BLOG - KlasikCZ - Cash game SH od NL2 - Cornie Challenge

• KlasikCZ
      KlasikCZ
      Bronz
      Registrace: 10.03.2015 Příspěvky: 4
      Takže Ahoj,
      Poker hraju už asi 5 let z toho tak 2 roky jsem hrál na netu celkem často. Jednou jsem depositnul asi 100$ na PS, hrál, hrál a hrál, někdy i studoval. Dostal jsem se asi na 250 $ tak jsem chtěl přejít na NL10, kde jsem buď měl strašnou smůlu a nebo byl prostě vytiltovaný z toho že hraju o víc peněz. Tak jsem za pár hand byl zpátky na NL5 s tím že už jsem byl totálně nas*anej. Tak jsem začal točit MTTčka a jak už to tak bývá zanedlouho jsem se ocitl téměř bez BR. Těch pár $ co mi zbylo jsem vybral a rozhodl se že si dám na chvilku pauzu.. :f_drink:

Samozřejmě i když jsem nemohl a nechtěl hrát tak jsem na tuto karetní hru furt nemohl zapomenout. Den co den jsem pročítal blogy různých hráčů až jsem jednou narazil na Talk show s Yegonom. Zkouknul všechny ty rozhovory, některé i dvakrát a strašně se mi to líbilo. Tak jsem se rozhodl že to s pokerem ještě zkusím, ale tentokrát s nějakým tím blogem a reglou hernou přes pokerstrategy.

Herna: Winner Poker
      Počáteční bankroll: 50e
      Typ hry: NL2 SH
  • 2 odpovědí
    • KlasikCZ
      KlasikCZ
      Bronz
      Registrace: 10.03.2015 Příspěvky: 4
      Tak jsem zatím stihnul odehrát asi 5K hand. Příkládám jsem svůj graf (vkládám jsem obrázek URL poprvé tak nevim jestli to bude správně vidět=) ). Nejvíce mě překvapuje jako moc dolů mi jde křivka non-showdown winnings, protože co jsem viděl nějaký slušný grafy tak většina má na NL2 tuhle křivku okolo breakeven. Mohl by mi někdo poradit na jakou problematiku bych se měl zaměřit, aby se tyhle ztráty z non-......... zmírnily ?
      [img]http://tinypic.com/r/2eozezb/8[/img]

Jinak bych měl teď mít zbytek víkendu volnej, tak si zde chci vytyčit nějaké cíle do konce týdne(což už je vlastně jenom pár hodin) ale stejně se o to pokusim.

Cíle do 5.4. 2015

:diamond: Zopakovat si a udělat výpisky
      - Co to znamená Big Stack Strategy
      - Jak hrát před flopem
      - Jak hrát po flopu

:diamond: 3 000 hand

:diamond: A co je nejdůležítější, hlavně netiltovat a snažit se soustředit co nejvíce to půjde
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      ahoj k té redline je to docela složitý. hodně dobrých hráčů říka že na micro stakes by měla jít dolů protože je to přeplněný stainama a ty hráče obehraváš na blue line. někteří hráči jak si psal mají vybornou red line okolo nule a to je tím že hrajou agresivněji a častěji blufujou + možná málo pokládaj (když nepoložíš nemůže jít dolů) prvně bych řešil být tebou blue line a až si budeš myslet že problém ti dělá pouze red line (když máš red line okolo -10/100 což ej na micro ok a nemáš profit je problém v blue line) jsou dost dobrý videa red line rampage od w34zl3 ale je to už hodně pokročilejší a je to hlavně anglicky