Čím to je - Laxnost, smůla, špatná hra , pověrčivost, negativní myšlení ???

• 20 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Ahoj, podobná témata nemají tak nějak pro forum vůbec žádný význam. Bud pro priste zaloz nějaký rozumný vlákno, nebo procitej podobná. Témat, kde se řešilo zda jde o náhodu, smůlu, špatnou hru atd tady urcite par najdes. Doporucuju procist i témata v mindset sekci a zkusit některé věci uplatnit v praxi ;)
    • svistik
      svistik
      Bronz
      Registrace: 20.02.2013 Příspěvky: 748
      irik83 původně napsal
      Ahoj, podobná témata nemají tak nějak pro forum vůbec žádný význam. Bud pro priste zaloz nějaký rozumný vlákno, nebo procitej podobná. Témat, kde se řešilo zda jde o náhodu, smůlu, špatnou hru atd tady urcite par najdes. Doporucuju procist i témata v mindset sekci a zkusit některé věci uplatnit v praxi ;)
      On tam byl chvíli i celkem smysluplnej text, ale pak ho autorka upravila,resp. vymazala .:f_cool:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Tak to je potom docela skoda
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      svistik původně napsal
      irik83 původně napsal
      On tam byl chvíli i celkem smysluplnej text, ale pak ho autorka upravila,resp. vymazala .:f_cool:
      Nerád kazím radosť ale obávam sa že pod nickom "mikodrak" sa napriek super avataru neskrýva sexy blondýna (rád by som sa mýlil :D )

Edit: tyjo, teraz pozerám že sa možno fakt mýlim :spit:
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Registrace: 21.08.2013 Příspěvky: 221
      Já se omlouvám a klidně to vlákno vymažte..

Ráno jsem byla trochu podrážděná, tím co se mi poslední dobou děje a měla jsem myšlenku, kterou jsem se zde snažila rozvést, ale když jsem to pak četla, tak to vypadalo jako fishský stěžování si a to sama nemám ráda.. :f_p:

Chtěla jsem to odstranit úplně, ale nepřišla jsem na to jak, tudíž jsem to smajlíkovala, protože jsem neměla čas.

Od 11h jsem měla rezervovaný tenis. kurt a musela jsem běžet..
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      "Chtěla jsem to odstranit úplně"

To můžou jen vyvolení :f_p:

A pokud přišlo pár suckoutů, tak to je naprosto normální, s tím si nelam hlavu ;)

Pročti tohle :f_thumbsup:
    • svistik
      svistik
      Bronz
      Registrace: 20.02.2013 Příspěvky: 748
      Fiskantes původně napsal
      Nerád kazím radosť ale obávam sa že pod nickom "mikodrak" sa napriek super avataru neskrýva sexy blondýna (rád by som sa mýlil :D )

Edit: tyjo, teraz pozerám že sa možno fakt mýlim :spit:
      Já mám v avataru na stárech vysmátý štěně a taky nejsem pes, takže je mi celkem šumák jestli je mikodrak sexy blondýna z avataru, nebo vošklivej chlap. :f_drink:
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Děkuji za podporu :-) po dvou hodinách na kurtu a dobrém obědě to vidím zase trochu jinak :-)

A za chvíli se jdu pustit opět do boje.. :-)

A abych to v rychlosti objasnila, co se tady vlastně stalo :-D

Začala jsem hrát na tom Winner Pokeru opravdu jenom za vašich 10$ které jsem obdržela a chtěla zjistit jak jsem na tom.
      http://pokerprolabs.com/qw4z/ipoker

Výsledky nejsou zlé, ale kdo nechce být první , když na to má ? Já tedy ano a to se mi nedaří hrála jsem několik final. stolů a na každém z nich mně to sesekalo.. Takže se dostavily takové ty myšlenky, jestli to má vůbec smysl u toho sedět 6 hodin abych vyhrála 20 euro :-D a pak negativní myšlení v dalších bojích..

Naposledy dneska ráno, když jsem tedy došla na FT všechny vyřadila a zůstal tam jeden co celou tu dobu mačkal fold. a čekal až to vyřídím :-D já 50k on 6k v čipech a šlo se do HU.

Říkám si tak konečně budu první :-D ale opak byl pravdou.. Magůrek ustál šest toček po sobě přičemž jsem z každé z těch hand preflop byla favoritem... Ale soft na Winner pokeru prostě chce, abych nevyhrála :-D

Nebo jsem zakletá :-D
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Blazejson původně napsal
      "Chtěla jsem to odstranit úplně"

To můžou jen vyvolení :f_p:

A pokud přišlo pár suckoutů, tak to je naprosto normální, s tím si nelam hlavu ;)

Pročti tohle :f_thumbsup:
      Tak čtu, co jsi mi doporučil a to je přesně to o čem jsem tady mluvila :-) Někdy jsem až moc impulzivní :-D za to se omlouvám..

Jinak paráda a díky.. :-)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Všechno je to o tom makat makat makat na sobě a hlavně vydržet, poker je běh na hodně HODNĚ dlouhou trať.

