[NL5] NL5 JJ fakt to máš? :-)

• Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Po mých nejstabilnějších výsledcích na NL2 jsem přešel na NL5. Měl by to být stejný level, jen s větším bankrollem. Když se ale podívám na svůj graf, tak se něco děje. Jedná se mi o red a blue lajnu (showdown/non-showdown). Je možné, že to je tím, že nemám handy na hráče a tím pádem hůř tableselectuji. Každopádně bych to rád prověřil. Taky jsem se posunul dál, nemám strach z kritiky a jsem otevřen podnětům i jiných hráčů, nejen Hand Judge. Zkrátka chci předejít případnému průšvihu v budoucnu (downswingu), což by se mohlo stát, kdybych to neřešil... Níže posílám pár grafů a prolinkované všechny moje handy, rozdělená podle showdown/non-showdown.

Graf winnings (zřetelné bláznovství na NL5)

Graf big blinds, tady to vypadá lépe, skoro jakoby nic...

Samotný graf NL5

A nějaké moje základní staty

Zde výpis postnutých non-showdown hand:
      Celkem jsem si vyfiltroval handy, kde celkový pot byl $2.00 a více (19 hand) a z toho posílám do handjudge 12 hand. Vynechal jsem situace jako např. kde mi zahodili když jsem měl nuts, kde jsem udělal totální nesmysl a vím o něm a nebo heads-up (než se naplnil stůl)

Zde výpis postnutých showdown hand:
      Vyfiltroval jsem si handy, kde jsem hrál o celý stack a více $5.00 (16). Z toho posílám do handjudge 7 hand. Víc mě leží na srdci non-showdowny. Vynechal jsem pro mě jasné situace, all-in preflop točky, set vs set apod.

Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Přehrát handu

SB: $5 (100 bb)
      Hero (BB): $5.20 (104 bb)
      UTG: $5.07 (101.4 bb)
      MP: $5.21 (104.2 bb) VPIP: 16, PFR: 15, 3B: 3, AF: 4.5, Hands: 94
      CO: $5.61 (112.2 bb)
      BTN: $4.55 (91 bb) VPIP: 35, PFR: 22, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 23

Preflop: Hero is BB with J J
      UTG folds, MP raises to $0.15, CO folds, BTN calls $0.15, SB folds, Hero raises to $0.60, MP calls $0.45, BTN folds
      JJ fakt nechci hrát v multiway, proto 3b.

Flop: ($1.37) 7 7 3 (2 players)
      Hero bets $0.80, MP calls $0.80
      Tady myslím není nad čím váhat.

Turn: ($2.97) K (2 players)
      Hero checks, MP bets $1, Hero raises to $2.50, MP folds
      K mě zaskočil. Myslím, že jich má v rangi hodně. Taky může mít AA/QQ nebo slowplaynutou sedmičku s něčím. 33 nevím, jestli by hrál preflop. Teď když si to zpětně řeknu, tak to možná smysl dává, ale ve hře to nezvládám a tady jsem se evidentně rozhodl zjistit, jestli něco má a asi neměl :D

Results:
      $4.97 pot ($0.21 rake)
      Final Board: 7 7 3 K
      Hero mucked J J and won $4.76 ($2.36 net)
      MP mucked and lost (-$2.40 net)
  • 4 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      dobrý nápad založiť si v sekcii vlákno, kde si budeš takto katalogizovať zoznam hand s odkazom a do HJ postovať iba handy.

aký je dôvod na ch/r turn. v čom to vidíš lepšie ako ch/c? ak má bluff, tak ten stejne vyfoldovať nepotrebuješ
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Popravdě neumím odpovědět. Tentokrát jsem byl připosraný já, z toho kinga a asi jsem tu handu chtěl zavčasu ukončit, aby nepřišlo třeba ještě eso. Neumím správně odhadnout soupeřovu handu a ani sílu svoji, jak si stojím, a to mě občas rozhodí.

Když bych x/c turn. Co bych pak měl hrát na riveru v případě jaké karty, která by přišla a rozhodnutí soupeře? Lze li na to nějak zkráceně odpovědět? Je mi jasné, že tu nebudeš rozebírat každou možnost a ani to nevyžaduju, spiš tak nějak naznačit, co v případě A, K, 7, dalšího clubu… jeho velké sázky, malé, all-inu...
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj kazdym raisom zuzis superovu range - "trychtyrovi efekt".
      Ak ho raisnes vsetko slabe ti zahodi a ostane v hre len zo silnym. Tvojim cielom je udrzat v hre jeho slabsiu range a donutit ho spravit chybu a calnut ta so slabsou handou alebo nezmyselne blafovat.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      PF ok
      na F se dá zvažovat i potcontrol imo, asp bych dal trochu mensi sizing
      asp2 na turnu spew imo