Blog: Gajdy in progress 200 => 10 000

• gtommek
      gtommek
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 35
      Čaute, tento blog sa snažím založiť už veľmi dlhú dobu (už som to chcel dotiahnúť do Cornieho challenge 50$ ==> 10 000$, ale bol som VEEEEĽMI lenivý) takže som konečne šťastný, že sa mi to podarilo :) Volám sa Tomáš, mám 27 rokov a som z Prešova. Poker hrajem už dlhšie ale len rekreačne. Stále keď som sa tomu chcel venovať viac a viac prišlo obdobie, keď som prestal na určitú dobu hrať, cashoutol všetky nahraté min $ :f_cool: a po čase začínal odznova. Teraz už dúfam sa to podarí. Začánal som na MTT, tak SNG ale najviac ma baví CG, pred čím som mal stále nejaký rešpekt :f_biggrin: .Hrajem NL 9max, 6 stolov na PP. Takže držím palce pokrovým kolegom. GL :)

Takže mojím najväčším cieľom pre začiatok je z 200$ na 10 000$ a nl100. malo to byť z 50$, ale kedže som sa rozhodol až teraz si založiť tento blog tak sa mi nejaké tie dolce podarilo nahrať :f_biggrin: Ciele budem pridávať týždenne a dúfam, že všetko pojde ako má :D a teraz GL mne :f_cool:

Ešte doplním, že som začínal na NL2 na PP s 50$ a momentálne som na NL4 s 200$.

Ciele do konca tohto týždňa:

:diamond: odohrať čo najviac hier
      :diamond: naučiť sa ako správne robiť rozbor hand (nejaké typy?)
      :diamond: pred každou session si rozobrať 5 handy z fóra
      :diamond: prečítať kapitoly z knihy "Online Cash Game - 50 najvětších omylů aneb neposlouchejte Phila Hellmutha a poriadne sa nad nimi zamysliet.
  • 9 odpovědí
    • Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      Zdar GL :) na PP se asi potkavame taky jsem na NL4 :s_biggrin:
    • gtommek
      gtommek
      Bronz
      dakujem aj tebe GL, no je to dost mozne a ako sa ti tam dari?
    • gtommek
      gtommek
      Bronz
      mam taky problem, po prvom necelom tyzdni (ktory trval od 16.04. do 19.04) v Bankroll Challenge sa mi podarilo nahrat 3350 hand. a problem je ze v HM mi ukazuje ze som +6,10 a na PP mi ukazuje + 9,95..vcera mi ukazovala na PP nieco okolo +8. Neviete mi niekto poradit preco? moze byt ze na PP to ukazuje hlavne v € a suma pri prekliknuti na $ sa upravuje podla aktualneho kurzu?
    • gtommek
      gtommek
      Bronz
      1. týždeň
      Prvý týždeň ubehol veľmi rýchlo. Bude to asi preto lebo trval od 16.04. do 19.04. Celkovo s nim nie som nejak spokojný.

:diamond: odohrať čo najviac hier - SPLNENÉ - kedže prerábam byt, bol som na jednu nočnú v práci a trebalo na druhý deň dospať + čas trávim aj so svojou polovičkou tak som sa snažil odohrať čo najviac, čo sa aj podarilo
      :diamond: naučiť sa ako správne robiť rozbor hand (nejaké typy?) . BIG FAIL :f_cry:
      :diamond: pred každou session si rozobrať 5 handy z fóra - viac menej áno
      :diamond: prečítať kapitoly z knihy "Online Cash Game - 50 najvětších omylů aneb neposlouchejte Phila Hellmutha a poriadne sa nad nimi zamysliet. Fail

+ preštudované strategické články: Jak hrát před flopem
      Jak hrát po flopu
      A teraz k hre. Odohral som 3350 hand so ziskom +6,10$ na stoloch NL2 a NL4 - kedže na NL4 nebol vždy dobrý traffic. Zistil som že mam problém s hrou po flope. Takže jediné čo mi ostáva je ŠTUDOVAŤ, ŠTUDOVAŤ, ŠTUDOVAŤ.

Ciele do konca 2. týždňa:

:diamond: odohrať čo najviac hier
      :diamond: naučiť sa ako správne robiť rozbor hand (nejaké typy?)
      :diamond: každý deň si rozobrať 4 handy z fóra
      :diamond: prečítať kapitolu z knihy "Online Cash Game - 50 najvětších omylů aneb neposlouchejte Phila Hellmutha a poriadne sa nad nimi zamysliet.
      :diamond: prečítať stratgické články z PSG - Po flopu: Iniciativa na vaší straně
      Po flopu: Iniciativu má soupeř
      Po flopu: Nikdo nemá iniciativu + vypísať si dôležité poznámky.
      Takže hurá do refreshovania blogu, študovania a hrania :f_cool: GL každému, čo zablúdil na tento blog:f_thumbsup:

Začiatok výzvy: 16.04.2015
      týdnů ve výzvě: 1
      herna: PartyPoker
      typ hry: CG NL4
      počáteční stav: $203,85
      odehraných hand za minulý týden: 3350
      odehraných hand celkem: 3350
      profit za minulý týden: +$6,10
      profit celkem: +$6,10
      aktuální BR: $209,95
    • gtommek
      gtommek
      Bronz
      2. týždeň a prechod z FR na SH

