[NL5] NL5 AQs overplay zřejmě

• 3 odpovědí
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Já teda AQs jako 3bet na BB vs UTG nemám, ale oukej může bejt. Ale jinak když na NL5 nějakej průměrnej hráč na UTG 4betne, tak je to QQ - AA, plus někdy AK, tam nejsi ok. A když vidim min4bet od slabšího hráče, tak jsem paranoidní a vidím už jen KK a AA.

Pak donkovat mi přijde zbytečný, po tý preflop akci flushe nemá skoro žádný, před nima se chránit nemusíš.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      proti fishke ok 3bet pre value. na flope by som pozrel štatistiky. aby sme aspoň niečo mohli vytušiť. call je ale ok vzhľadom na odds. nechal by som ale súpera betovať. jednu stret by som chcel určite potkontrolovať vo 4bet spote.
      as played si sa na river zbytočne odhodil. porážaš jedine KQ, čo mi príde málo. aj 2nd páry improovli. všimni si, že keď vo 4bet spote použiješ aj slabšie sizingy, tak sa rýchlo commineš do hry. preto potrebuješ potkontrolu
    • Zeldyman
      Zeldyman
      Stříbro
      Registrace: 11.01.2010 Příspěvky: 1,018
      tomatostone původně napsal
      Ale jinak když na NL5 nějakej průměrnej hráč na UTG 4betne, tak je to QQ - AA, plus někdy AK, tam nejsi ok. A když vidim min4bet od slabšího hráče, tak jsem paranoidní a vidím už jen KK a AA.
      Cenné rady pro mě, opravdu. Díky.

xpravda: Díky za vyhodnocení a připomenutí slovíčka Potcontrol. To je věc, kterou v poslední době úplně opomíjím a mám takový dojem, že se skoro netýká žádné jiné z těch mých postnutých hand. Přijde mi, že poslední dobou jen zahazuju a nebo “maniakařím”. Odnaučil jsem se “stejšnovat” a x/c evidentně taky moc nepoužívám.