[NL5] K6o na BU

• kofri
      kofri
      Bronz
      Registrace: 22.07.2012 Příspěvky: 21
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $6.78
      SB:
      $4.14
      BB:
      $5.49
      MP2:
      $8.19
      MP3:
      $9.87
      CO:
      $6.50

Preflop: Hero is BU with 6, K.
      3 folds, Hero raises to $0.10, SB calls $0.08, BB folds.

Flop: ($0.25) A, 3, K (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.15, SB calls $0.15.

Turn: ($0.55) 6 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.30, SB calls $0.30.

River: ($1.15) Q (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.75, SB raises to $3.59, Hero calls $2.84.

Final Pot: $8.33.
  • 6 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Check na flopu.
    • s44vhl7l
      s44vhl7l
      Bronz
      Registrace: 21.01.2011 Příspěvky: 223
      Shamway99 původně napsal
      Check na flopu.
      Preco? Imo ideal flop na cbet.

Turn c/f defaultne ale triafame druhy par a spravne betujeme.
      river foldujem
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      preflop to patrí už do loose open rangí. ja som to tiež otváral, ale v jednom videu som videl,že to neodporúča coach, pretože to málo ľudi vie uhrať profitabilne. ja som medzi nich nepratril, tak už nehrajem takéto 60%+ range.

na flope to je ideálna situácia na check behind. máme tak jednu street value, takže ju nemusíme ťahať na flope + nepotrebujeme protekciu.
      na river nepríjemná situácia, pretože takéto pushe na river vidím hlavne 2P+. z 2P toho veľa neporážame (maybe Q3, Q6 ak bol veľká station). skôr by som ho videl na AK, KQ, ktoré na river improovlo. ja by som spravil crying fold
    • kofri
      kofri
      Bronz
      Registrace: 22.07.2012 Příspěvky: 21
      Vďaka za odpovede, súper ukázal J,10 a doplnenú postupku :-(( ...tuším zúžim range, kým sa nenaučím poriadne hrať postflop...
    • mrN0body
      mrN0body
      Bronz
      Registrace: 28.02.2015 Příspěvky: 159
      K6o open na BTN je uplne, nachadza sa v 50% range.
      je dost standard delayed cbetovat druhe pary.
      SB cold call (cakam ze jeho range bude, 66-99, ak je zly, tak aj vsetky pocket pairs, offsuit broadways, small sutied aces) podla specifickeho SB cold call vs BTN % si to viem predstavit omnoho lepsie. (useful stat)

teraz neriesim, ze pride na T 6 a urobi nam druhy par:
      na F ziadne A ani K nikdy na nas cbet nezahodi a nevidim moc ruk z ktorych dostaneme na flope value.
      ak bude mat A tak bude s najvacsou pravdepodobnostou stabovat T, alebo si povie, ze si necbetol, takze nemas A a bude tam mat random bluffs. (v tom pripade by som isiel T call a R fold / check back)

alebo ta na T po tvojom F check back, check-callne so small pairom alebo Kx rukou, gutshotom... R by som opat checkol back, moze stale mat Ax, lepsie Kx.

a dost by som aj rozmyslal opat checkovat back T a bluffcatchoval R, alebo betoval R keby sa ku mne precheckovalo. (po 3x checku by som betoval 100% range)

as played:
      urcite vacsi sizing na T.
      ten R je pekne nechutny, cakam, ze AQ+, KK+ bude 3betovat, 33 check raisne na F alebo T.
      ale zas neviem ci niekto x/c F, x/c T, a x/s R ako bluf.. takze to vidim na fold.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      záleží ako máš postavené range. ja napríklad otvorím radšej T6s ako K6o. pre do mojich rangí vychádza open K6o asi na 52% range. keď však už otváram toto, tak otváram any Kxo, any Qxo a range mi prešli cez 60%