Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] NL5 J high flush (K na boardu). Soupeř překvapil

• Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      Po mých nejstabilnějších výsledcích na NL2 jsem přešel na NL5. Měl by to být stejný level, jen s větším bankrollem. Když se ale podívám na svůj graf, tak se něco děje. Jedná se mi o red a blue lajnu (showdown/non-showdown). Je možné, že to je tím, že nemám handy na hráče a tím pádem hůř tableselectuji. Každopádně bych to rád prověřil. Taky jsem se posunul dál, nemám strach z kritiky a jsem otevřen podnětům i jiných hráčů, nejen Hand Judge. Zkrátka chci předejít případnému průšvihu v budoucnu (downswingu), což by se mohlo stát, kdybych to neřešil... Níže posílám pár grafů a prolinkované všechny moje handy, rozdělená podle showdown/non-showdown.

Graf winnings (zřetelné bláznovství na NL5)

Graf big blinds, tady to vypadá lépe, skoro jakoby nic...

Samotný graf NL5

A nějaké moje základní staty

Zde výpis postnutých non-showdown hand:
      Celkem jsem si vyfiltroval handy, kde celkový pot byl $2.00 a více (19 hand) a z toho posílám do handjudge 12 hand. Vynechal jsem situace jako např. kde mi zahodili když jsem měl nuts, kde jsem udělal totální nesmysl a vím o něm a nebo heads-up (než se naplnil stůl)

Zde výpis postnutých showdown hand:
      Vyfiltroval jsem si handy, kde jsem hrál o celý stack a více $5.00 (16). Z toho posílám do handjudge 7 hand. Víc mě leží na srdci non-showdowny. Vynechal jsem pro mě jasné situace, all-in preflop točky, set vs set apod.

Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Přehrát handu

SB: $5.45 (109 bb)
      BB: $4.84 (96.8 bb)
      UTG: $6.37 (127.4 bb)
      MP: $5 (100 bb)
      CO: $5.19 (103.8 bb) VPIP: 59, PFR: 31, 3B: 1, AF: 3.0, Hands: 345
      Hero (BTN): $6.08 (121.6 bb)

Preflop: Hero is BTN with T J
      2 folds, CO raises to $0.17, Hero calls $0.17, 2 folds
      Je to fish a mám pozici. Proto call. Na 3bet jsem si netroufl.

Flop: ($0.41) 6 T 9 (2 players)
      CO bets $0.39, Hero calls $0.39
      Myslím, že hituju dobře. O foldu neuvažuju a raisovat donk by byla overplay.

Turn: ($1.19) K (2 players)
      CO bets $0.50, Hero raises to $1.25, CO calls $0.75
      Super, mám flush, navíc jsou jen dvě vyšší karty, které by byla vyšší flush. Navíc 3 karty board, já dvě karty, to snižuje pravděpodobnost, že má taky flush draw. Kdyby držel jednu z těch dvou vyšších karet, tak nechci, aby měl poslední kartu zadarmo, proto teď raisuju, asi jsem mohl víc...

River: ($3.69) T (2 players)
      CO checks, Hero bets $2, CO raises to $3.38, Hero calls $1.38
      Spárovaný board, že by tak hrál set? Tomu nevěřím. Že by měl vyšší flush? Proč by nevsadil? Jednu desítku blokuju... Prostě sázím. Soupeř all-in, říkám si paráda a... nestačím se divit. Missreadnul jsem to úplně nebo prostě jeho haluz?

Results:
      $10.45 pot ($0.43 rake)
      Final Board: 6 T 9 K T
      CO showed 4 A and won $10.02 ($4.83 net)
      Hero mucked T J and lost (-$5.19 net)
  • 4 odpovědí
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Preflop podle mě ok.
      Flop je taky cajk, raisovat nemusíš, nemusíš se chránit. Jinak neni to donk, je to Cbet, on je preflop agresor.
      Turn bych raisnul někam mezi 1,50 - 2,00, abys mohl na riveru jít nějakým příjemným sizingem rovnou all-in.
      River: Zbytečně malej sizing, tady bys missnul hromadu value, páč když callnul raise na turnu, tak skoro vždycky callne i river.
      Jinak na riveru on donknout nepotřebuje i když má nuts. O value nepřichází, protože na NL5 když někdo raisne turn, tak pak betne river. Ještě jsem neviděl, že by se to nestalo.

Jinak prostě smůla. A suited esa má na CO v openraise všechny.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      turn vyšší raise, aby si mohol pohodlne pushovať river. to je tvojim cieľom. to, že mal lepšiu flash je smola. na river jednoducho push (preto si to musíš pripraviť na turne)
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      tomatostone původně napsal
      Jinak neni to donk, je to Cbet, on je preflop agresor.
      Jasně, psal jsem to pozdě v noci a některé věci jsem opomenul. Všimnul jsem si víc nepřesností v handách, ale už to neopravuju. Díky za upozornění.
      tomatostone původně napsal
      O value nepřichází, protože na NL5 když někdo raisne turn, tak pak betne river. Ještě jsem neviděl, že by se to nestalo.
      Tak to si musíš zahrát někdy proti mě, u mě zažiješ všechno možné :roto2:

Jinak díky za názory chlapi. Není z těch mých hand moc těch, kde moje play jakž takž ujde a je v souladu s vyhodnocením. Tato je jedna z nich.
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Spárovaný board, že by tak hrál set? Tomu nevěřím. Že by měl vyšší flush? Proč by nevsadil?
      Ahoj, OTR - kdyby měl soupeř FH, tak je super šťastný, když river spároval board a vsadí skoro vždy sám OTT super repuješ flush a máš s čím callovat, ale je to i dvousečné. Já mám vyšší x/r a došlou flush bych dost bluffovoval, protože bych vyhodnotil soupeřův flop c-bet jako set nebo AT, KT nebo OP který si chce chránit. Kdybych hrál proti dobrému soupeři, mohl by pak OTR jit x/r... OTT - pokračuje a c-betne takhle shallow s TOP 2p, setem nebo AA(s kterým může mít i nuts FD), proto je pro tebe easy raisovat víc jak píše xpravda. Jen moje myšlenkové pochody...