[NL10] Q8s bluffcatch na R?

• Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $10.15
      SB:
      $10.00
      BB:
      $39.11
      MP2:
      $8.65
      MP3:
      $6.60
      CO:
      $0.92

Preflop: Hero is BU with Q, 8.
      MP2 calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.40, 2 folds, MP2 calls $0.30.

Flop: ($0.95) 3, A, A (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $0.50, MP2 calls $0.50.

Turn: ($1.95) 8 (2 players)
      MP2 checks, Hero checks.

River: ($1.95) K (2 players)
      MP2 bets $0.70, Hero calls $0.70.

Final Pot: $3.35.

Na soupeře jsem opět neměl handy. Limpoval ale PF, takže jsem ho považoval za slabšího.

F je hodně dry + mám BDFD--> cbet. Na T mi přichází druhý pár, tak jsem potkontroloval a R jsem zkoušel bluffcatchnout. Je to zahráno správně? Asi to měl být spíš fold na R, že?
  • 3 odpovědí
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      Ahigh flop je dobry na cbet ked si preflop agresor. Myslim ked otvoris alebo 3betnes. Ked izolujes, je to specificka situacia a moj plan je tu skoro vzdy - 1&done , pretoze :

1. si myslim, ze ryby dost casto limp calluju Ax handy, vobec by ma neprekvapilo keby som videl v SD aj esa s lepsim kickerom
        2. su natolko pasivni ze sami vacsinou vsadia len zriedka
        3. vacsinou vela folduju na cbet, lebo calluju preflop velmi wide a ked callnu tak "to" maju.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Morius,

souhlasím s tím, co psal hya3na, Axx/AAx boardy hrávám vůči rybám skoro vždy one and done, když už cbetuji, Ax je majorita jejich range a z toho je nedostanem. Na R - celkem těžké vůči tomuto sizingu, vůči vyššímu bych foldnul, tady bych byl i za call, sice stále Ax ruk má asi dost, obzvlášť nějakých slabších s tímto sizingem, zároveň ale vídávám betovat s tímto sizingem i bluffy (např. nějaké 45s určitě může mít), příp i nějaké slabší made handy jakožto blocking bet, teda typicky něco jako slabší 8x, s čím teda bohužel splitujeme, nebo i 44-77 nejsou vyloučeny.

Teda ten calldown v podstatě chápu a často vůči takovému sizingu bluffcatchuji, ale je jasné, že Ax uvidíme poměrně často, takže musíme být připravení na to, že určitě prohrajeme i několikrát v řadě. My potřebujeme dlouhodobě za tento sizing vyhrávat jen 1 z 5ti(!), co imo není nereálné.
    • Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Paráda. Díky :)