0,05/0,1Cash game Flop all in - NL Hodem

• Retroplayer
      Retroplayer
      Bronz
      Registrace: 28.11.2014 Příspěvky: 57
      Ahoj,

hrávám 0,05/0,1 cash game jak je již z názvu patrné. Zajímalo by mě, co si myslíte o následující situaci

Hero: :Ad: :Kc:

řekněme 1 protihráč

Flop :Ah: :4s: :Td:

1 situace) jsme na small blindu dáváme value bet kolem 70% potu poté dostaneme all in - callovat či nikoliv ?

V těchto limitech je plno ryb, které mění svůj herní styl pořád, podle toho jestli se jim daří nebo ne, alespoň tak to vidím ze svého pohledu... kolikrát jsem dostal call třeba s :Tc: :3d: ... ale popravdě vždy se obávám nejhoršího setu či dvou párů co by jstě dělali ?

2 situace) tady platí vše stejně až nato že máme pozici a hráč na small blidnu pushne all in hned na flopu co teď ?

Prosím o popis rozhodnutí bez nějakého readu jako by jste se na stůl teď připojili :)

Díky !
  • 3 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Ale nějak ti tam chybí preflop akce, která naše rozhodnutí bude ovlivňovat i u hráčů bez readů. Obecně bych ale ani v jedné situaci bez readu necallnul. V první situaci máme relativně dry board, na kterém nemá moc co blafovat a pokud máme iniciativu, tak 70% cbetem silně reprezentujeme minimálně Ax. Tudíž by ten hráč musel být blázen, aby tam posílal cokoli méně než 2p.

V druhé situaci je to ještě snazší s tím, že all in z první mi přijde ještě více silnější a bez readu je TPTK podle mě pálení peněz.

Obecně bych řekl, že přestože vídáš občas hráče zahrát nějakou kravinu jako střední pár se slabým kickerem vůbec takový play nemůžeš zvažovat při neznámém hráči. Průměrný hráč totiž takový sick play ve své hře nemá.
    • Retroplayer
      Retroplayer
      Bronz
      Registrace: 28.11.2014 Příspěvky: 57
      Jojo díky :)
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Ahoj,
      řešení co callnout naprosto bez readu by mohlo vypadat asi takhle, vemu první příklad.
      Preflop je v potu řekněme 6bb, ty dodáš 4bb cbetem a on pushne 97. Když foldneš víc než 97/107=91% je jeho push ziskový preflop už na fold equity.
      Ty teda vemeš celou svou range s kterou cbetuješ flop. To záleží samozřejmě na tvé pre open range, a na tom s jakýma handama z ní cbetuješ. Řekněme že to bude 200 komb , to je určitě možný BvB.
      9 procent z 200 je 18 calluješ teda osmnáct nejlepších hand. Setů je zřejmě 9, AT dva páry taky 9, takže takhle by to vycházelo že stačí callnout sety a top dva páry.
      Ale správný čísla si musíš dosadit podle potu a stacku a samozřejmě podle své cbet range, jen naznačuju postup na analýzu.