[NL25] AKo speed

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj,

tady si nevím rady ...

villain regfish (občas min openraisuje) 240h, 37/25/11, AF 2,5, wts 24, overall cbet F 75, T 50 (8).

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20 (100 bb)
      BB: $21.13 (105.7 bb)
      Hero (UTG): $22.83 (114.2 bb)
      MP: $8 (40 bb)
      CO: $29.33 (146.6 bb)
      BTN: $22.10 (110.5 bb)

Preflop: Hero is UTG with K A
      Hero raises to $0.70, MP folds, CO raises to $2, 3 folds, Hero calls $1.30
      standrart

Flop: ($4.30) K Q 2 (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.58, Hero calls $2.58
      ch/c, nevidím jinou možnost

Turn: ($9.46) A (2 players)
      Hero checks, CO bets $6.40, Hero calls $6.40
      improvenul jsem, ch/c vidím jako best option

River: ($22.26) Q (2 players)
      Hero checks, CO bets $13.35, Hero ??
      OTR nevím. Na jednu stranu nemám moc lepších hand na call, na druhou stranu nečekám touhle linií 3br blaf. Horší si tu valuebetovat nebude. Poráží mě AA, KK, QQ, JTs což není moc komb, splituju AK. Je možný že hráč takhle zahraje Qx ? (QJs, AQ, random Qx preflop blaf), přece jenom má vyšší F cbet.

Díky za vyhodnocení :)
  • 3 odpovědí
    • Pigment
      Pigment
      Bronz
      Registrace: 31.05.2007 Příspěvky: 949
      ahoj,
      na riveru neni nic co by jsi porazel. c\f obvious.
    • bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      proti takemuto hracovi by som zvazoval 4b/c preflop, ale aj call bude dobry urcite.

postflop sa mi celkom paci x/shove na T; JTs,QQ+ je 11c a AQ,KQ 12c + 37/25 hrac moze urcite stacknut aj ine veci a usetrime sa vela zlych kariet a tazkych rozhodnuti na R OOP.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Axxius,

pokud je to regfish, tak 4b bude určitě best, může callnout stále často s handami, které budeme dominovat, stackoff potom už taky asi nebude vysloveně -ev, pokud shovne. Postflop - defaultně c/c - c/c - c/f bude asi best vůči většině fieldu, ale vůči regfishi c/shove T bude v pohodě option taky, umím si představit, že horší hráč b/c-ne něco jako AJ, s čím má TP. nějakou eq na redraw etc..AQ asi nemá, to by checkoval na F, ale KQ/AJ/AT může regfish overplaynout imo...

Je možný že hráč takhle zahraje Qx ? (QJs, AQ, random Qx preflop blaf), přece jenom má vyšší F cbet.
      je fakt, že u horších hráčů vídám občas i takto nesmyslné cbety, ale spíš očekávám xbeh s Qx na F, příp. T. Ale KQ/QQ+/JTs má určitě, horší asi neshovuje, teda doufáš v bluffy s nějakými 78ss, co imo horší hráči spíš callují PF.

Jinak já v rangi určitě mám lepší handy, i v těchto pozicích vůči němu budu mít určitě QTs/QJs/AQ/KQs/JTs...