Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] Set 99 overplay na F?

• Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.08/$0.16 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $16.24
      SB:
      $10.50
      BB:
      $16.32
      MP2:
      $16.91
      MP3 (Hero):
      $22.12
      CO:
      $20.19

Preflop: Hero is MP3 with 9, 9.
      MP2 raises to $0.48, Hero calls $0.48, CO calls $0.48, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($1.68) Q, 8, 9 (3 players)
      MP2 checks, Hero bets $1.12, CO calls $1.12, MP2 raises to $4.98, Hero raises to $11.32, CO raises to $19.71, MP2 calls $11.45(All-In), Hero calls $8.39.

Turn: ($57.53) 7 (3 players)

River: ($57.53) K (3 players)

Final Pot: $57.53.

Results follow:

MP2 shows a straight, king high(T J).
      CO shows a flush, king high(J T).
      Hero shows three of a kind, nines(9 9).

CO wins with a flush, king high(J T).

Ahoj, nevím kam postnout handy z NL16, tak je dávám sem.

Na hráče jsem neměl žádné ready.

Je to na tom flopu overplay proti dvoum hráčům? Nechtěl jsem na T popř. na R vidět další spades, jacka, nebo desíku, tak jsem to fastplaynul. Doufal jsem, že stojím proti set osmiček, AQ nebo over parům...
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Morius,

nl16 příště pls do nl10, tady je to nl20+ :) . Jinak pls nedávej výsledky k handám, může to ovlivnit případnou diskuzi.

Já bych každopádně bombnul F close to pot, nebo hrál i c/r, kdybych věděl, že je CO aktivní. As played bych callnul, máš za sebou ještě necapnutou range a c/r vůči stabu a callu vypadá fakt dost silně. Pochybuji, že takto hráči bluffují, nebo že takto overplayuje AA. Máš sice set, ale na tomto boardu to rozhodně ruka, která by na tom byla nějak dobře ve stackoffu proti rangím, které obsahují jak lepší set, tak i straight. Nicméně máš outy na redraw, takže bys určitě měl alespoň callnout F. Reraise/call je ale overplay.
    • Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Dobře. Díky