BLOG: SamHawkins self bankroll challenge

• SamHawkins
      SamHawkins
      Bronz
      Registrace: 09.11.2014 Příspěvky: 47
      Ahoj,
      rozhodl jsem se, ze se aktivne zapojim do komunity a v souvislosti s tim zacnu vest svuj blog.

Neco o mne: Je mi neco kolem 24, studuju teoretickou fyziku v Kanade a poker hraju neco okolo dvou let. CG jsem zacal vic hrat az posledni 2 mesice, do te doby jsem hral pomerne uspesne MTT, zatim nejvetsi hit okolo $1.6k. CG jsem zacal hrat hlavne kvuli tomu ze jsem chtel vylepsit svoji deepstack a postflop hru a taky kvuli studiu nemam cas hrat dlouhy MTT. Tim padem muj volume neni nejak extra, kdyz se zadari tak grindim tak dve hodky pred spanim NL10 full ring na 6ti stolech, hraval jsem I 12 stolu ale momentalne je urcite pro me vic +EV soustredit se vic na mene stolu.

Moje cile jsou postovat kazdy tyden progress s grafem a taky kazdy den aspon 5 prispevku na foru (diskuse hand). Blog zakladam abych mel vetsi "zodpovednost" se svoji hrou.

Tady je doposud muj graf z NL10, v prubehu pristiho tydne mam v planu presedlat na NL16, bankroll mam dostacujici, takze staci kdyz budu mit pocit ze ty stakes proste porazim.
      http://s29.postimg.org/xdoiyq2wn/graf.png

Edit: nevim proc ale obrazek se nechce zobrazit navzdory tomu ze v nahledu je vporadku, vidim jenom ja hotlink misto obrazku? :D
  • 1 odpověď