[NL25] A5s 3bp oop BvB

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 935
      PokerStars - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: $31.97
      Hero (SB): $27.94
      BB: $26.46
      UTG: $26.84
      MP: $47.43
      CO: $25.00

Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A:heart: 5:heart:

fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.75, BB raises to $2.25, Hero calls $1.50

Flop: ($4.50, 2 players) 2:heart: 6:spade: 8:heart:
      Hero checks, BB bets $2.58, Hero calls $2.58

Turn: ($9.66, 2 players) 3:spade:
      Hero checks, BB checks

River: ($9.66, 2 players) Q:club:
      Hero checks, BB checks

villain 24/20, vyzera slusne

chcem sa tu spytat trochu rangeovo - na F asi nemam x/r range, lebo 66 necallujem PF, takze asi hram len x/c. board je velmi drawy a prichadza offsuit river - dava tu zmysel hrat tu iba check alebo shove? s tym, ze pre value by som hral veci ako AQ,KQs,88, proti niekomu paranoidnemu mozno aj nejake A8s a na bluff by som pouzil najnizsie missnute draws.
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

já osobně mám v rangi skoro všechny sety/combodraws i 86s, ale to proto, že otevírám ze SB hodně loose a i soupeři mají dost loose 3b range. Minimálně teda 66 je imo příliš silná ruka na fold, pokud nemáš fakt hodně tight range. Teda jít c/r není určitě špatné, konkrétně s AXhh s nízkým kickerem, co blokuje strašně málo jeho FDs, se kterými může jít cbet/shove. Ale c/c je určitě taky okish. Na R betuji a nespoléhám se na SDv, většina hráčů je unbalanced a prohrát vs lepší Ahigh nebo A3s by mě dost naštvalo:f_biggrin: AQ máme snad všechny, i nějaké další Qx, příp.ty sety, takže máš co reprezentovat. K tomu shovu - pokud chceme bluffovat velké množství ruk, tak to smysl dává a soupeř s capped rangí bude mít obrovský problém s tímto sizingem, ale zřejmě něco jako potbet udělá to samé, možná i nižší.

Hlavně na scare runnoutu má buď Qx, co nefolduje, nebo horší, co na tomto runnoutu folduje i na nižší. Kdyby přišla nějaká nízká karta, tak imo dává větší smysl betovat s vyšším sizingem, ale to je můj názor :) .