[NL10] KK river b/c?

• Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $21.96
      SB:
      $7.70
      BB:
      $11.69
      MP2 (Hero):
      $14.96
      MP3:
      $10.19
      CO:
      $14.20

Preflop: Hero is MP2 with K, K.
      Hero raises to $0.35, MP3 folds, CO raises to $1.00, 3 folds, Hero calls $0.65.

Flop: ($2.15) 5, 8, 5 (2 players)
      Hero checks, CO bets $1.02, Hero calls $1.02.

Turn: ($4.19) 2 (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.30, Hero calls $2.30.

River: ($8.79) 3 (2 players)
      Hero bets $4.19, CO raises to $9.88, Hero calls $5.69.

Final Pot: $28.55.

Na hráče jsem neměl handy, takže jsem hrál jako proti regovi.

PF jsem to nechtěl točit. Na zoomu proti UTG nikdo nic jiného nestackne za 130 BB, než AA, tak jsem chtěl soupeři nechat širší range. F a T podle mě uplně stadardní c/c. Na R jsem se obával shoveu, tak jsem donknul s tím, že na all-in už nemůžu zahodit :D Je to tak zahráno korektně? Když bych nedonkoval a soupeř shovenul, byl by call v pohodě? Díky
  • 2 odpovědí
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, kdybych byl Villain, tak standartne 3-bet MPvsCO s (KK+, 87s, 76s, 65s, AKo, AJo, KJo+) Jedine co bych takhle zahral je trips 5 nebo AA. OTF - vsechny FD, SD pot kontroluju, protoze si nedelam iluze ze hraci 3-bet calluji nejak wide. Co vidam u stolu, se silnou handou reg betuje vic jak pul potu, protoze si je vedom mozne FD. Jedine face up zahryny FH, ale 88 nejspis ne3betuje preflop. :) Tady je mozne ze to byl slabsi hrac a mohl prehrat nejaky OP nebo neco random spewnul. :)

Jak zahral hero, tak KK urcite dokazu v tehle pozici callnout, ale ne proti neznamemu hraci. OTF - x/r slabsi hraci tam maji spoustu OP a regove spoustu FD z kterych mame value. Obavame se jen AA.

Sorry ze to tolikrat upravuju, ale smysluplne psani mi moc nejde. Jednou jsem villain jednou HERO... :D
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Morius,

c/c-c/c-c/c je můj standard, QQ-JJ nemusí mít (resp. minimálně JJ určitě ne) a akorát mu nedáš šanci bluffnout s nějakými missed FDs, 67s etc. A koledovat si o shove taky není žádná výhra...imo fold vs ten shove, pochybuji, že shovne QQ a nevím, jestli se někdo odváží bluffovat, když vypadáš poměrně commited to call.