[NL25] KTs raise cbet @ wet board

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 926
      Full Tilt - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: $14.22
      UTG: $25.00
      MP: $25.00
      CO: $36.31
      Hero (BTN): $28.15
      SB: $30.04

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has K:spade: T:spade:

fold, fold, CO raises to $0.75, Hero calls $0.75, fold, fold

Flop: ($1.85, 2 players) Q:diamond: 9:spade: 7:diamond:
      CO bets $1.11, Hero raises to $3.40, CO calls $2.29

Turn: ($8.65, 2 players) T:diamond:
      CO checks, Hero bets $5.55, CO raises to $25.30, fold,

villain 17/13 cbet F 68, celkom rad folduje vs agresia to vyzera

na F mam raising range asi 99,77,97s,KJs,KTs,JTs,T8s,86s. Turn je strasne completing karta - pre value chcem betovat asi 99,77,flushe,straighty (14c) - mozem potom vsetky KTs,JTs,T8s (9c) pokracovat v bluffovani a 97s sa snazit chcecknut down? alebo aj to Tx mam niekedy checkovat down, lebo villaini budu checkovat down nejake 9x/7x a zaroven mohli na T tiez hitnut vela silnych hands?
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

ruky jako 97s/86s teda osobně nemám v rangi a ani se mi to nezdá moc dobré, preferuji rozhodně 3b. Proto teda mám o dost méně value na F, než ty a v podstatě z 2p+ mám jen 6c setů, takže na tomto boardu sice asi můžu mít nějakou raising range s částí těchto ruk + tam mít jako bluff část nějakých ruk tohoto typu, takže osobně KTss si myslím, že je dobrý kandidát na bluff.

Na T si myslím, že bychom měli checkovat beh dost často, už proto, že soupeř by imo měl mít o dost víc flushí, než my. Teda nevím, jak Tvoje range vs tento villain, ale kdybych porovnal svoje CO vs BTN range v tomto spotu, tak už z PF rangí mám na tomto boardu asi tak 22c flushí, kdežto s BTN asi tak 4c. Tento villain může být o dost víc tight na CO a je teda možné, že jich bude mít i o polovinu méně, ale stále má narozdíl od Tebe dost ruk jako K8dd/A8dd/65dd etc., přičemž očekávám, že ty tyto ruky spíš 3betuješ PF. Teda bluffování této karty - nemyslím si, že to je příliš dobré range-wise. Teoreticky imho může být ok checknout beh i 100% a pokud checkne znovu R, tak volit OB nějak balancovaně pro max. tlak na jeho Qx, příp. i KK+, ale nevím, jestli je to explo-wise moc dobré (očekávám , že častý reasoning hráčů v tomto spotu bude - checknul beh T, tak nic nemá, takže nevím, jak to v praxi bude fungovat...).