Ber to z druhého pohledu, jsi dobrá, že jsi byla druhá, ne že jsi špatná, protože jsi nebyla první. :f_p:
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Opravdu výborný večer :-D aby jste chápali o čem mluvím, tak tady je několik snímku co všechno jsem stihla během dvou hodinek.. :-D

http://www.imgup.cz/image/Hbz
      http://www.imgup.cz/image/Hb5

http://www.imgup.cz/image/Hbp
      http://www.imgup.cz/image/Hbs
      http://www.imgup.cz/image/Hbt
      http://www.imgup.cz/image/HqL

A ted mi řekněte, jak mám být úplně klidná a vyrovnaná :-D ??????????????????

Nutno dodat, všechny handy co vidíte byly točky All-in před flopem.. Našla bych toho za tu chvíli víc, ale nemám na to sílu
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      mikodrak původně napsal

A ted mi řekněte, jak mám být úplně klidná a vyrovnaná :-D ??????????????????

Buď klidná a vyrovnaná :f_drink:

Tyhle věci se dějí úplně všem, nejsi žádná výjimka.
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      to já přeci vím :/ jenom by se to nemuselo dít každý river co přijde na stůl už třetí dne v kuse..
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 784
      ono sa to môže stávať kludne aj pár mesiacov v kuse....preto sú poker pro len tí najodolnejší...drž sa
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      mikodrak původně napsal
      to já přeci vím :/ jenom by se to nemuselo dít každý river co přijde na stůl už třetí dne v kuse..
      Pokud to byly all-iny preflop, tak vůbec neřeš zda to přišlo na flop, turn nebo river. Prostě jsi preflop poslala all-in handu s určitou equity a je jedno jak ta equity dojela nebo nedojela. Ve většině těch hand jsi nebyla ani výrazná favoritka.

Jestli ti to nějak pomůže, tak já za poslední měsíc a kousek profrčel cca $1200 (převážně na NL50) a stávaly se mi ještě mnohem horší věci :s_thumbsup:
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Já ale nechci dopadnout jako ty :-D

A nebyla jsem favoritka ? :-D tak to pokeru pak asi tedy vůbec nerozumím :-D

KK do 44 80.92% vs 19.08%
      JJ do ATo 71.07 vs 28.93 %
      KQ do 47o 65.24 vs 34,76

a tak dále :-D z toho plyne, že mám fakt kopec smůly nebo jsem zakleta.

Jenom je zajímavé, že mi ten river takhle nepomáhá, jako mi ubližuje.. Nebo jsem to za ty roky ještě nezažila
    • rostiro
      rostiro
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 567
      Ahoj,
      no to je klasika. Toto se děje každému jak se již psalo.
      Nutno podotknout, že tyto točky (okolo bubliny a na FT v 90max) byly jedním z důvodů proč jsem nakonec přešel na CG, kde podobných toček zas tolik není.
      I když tam se zase dějí jiné věci.
      Další výhoda je, že u toho člověk nemusí sedět 2 hodiny, resp. člověk je časově celkem nezávislý.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      mikodrak:
      :diamond: neměj profitové cíle
      :diamond: mysli v longrunu
      :diamond: odosobni se od výsledku jedné session.
      :diamond: když to nejde, zanadávej si, ale rychle to přejdi a nepatlej se v tom.
      :diamond: měj cíle na věci, které můžeš přímo ovlivnit.

A děje se to vše. Dám ti příklad za sebe. Poslední měsíc a půl zažívám největší downswing života. Jsem 160 BI pod EV lajnou, v bankrollu asi -1000US vše jen kvůli špatným točkám. Na svém limitu jsem mírně profitující hráč, ale aktuálně teču hafo moc.. Přitom to hodnotím jako nejlepší pokerové období svého života. 21 dní řadě jsem splnil kompletně všechny denní pokerové cíle, studium, dílčí studium, volume, mindset posuny.. Udělal jsem si neskutečně super návyky, odosobnil se od některých věcí a výrazně se mi zlepšuje poslední dobou i porozumění a kvalita hry. Downswing, který měl dříve za následek velký propad mi způsobuje aktuálně BE období, díky tomu, že jsem se posunul skill a jsem víc winning, to má menší dopady.. Sice jsem reálně zahučel víc jak polovinu rollu, ale snad bych tohle období nikdy za nic nevyměnil.... Jen si furt opakuji, až budeš crushovat i díky varianci, nezapoměň na tohle, buď pokorný a makej stále jako doposud.....

Tudy vede cesta. Poker je dlouhodobá záležitost a to že pár dní na jedné herně nic nevytočíš by nemělo hrát vůbec žádnou roli, pokud to myslíš vážně. Jsou poker pros, co to mají jako jediný zdroj příjmu a pořádně jim to nerunuju třeba rok v kuse.. To chce mít jinak pevnou hlavu. Znám tu hráče, co za měsíc kvůli varianci byl 60.000 USD pod EV a prostě jel dál... Zatnout zuby, odosobnit se mít jiné dílčí cíle a makat.. Tudy vede cesta...
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      BTW: Jestli je tvoje fotka skutečná, nabízím reál mindset coaching :coolface:
      I am just kidding
    • 1
    • 2