[NL25] fold Overpair

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř unkown (nedokážu říct, jestli fish, měl full stack). Preflop 4betuju s nižším sizingem,abych mu umožnil callnout s dominovanýma handama. Po jeho callu jsem zvažoval zda mám vůbec cbetovat (v jeho rangi je určitě QQ,JJ,TT,AK,AQ) z JJ,TT určitě nedostanu víc než 2 streety value a zároveň se enchci vyizovat. Pokud má AQ, tak tak value odsouvám na T a R. AKs nemá, protože blokuju Ks, takže nemám se zase tak moc před čím protektovat.
      Po jeho checku na turnu už jdu pro value, ale co se nestane, dostávám OB ship. Nedokázal sem si představit, co by takto zahrál a já porážel?
      Good fold?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20.80 (104 bb)
      Hero (BB): $20 (100 bb)
      CO: $20 (100 bb)
      BTN: $2.62 (13.1 bb)

Preflop: Hero is BB with K K
      CO raises to $0.50, BTN folds, SB raises to $1.40, Hero raises to $3, CO folds, SB calls $1.60

Flop: ($6.50) 4 Q 9 (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($6.50) 4 (2 players)
      SB checks, Hero bets $3.60, SB raises to $17.80 and is all-in, Hero folds

Results:
      $13.70 pot ($0.68 rake)
      Final Board: 4 Q 9 4
      SB mucked and won $13.02 ($6.42 net)
      Hero mucked K K and lost (-$6.60 net)
  • 4 odpovědí
    • penguin13
      penguin13
      Zlato
      Registrace: 20.04.2013 Příspěvky: 913
      nefolduju
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Nějaké důvody? =)
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      v prvom rade cbet
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

s nějakými KKsx/AAsx asi není velký prohřešek občas checknout beh, pokud se chceme balancovat, pokud ne, tak cbet a jít si pro value, měl bys být dost ahead vůči němu. As played b/c, sice předpokládám, že stále máš pár comb. AAsx/QQ, pokud KKsx hraješ takto, ale soupeř takto imo dost těžko zahraje QQ, když má nuts a i u občasně slowplayed AA mám trochu pochybnosti, každopádně i kdyby měl, tak Tobě stačí fakt jen pár náhodných draws na to, aby b/c byl +ev, toto fakt nefolduju. No možná vlastně i občas něco jako A4s může mít v rangi vůči nižšímu 4bet sizingu, ale je to stále hrozně málo comb. a hlavně ne vždy by tyto comb. hrál takto, i kdyby je měl v rangi, často si je může sám stabnout.

Toto na mě působí fakt hrozně draw heavy, přičemž jeho logika může být něco ve smyslu, že chce maximalizovat dead money v potu před tím, než v jeho očích capped range foldne vs c/shove. Nečeká u Tebe KK+ většinu času a to, že ruku takto vysoko v rangi ještě bet/foldneš, v to ani nedoufá :) .