[NL10] JJ fold na F?

• Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $3.82
      SB (Hero):
      $10.53
      BB:
      $8.82
      MP2:
      $14.72
      MP3:
      $15.01
      CO:
      $10.00

Preflop: Hero is SB with J, J.
      MP2 folds, MP3 raises to $0.35, 2 folds, Hero calls $0.30, BB folds.

Flop: ($0.8) A, 7, 4 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.80, Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.8.

Staty na hráče jsem neměl.

Ahoj, je to na F fold? V jeho rangi je celá řada es. A za ten sizing jsem to nechtěl zjišťovat. Když by betl něco mezi 1/2 až 2/3 potu, tak bych to minimálně na F callnul a na T podle sizingu a timingu. Pravděpodobně, když by vsadil na T kolem 1/3 potu, tak bych to ještě callnul a na R na další bet zahodil. Byl by tento můj plán správný?
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Morius,

minimálně s tím spadem jdu c/c F a unimproved c/f T defaultně. Vůči tomu potbetu - nevím, jestli to nějaký tell, ale z Tvého pohledu - měl bys tu mít dost tight range, ve které většinou budou nějaké 77-JJ, mby pár suzited BWs a potom pár es typu AQs/AJs(?). Resp. já bych doporučoval mít v těchto pozicích fakt tight CC, obzvlášť vs 3,5x open. Teda kromě Ax, 77 (9c dohromady) a mby 1-2c FDs tu nebudeš mít moc už s čím lepším, než s JJxc defendovat vůči cbetu a pokud folduješ i toto, tak folduješ pravděpodobně příliš mnoho ruk (pokud tam máš 77-JJ, tak to je dohromady 30c -> s potbetem má jasný insta profit).

Teda pokud nevím, jestli je to tell, tak je můj stnd call F a fold unimproved T.
    • Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Dobře, díky za info :)