[NL10] 98s bluf river?

• hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      Prima, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2.90 (29 bb)
      BB: $11 (110 bb)
      UTG: $11.85 (118.5 bb)
      MP: $23.89 (238.9 bb)
      Hero (CO): $10 (100 bb)
      BTN: $13.99 (139.9 bb)

Preflop: Hero is CO with 8 9
      2 folds, Hero raises to $0.25, BTN calls $0.25, SB folds, BB calls $0.15

Flop: ($0.80) 2 A 4 (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.55, BTN folds, BB calls $0.55

Turn: ($1.90) 8 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.95, BB calls $0.95

River: ($3.80) T (2 players)
      BB checks, Hero checks

Results: $3.80 pot ($0.19 rake)
      Final Board: 2 A 4 8 T
      BB showed 3 A and won $3.61 ($1.86 net)
      Hero mucked 8 9 and lost (-$1.75 net)

Ahoj,
      v tejto hande sa mi nepaci, ze som betoval na turne, ked uz som hitol a zaroven, ze som nebetoval na river ked uz som betoval turn. Odklonil som sa od povodneho planu, lebo som si pomyslel, ze by som mohol byt dobry proti nejakym jeho GS a random bulshitom, ktore by aj tak zahodil na river(ked uz som mal nejaku SD value).
      Hrac nefoldoval nic na flope , foldoval tak normalne na turne a dost foldoval na river. staty mal tak 27/17/6(vpip/pfr/3b) a foldy na cbety 21/36/67 .
      Ako by tu bolo spravne hrat? cek behind turn cek fold river? a keby som betol aj ten river vidate tam casto slabe esa ? alebo ich zvyknu foldovat na treti barel ?
      Ako by ste hrali vy ostatni? vopred dik za odpovede
  • 4 odpovědí
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Ahoj,
      já úplně nechápu ten Cbet. Máš proti sobě dvě calling range, ve kterých už je dost pravděpodobný, že někdo to eso drží. Myslim, že po dvou barellech už je to Ax docela zřejmý. Taky tu může mít sety, který na tomhle boardu nepotřebuje fastplaynout.
      Pak už je otázka, jak moc je to fish nebo ne. Já mám kolikrát pocit, že fish na riveru nezahodí ani A2, když hitnula top pár. Reg by myslim zahodil.

Já bych tu šel x/f flop. Když by se flop procheckoval a BB by nebetnul turn, tak bych betnul já. River bych šel check behind.
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      dava to logiku, zvycajne necbetujem do dvoch ako bluf, ale ten btn bol len taky ako keby tam ani nebol.Ked som sem postoval handu tak som si ho viacmenej ani nevsimol(pravdupovediac), no z 5cbetov foldol 5krat. Ten big blind zase nefoldovoval na flope a turne ale foldoval river. ale ked sa na to tak teraz divam asi som sa moc vzil do dynamiky stolu, takto s odstupom par hodin a po treningu mi moje zahranie vobec nedava zmysel :D .chcel som ten pot proste urvat. Mal som to dotiahnut az do konca, aspon by som vedel na 100% ze to spotene A3 nikdy nefoldne :) . ale nabuduce to tiez asi ceknem do troch a nebudem vymyslat ked to vobec neni treba na limitoch ktore hram
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hya3na,

jop souhlasím, do dvou rangí bych čistě s BDeq toto nedělal a když už, tak bych chtěl mít dobré blockery, ideálně na AJ/AQ/AT, co je imo majorita Ax ruk, minimálně hráče na BTN, teda QJss/JTss vidím jako o trochu lepší cbet s tím, že mají i nějaké další backdoory. s 87ss bych give-upnul F a as played checknul T. Betem ruku otáčíš na bluff, co potom nedává takový smysl v kombinaci s R checkem. Když už bych betoval, tak s tím, že považuji villaina za lepšího a bombil R a doufal, že foldne jeho slabé Ax. Check F ale v první řadě.
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      dik za odpovede.ani mne sa moja play nepaci:D a urcite by som nabuduce radsej check/foldol na flope.