[NL25] 94s limped pot

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 926
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $33.14
      SB: $25.79
      Hero (BB): $27.33
      UTG: $48.89
      MP: $19.25
      CO: $10.46

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has 9:diamond: 4:diamond:

fold, fold, fold, BTN calls $0.25, fold, Hero checks

Flop: ($0.60, 2 players) 8:spade: 5:diamond: A:spade:
      Hero bets $0.70, BTN calls $0.70

Turn: ($2.00, 2 players) 3:diamond:
      Hero bets $3.50, fold,

villain random fish, mal som len zopar ruk

F tu asi chcem dost leadovat, jeho range bude super wide a mam nejaku backdoor equity.

na T hitujem zaujimavu combodraw. ale rozmyslal som, ze mam dost malo FEq, lebo podla mna vacsina ludi random Qhi/Khi ruky foldne uz na F. takze teraz na T moc nemam normalnym betom co vyfoldovat. ale zase takyto 12outer checkovat sa mi nechcelo, tak som skusil overbet na vyfoldovanie non-Ax ruk. dava to zmysel ci spew?
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

PF - pokud nemáš info, tak ok, na F taky ok, na T - vůči rybě se mi to moc nelíbí, zdá se mi, že se snažíš jakoby o balance, že bys takto často hrál value a tak chceš tak hrát i bluffy. Možná se pletu, ale trochu to tak na mě působí:) . Vůči rybě si klidně můžeš dávat za R dobrou cenu a betovat s bluffem 1-2$ a hrát 4$+ s valuehandou, ten hráč to nepochopí během těch pár desítek ruk, co spolu odehrajete. Dost non-Ax ruk imo vyfolduješ i 1,5$ betem a neownuješ se tolik do jeho Ax, kterých má kopu a který obv nefolde nikdy. A hrál bych na Axx jednoduše b-b-x, bet na T je prostě +ev a na R nechci mít vůči rybě bluffy a půjde si čistě pro value.
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 926
      Hm, balance som urcite nemyslel, lebo neoverbetujem pre value. Co ja viem, mne by sa pre value viac možno pacil nejaky sizing pot + pot na R, podla mna proti dvom overbetom casto aj foldne nejake Ax => mozno overbet T + pot R?

Mozno sa mylim, ale podla mna tie overbety su overfoldovane od villainov vsetkych druhov, takze pre value moc neoverbetujem.

A myslis, ze mame FEq na ten 1-2 usd bet na jeho pary? Tuto tiez sa mi zda, ze hru villainov vnimam trochu inak - podla mna tam nefoldne ziadny par vacsinu casu.

Neviem, mozem sa mylit v tychto populacnych readoch...