LEN PRE NEŽNÉ POHLAVIE

• danny1313
      danny1313
      Zlato
      Registrace: 08.05.2008 Příspěvky: 111
      Ahojte baby!

Poker je moja vášeň. Stal sa súčasťou môjho života. Milujem ho. Tým, ale nastal problém v mojom živote. V tom súkromnom. Kde moje partnerky poker nepoznali, nevedeli hrať, nemali k nemu vzťah a ani k iným kartovým hrám. Proste skôr ho neznášali, pretože som na poker chodil a tým zabíjal veľa času, čo sme mohli byť radšej spolu. No a to bolo aj príčinou rozpadu mojich vzťahov. Hlavne toho posledného. Preto by som si rád našiel priateľku, ktorá poker hráva, chodieva na turnaje, má ho rada. Ale kde takú hladať? Jedine v kasínach a herniach. Ale moc takých tak single nechodí. A keď už hej, tak skôr príde s nejakým kamošom a to si idú zahrať. Nemám čas sa ani zoznámiť. Viem si predstaviť, aké by bolo super, mať takú priateľku, čo by so mnou chodila hrávať. Diskutovali by sme o hre. Hmmmm. A doma by sme si spravili taký malý GRIND HOUSE :) A namiesto nedeľných prechádzok a výletov by sme grindili online. A tak by sme si spolu "cukrovali" pri počítačoch. :) Chlapi. Nebolo by to super? Mám nejaké sny čo sa týka pokru. Vyhrať nejaké turnaje. Ale aj takýto sen si splniť by bolo pekné. Preto využívam túto super stránku. Baby píšte.

Kritéria: vek: 22-32. stav: slobodná, nezadaná. Mať kladný vzťah k pokru. (nie automaty, ruleta, tipovanie).
  • 4 odpovědí