[NL5] AJo

• karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      :f_confused:
      PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 103.8 BB (VPIP: 28.57, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 7)
      SB: 73.6 BB (VPIP: 58.33, PFR: 16.67, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 12)
      BB: 148.2 BB (VPIP: 87.50, PFR: 31.25, 3Bet Preflop: 12.50, Hands: 17)
      UTG: 100 BB (VPIP: 5.56, PFR: 5.56, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 18)
      Hero (CO): 101.6 BB

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:diamond: J:spade:

fold, Hero raises to 3 BB, fold, SB calls 2.6 BB, BB calls 2 BB

Flop: (9 BB, 3 players) T:club: J:club: 8:diamond:
      SB bets 8.6 BB, fold, Hero calls 8.6 BB

Turn: (26.2 BB, 2 players) K:diamond:
      SB checks, Hero bets 12.6 BB, SB raises to 62 BB and is all-in, fold

SB wins 49.2 BB
  • 10 odpovědí
    • mrN0body
      mrN0body
      Bronz
      Registrace: 28.02.2015 Příspěvky: 159
      T check back a bluffcatch R /thin value ak checkne
    • s44vhl7l
      s44vhl7l
      Bronz
      Registrace: 21.01.2011 Příspěvky: 223
      Ak je fisk co rad donkuje tak imo raisujem uz flop
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      mrN0body: opět mi tady check nepřijde ideální. Mám zranitelnou ruku, takže chci protectovat a nedávat karty zadarmo do flushdraw z kterých tu navíc dostanu value. Navíc on na riveru nebude mít moc horších ruk, které by se mu chtěli blafovat a thin value bet tam imho nebudu mít skoro nikdy. Obecně mi nepřijde dobrý na draw heavy boardech moc často checkovat back. Jsi si jistý, že v tomto nemáš ve své hře leak?

s44vhl7l: tak po 12 rukách jsem to samozřejmě nemohl posoudit, ale raise flopu mi nepřijde jako špatná myšlenka.
    • mrN0body
      mrN0body
      Bronz
      Registrace: 28.02.2015 Příspěvky: 159
      jeho pot donking range budu dvojparove ruky, sety, straighty, pair+flushdraws, nejake random :Kc: x:club: ...

pozri si v equilabe ako stojis vs :8c: :9c: ,:7c: :8c: ,:Qc: :8c: ,:Kc: :8c: ,:Ac: :8c: , + zopar Q9o, sets...

b/f T s AJ mi pride dost zle. a hlavne vidim v jeho linii omnoho viac lepsich ruk ako tych, z ktorych idem ziskat T betom value.

netvrdim, ze to je nejaka idealna hra, samozrejme, ze mam trilion leakov, len vzdy pisem svoj nazor ako by som to zahral.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Jasný, však diskutujem. Já bych jen rád obhájit, že v té tvé navrhované lajně nevidím smysl. Souhlasím, že na tom turnu možná nemám už value bet, respektive že jsem často pozadu. Nic to ale nemění na tom, že když to checknu, tak co budu dělat na riveru. Psal si že buď bluffcatchovat nebo bet pro thin value. Ale podle mě v jeho rangi nebude mít moc blafů. Respektive přijde hodně karet, které blafovat třeba vůbec nebude. Jaké ruce podle tebe může proti mě na riveru blafovat? Stejně špatné to bude s thinvalue. Na spoustě karet mě na riveru necallne s ničím horším. Nebo snad myslíš, že mi zaplatí s párem osmiček? (výjimkou je, když mi samozřejmě dojde straight...to bych pak mohl získat nějaké value ze setů a dvojpárů)

Takže, když už check na turnu, tak pak musím jít fold nebo check back na riveru imho.
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      "Nic to ale nemění na tom, že když to checknu, tak co budu dělat na riveru"
      To samý platí pro bet. Asi nám to nefoldne na turnu, takže tuhle otázku budem řešit ať už betnem nízko turn nebo checkneme. Asi důvod pro bet na turnu je že chceme value z jeho draw. Jestli ale máme dost silnou handu na betování.
      Taky kdyby byla šance že pak budem moct checknout blank river tak možná turn betnout můžem.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      voči donku sa easy stackujem už na flope. nekomplikujem tu hru callom. na turne je veľa kariet, ktoré nechceme vidieť
      as plyed by som šiel celkom valuebet na turne (určite ho máme. checkom missujeme veľa value) a aj slabší valuebet na river. až tak často zasa nestojíme na turne ch/r (povedal by som, že toto je celkom vzácna akcia), aby sme museli rozmýšľať, čo foldujeme a čo nie
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Tím jako myslíš, že jsem měl jít plnou na ten jeho donk? nedokážu si představit že mě tam callne něco horšího...podle mě se izoluju jen do lepších. Na těchto limitech mi přijdou hráči hodně tight.

Takže bet na turnu teda ok za těch 1/2 potu? Nebo jsem měl jít se sizingem výš? Jinak na ten ch/r je to teda asi easy fold, že?
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      Ten flop bych asi Raisoval, a ten Turn bych taky vs. X/R foldoval.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      F raise ikdyž se mají multiway poty donkovat hodně tak málo kdo na NL5 to bude vědět a spíš donkujou salbý pocket pary druhy pary a draws