Čaute, takže týždeň je v plnom prúde a udialo sa pár zmien. Najväčšou zmenou je prechod z FR na SH :f_cool: . Asi všetci (asi len ja lebo len ja to čítam :D ) sa pýtate prečo? Tu je pár dôvodov:
      :heart: najviac ma k tomu prinútil jeden blog, kde borec písal, že tiež prechádza a s pomocou pokerstrategy je ten prechod oveľa jednoduchší, pretože je tu veľa materiálu o SH. :diamond: JEDNO VEĽKÉ ĎAKUJEM PRE POKERSTRATEGY :diamond:
      :heart: raz tam musíme asi všetci :f_biggrin:
      :heart: kedže pracujem, prerábam byt nemám toľko času hrať poker kedykoľvek a na SH je brutálny trafic

Pred SH som mal neskutočný rešpekt. Kedže na FR som ABC hráč, nevedel som si predstaviť hrať s takým množstvom hand z rôznych pozícii. a čo je prekvapenie.. I LIKE IT :f_tongue: . Je neskutočné ako si počas hry treba všímať hráčov, pozície, stacky, staty a proste všetko. Hral som FR NL4 a prešiel som na SH NL2 aj keď mám roll na NL4. Ale povedal som si, že bude treba odohrať niekoľko hier, dostať do seba tu dynamiku hry a potom sa bude môcť prejsť na NL4. A teraz otázka pre čitateľov blogu: Sú nejake rozdiely medzi NL2 a NL4 SH? Ďakujem za prečítanie a gl pri stoloch a v RL :)

týdnů ve výzvě: 2
      typ hry: CG NL2 SH (prechod z FR NL4)
      odehraných hand za 2. týžden: 3897 (z toho 1240 na SH)
      odehraných hand celkem: 7247
      profit za 2. týden: +$22,6
      profit celkem: +$28,7
      aktuální BR: $232,55
    • gtommek
      gtommek
      Bronz
      Veľa, veľa týždňov dokopy (asi 5?)

Čaute, dlhší čas som sa neozýval z niekoľkých dôvodov. Teraz sa to už ako tak znormalizovalo a vrátil som sa k pokru s plnou chuťou. A ako to pokračuje? Prvou zmenou bol prechod na SH. Začínal som na NL 2 aby som si zvykol na dynamiku hry. Cca po 5 tis. handách som prešiel na NL4 s tým, že pri dosiahnutí 300$ rollu prechádzam na NL10. A čuduj sa svete...podarilo sa mi to :f_thumbsup: , takže poďme crushovať NL10.
      V mojom postupe mi veľmi pomohol http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=184007, v ktorom zatiaľ prebehlo 5 lekcií, z ktorých sú aj videá z live coachingov - http://cs.pokerstrategy.com/video/37400/
      - http://cs.pokerstrategy.com/video/37441/
      - http://cs.pokerstrategy.com/video/37511/
      - http://cs.pokerstrategy.com/video/37582/
      Najnovšou lekciou je http://cs.pokerstrategy.com/video/37664/, ktorú som si zatiaľ neprešiel, ale čo chystám sa na ňu čo najskôr. Takže pre začiatočníkov NL SH vrelo odporúčam, celú sériu. Coachingov som sa nezúčastňoval live, keďže čas mi nevyhovoval, ale veľmi ma potešili videá.

A teraz k samotnej hre. Od začiatku challenge som odohral žalostne málo hand: LEN 17 492. Dúfam, že po presťahovaní sa to zmení a volume rapídne stúpne. Štúdium? Okrem Začátečnický kurz s Confidant91 som vôbec neštudoval, žiadne session review, proste nič. V 5 lekcii má byť rozobraté ako sa robí session review tak dúfam, že po tomto ju už začnem robiť. Musím si dať do hlavy, že k pokru patrí štúdium a nemožem ho zanedbávať!!!
      Takže to by bolo zatiaľ všetko.
      P.S. Plánujem dávať reporty častejšie cca. každý deň, aspoň nejaké reporty zo session . Tak dúfam, že nebudem lenivý.

týdnů ve výzvě: 7
      typ hry: CG NL4 SH
      odehraných hand celkem: 17492
      profit celkem: +$98,27 (25$ bonus)
      aktuální BR: $302,06

Tak GL pri stoloch :f_drink:
    • gtommek
      gtommek
      Bronz
      Typ hry: CG NL10 SH
      Odohratých hand: 1199
      Profit celkom: +4,94
      Aktuálny BR: $307

Prvý deň na NL10 bol taký rozpačitý. Čoho som si najviac všimol tak je neskutočný 3bet oproti nižším limmitom. Takže naštudovať si a určiť si čo a z akej pozície na akého hráča možem callovať. GL pri stoloch ;)
    • gtommek
      gtommek
      Bronz
      Typ hry: CG NL10 SH
      Odohratých hand: 937
      Profit celkom: +7,31
      Aktuálny BR: $314,31
    • gtommek
      gtommek
      Bronz
      A sme späť a poriadne

Ahojte, najprv sa ospravedlňujem, že som nereportoval svoju fishy karieru, ale málo času na report, málo času na hranie. Niečo malo som stále hral, ale nebolo toho veľa. Prešiel som z regular stolov na zoom stoly z dôvodu, že kedykoľvek si ich zapnem a kedykoľvek vypnem keďže zase bol problém ten čas. Začínal som na NL4 a prešiel som na NL10. Od 04.06.2015 som odohral nejakých 15 302 hand so ziskom 77,26.
      Od začiatku bankroll challenge to vyzerá následovne:

herna: PartyPoker (akurát si vyberám novú herňu, pretože žiadne bonusy pre bronz a silver hráčov nemajú. Nemáte nejaké typy, kde je fajn traffic okrem PS, ktoré nemám prepojené s PSGY :/ )
      typ hry: CG ZOOM NL10 SH
      odehraných hand celkem: 32 794
      profit celkem: +150,37 + 31,2$ bonus
      aktuální BR: $385,42