[NL5] AA vs unknown

• Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      Ahoj, je to zahrané ok, nebo ten shove na Turnu je Spewy.

$0.04 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 126.75 BB (VPIP: 18.95, PFR: 12.09, 3Bet Preflop: 3.51, Hands: 315)
      SB: 91.75 BB (VPIP: 29.86, PFR: 8.88, 3Bet Preflop: 2.37, Hands: 455)
      BB: 301.5 BB (VPIP: 30.00, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 20)
      UTG: 77 BB (VPIP: 28.33, PFR: 1.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 61)
      Hero (MP): 125 BB
      CO: 187 BB (VPIP: 23.53, PFR: 17.65, 3Bet Preflop: 22.22, Hands: 17)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:club: A:heart:

fold, Hero raises to 3 BB, CO raises to 10 BB, fold, fold, fold, Hero raises to 24 BB, CO calls 14 BB

Flop: (49.5 BB, 2 players) 3:heart: 5:club: 7:club:
      Hero bets 29 BB, CO calls 29 BB

Turn: (107.5 BB, 2 players) J:club:
      Hero bets 72 BB and is all-in, CO calls 72 BB

River: (251.5 BB, 2 players) T:diamond:

Hero shows A:club: A:heart: (One Pair, Aces)
      (Pre 83%, Flop 68%, Turn 86%)
      CO shows 6:heart: 8:spade: (High Card, Jack)
      (Pre 17%, Flop 32%, Turn 14%)
      Hero wins 239 BB

PS: ještě doplňující otázka: Co přesně znamená toto???? [T] Called two 1/2 Pot or greater barrels w/draw (1) Díky
  • 14 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Stat kolikrát s draw calloval flop i turn bet aspoň půl potu velkej.
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      Wp, není co řešit. Akorát, jestli to chceš postflop zahrát na 2 bety nebo na 3 bety a podle toho upravit sizingy.
    • Retroplayer
      Retroplayer
      Bronz
      Registrace: 28.11.2014 Příspěvky: 57
      poslat 10 blindu pre flop s 6 8 to musel byt poradny post flop plan od nej :D
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, villain decentne na tiltu. :) Nejednou jsem neco podobneho... ehm :D Jinak k hande, bez infa bych hral stejne. Sizing mi prijde ok, idealne shove turn. OTT - Club nam nevadi... default mu do range nedavam zadne flushe, kdyz Ac blokujeme. Spis bude problem, aby dalsi club nezastavoval akci pro jeho OP bez club, nevim jestli nebude dobre v tehle situaci prizpusobit sizing. Targetujeme hlavne TT, JJ, QQ a obcas slow play KK, AA... AK nejspis zahohodi na flopu, jedine AxKc bych videl realne imho.
    • Retroplayer
      Retroplayer
      Bronz
      Jak uz nekdo psal ryby na microstakes si kolikrat mysli ze i kdyz maji GS tak ze maji nuts :f_cool: , ja jsem zazil to stejne, popr. jsem open raisoval pred flopem po flopu prebrala iniciativu ryba a sypala si penize do potu protoze mela open h. ... uz sem tam videl ty AA KK a nakonec na turnu po callu vidim ze ma OH, nic netrefeneho a to jel 3 barely :D
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      I slušnej hráč může jít dvakrát semibluf a třetí barrel s missnutou draw.
    • Retroplayer
      Retroplayer
      Bronz
      To může :)
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Co znám od nás rekreanty, tak jednají podle short-term results dvakrát jím přijde GS a už mají jasno co chodí nejčastěji. Situace řeší podle svých pocitů a tím si vytváří vlastní iluze o správném rozhodnutí, které když nevychází, jednoduše svedou na hernu! Jakej to je fake a proč zrovna teď atp.

Proč to píšu? V tomto případě mi villain nepřijde jako Fish! je to pouze 17 hand, ale rybě se staty rýsují trochu jinak... Villain mi příjde jako AgroReg, který dostal 3x za sebou 4-bet a v tiltu spewnul nesmysl a call down for info, aby viděl že to Hero zase má. :D Při rozboru handy jsem použil snad stnd. range pro call 4-bet COvsMP. Jestli má někdo jinou představu, tak mi jí napište. Díky
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      Tak jako co si budeme nalhávat, ale 86o jsem tam rozhodně nečekal!!! :-)
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      ten J na T je docela sick protože takhle s tím jak to zahrál to vypadá dost na něco jako JJ TT ale vzhledem k tomu že mame FD tak bych zahrál stejně
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj preflop standard, mozes trochu pridat na siz.
      OTF
      Tu ti nezahodi nic betujem half pot in 4bet spot.
      OTT
      na tejto karte nepotrebujem valuebetovat silno trafa jeho call20 range. Nema tu ani AJ kedze esa blokujeme. bud tam ma kompletnutu flush alebo KK, QQ, JJ, TT.
      Za mna jednoznacna potkontrola.
      OTR
      dalsia nechutna karta, ak by betol nejak moc tak foldujem, ale in 4 bet sp. To bude hodne a castejsie foldujem.
      Pisem note a nabuduce zistim ci bol len na tilte....
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      easy stackoff. wp
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      xpravda původně napsal
      easy stackoff. wp
      Pravda pls co mu davas do range OTT?
      Mohol by si to trochu viac zanalyzovat?
      Diky
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      možno to nechceš počuť, ale nemám najmenšie tušenie. často tam vidím JJ-AA, AK, AQ, ATo, KTo, KJs.... niekedy A3s, 44, SC... . ja nehrajem túto stratégiu callovania 4betov a aj stratégia mnohých hráčov sa tu líši. myslím že na mieste CO tu johnyC AQo 3bet/folduje, twinn AQo 3bet/calluje

sám vidíš aké random veci tam niektorí ukazujú, takže generalizovať nie je dobrý nápad. takéto situácie sa nedajú ľahko zanalyzovať. treba vidieť nejaký showdown. napríklad. videl som, že súper na calloval IP 4bet ATo. na flope so cbetoval megasilne 1/2, aby som ho vyfoldoval. na turne som checkol a on checkol back. na river prišlo eso (skompletizovala sa FD), ja check, on check. takže vidím, že floatuje random Ax a po checku ich považuej za showdown value a nestabuje. voči takému hráčovi začnem pushovať turn s celu range. ak by staboval, tak pushujem air a value hrajem ch/r.
      ak by foldoval priamo na flope, tak hrajem one and done (folduje veľa na flope = nemá air na turne a náš barreling by bol valueown)