handjudge 12 hand. Vynechal jsem situace jako např. kde mi zahodili když jsem měl nuts, kde jsem udělal totální nesmysl a vím o něm a nebo heads-up (než se naplnil stůl)

Zde výpis postnutých showdown hand:
      Vyfiltroval jsem si handy, kde jsem hrál o celý stack a více $5.00 (16). Z toho posílám do handjudge 7 hand. Víc mě leží na srdci non-showdowny. Vynechal jsem pro mě jasné situace, all-in preflop točky, set vs set apod.

Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Přehrát handu

SB: $4.86 (97.2 bb)
      BB: $6.37 (127.4 bb)
      UTG: $5 (100 bb)
      MP: $3.41 (68.2 bb) VPIP: 59, PFR: 31, 3B: 1, AF: 3.0, Hands: 345
      Hero (CO): $8.55 (171 bb)
      BTN: $5 (100 bb)

Preflop: Hero is CO with 9 K
      UTG folds, MP raises to $0.17, Hero raises to $0.45, 3 folds, MP calls $0.28
      Tady si zpětně říkám, co to vyvádíš... Tak je to fish, asi se s ním chci izolovat, ale s K9o...

Flop: ($0.97) 6 7 2 (2 players)
      MP checks, Hero bets $0.60, MP calls $0.60
      Nevypadá zatím až tak zle, mám overkarty. Ale tu jeho random range to může hitovat. Tady ta jedna sázka je možná ještě v poho.

Turn: ($2.17) 3 (2 players)
      MP checks, Hero bets $1.35, MP calls $1.35
      Ale na turnu už jsem měl asi přestat. Soupeř se commmituje a já to s ním nechci točit all-in. To jsem si měl uvědomit.

River: ($4.87) 5 (2 players)
      MP bets $1.01 and is all-in, Hero folds
      Uvědomění přichází až příliš pozdě. Aspoň ostatní vidí, jak se to nemá dělat. Tohle byl fakt fail.

Results:
      $4.87 pot ($0.20 rake)
      Final Board: 6 7 2 3 5
      MP mucked and won $4.67 ($2.27 net)
      Hero mucked 9 K and lost (-$2.40 net)
  • 5 odpovědí
    • Pompi3
      Pompi3
      Bronz
      Registrace: 07.11.2011 Příspěvky: 384
      Tak ta handselekce na CO je špatná, něco jinýho by bylo izolovat limpera s K9o, ale tohle je moc loose, možná K9s by šlo, jelikož můžeš barelovat víc boardů. As played s touhle handou nemáš žádnou BD Eq, jen dvě OCs a jestli hodně folduje na cbety, nějakých 65%+,tak bych hrál OaD. Určitě hlavní chyba PF.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj preflop jasny fold. Fish velmi malo folduje na 3 bety a s takouto handou nechces byt v 3 bet spote. Budes smelo barelovat top pair? Proti fish ked ukazes slabost na ktorej kolvek streete tak ta bude napadat s any two, zvlast tato. Pot bude velky a ty budes mat tazke rozhodnutia na call...
      As played river si uz commited a ty nemas ani len SD value
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      OMG ten preflop... :wtf:
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      spew preflop a postflop t len pokračuje ďalším väčším a väčším spew... čo viac napísať ako give up každej street. flop je dobrý na cbet, iba ak folduje na cbety
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Jojo, tady mi to bylo jasné, že je to fail už když jsem to postoval. Pompi dobře vysvětlené, jako vždy. Děkuji i Medikovi a xpravdovi samozřejmě. I ujištění v tom, že to je chyba, mi může pomoct. Pomůže mi to mindsetově, že si aspoň tu chybu dovedu uvědomit. Horší by bylo, kdybych si to ani neuvědomil a myslel si, že ten poker je rigged a soupeři mají jen štěstí :coolface: