Motivace je důležitá každý den a to jak v pokeru, tak v životě..

• mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Registrace: 21.08.2013 Příspěvky: 221
      Zdravím naší komunitu, tady jsme přátelé, ale když usedneme ke stolům tak neznáme bratra a stávají se z nás soupeři jako v ringu. Včera jsem dohrávala svůj poslední stůl a cítila jsem se být moc unavená, bylo asi 23:48 posledních 27 lidi v turnaji já byla druhá na čipech 45k průměr byl kolem 18k takže slušně rozjetý turnaj. Pro prvního nějakých 150euro. Můj roll 470 dolarů.

Ted přijde ta důležitá část, krom únavy jsem cítila to, že mi je jedno jak to dopadne a chtěla jsem jít spát, neměla jsem dostatek motivace, abych to dotáhla do konce. Kdybych si dala Sit out tak bych neskončila asi hůře jak na FT.

Ale oba tyto faktory, jako únava a nedostatek motivace zapříčinili ohromný výkyv v mé hře. Začala jsem neuvěřitelně gamblit a vypadla na 21 příčce -placených míst 18náct, takže.....

Dneska ráno jsem se probudila s čeným svědomím a zařekla jsem se že se tohle nesmí opakovat, jako pomocník mi bude sloužit tohle vlákno.

Budu sem každý den ráno přidávat jedno motivační video a budu ráda, když se přidáte. Myslím, že by to mohlo mít pozitivní vliv na naše myšlení a denně nám to bude připomínat, že nesmíme usnout na vavřínech..

Takže tady mám první video :
  • 63 odpovědí
    • pokerpet77
      pokerpet77
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 785
      Ako klobúk dole ,tiež by som chcel byť na tom tak finančne super aby ma nemotivovalo 150€ ,ešte keď je to tretina môjho bankrollu :f_thumbsup:
    • Maarteen
      Maarteen
      Bronz
      Registrace: 15.10.2012 Příspěvky: 880
      mikodrak původně napsal
      Budu sem každý den ráno přidávat jedno motivační video a budu ráda, když se přidáte. Myslím, že by to mohlo mít pozitivní vliv na naše myšlení a denně nám to bude připomínat, že nesmíme usnout na vavřínech..
      Dobrý nápad, díky za iniciativu :s_thumbsup:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      Ahoj, zajimavy napad a rad se vždycky kouknu. Pokud by ti to nevadilo, tak téma presunu do sekce MIndset forum, kde by mělo tematicky vice pasovat a nezapadne mezi ostatním tady v Koloseu :)
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      pokerpet77 : O to jde! Já na tom tak super nejsem, abych si tohle mohla dovolit a právě proto jsem ten poměr svého Rollu zdůraznila v poměru s možnou výhrou. Jak se mi tohle mohlo stát? 03/31/2015 jsem začla na deseti dolarech a hrála turnaj za 0,50 $ kde jsem se snažila jak jsem mohla abych vyhrála 15$ a najednou tohle... Hned člověk pochopí, že není něco v pořádku.

Maarteen : Nemáš vůbec zač.

irik83 : Byla jsem hrát tenis :) Koukám co se tady událo a nějak jsem se nemohla najít.. Myslela jsem si že jste mi to třeba úplně smazali, nebo tak něco :-) každopádně se omlouvám za nesprávné zařazení příspěvku a děkuji za pozitivní ohlasy..

Pokud někdo má nějaké dobré motivační video, tak šup sem s ním, těch asi nebude nikdy dost.. :-)
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Registrace: 22.10.2012 Příspěvky: 90

Chvalím nápad a prikladám môj každodenný ranný budík.. :s_thumbsup:
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Nikii88 : Jéé paráda :f_thumbsup: děkuji. A ted mi Nikii řekni jak si to udělala, aby tady bylo celé video a ne pouze link ???? Nejsem tady v tom ještě moc zběhlá.. ?(

Tak dobrý už jsem na to přišla :-D
    • Artas252
      Artas252
      Bronz
      Registrace: 04.02.2012 Příspěvky: 470
      Mikodrak: zkoušela jsi pročíst ? Kompletní přiručka pro motivaci

Každopádně :f_thumbsup:
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Artas252 : Nekoukala, ale podívám se na to.. :f_thumbsup: I když jak to ted v rychlosti sjíždím, tak mi to přijde nekonečný a já na to nemám síly :-D Ale slibuji, že zítra ráno hned jak shlédnu jedno výukové video a motivační video, tak si následně přečtu ten článek celý.. Asi to nebude záležitost pár minut.. :-)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,168
      Motivační videa jsou fajn...do té doby než si uvědomíte, že s jejich koncem končí i vaše motivovanost. :f_tongue:
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      Registrace: 11.01.2012 Příspěvky: 957
      Za mě nejlepší ever.

• mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      karisek původně napsal
      Motivační videa jsou fajn...do té doby než si uvědomíte, že s jejich koncem končí i vaše motivovanost. :f_tongue:
      Myslím, že to je hodně individuální.. :s_biggrin: Je to jako ve škole, někdo jde ze školy a nemá tušení co se tam probíralo a přitom tam seděl celý den a někdo další jde ze školy a pamatuje si každé slovo pana profesora:-D

Někdo to v sobě má ještě nějakou dobu po tom, co video shlédne a někdo to vypustí z hlavy hned jak mu video skončí.. Já to budu brát pouze jako startér nového dne..:s_thumbsup:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,323
      ja sa priznam, ze mna tieto videa s peknou hudbou a citatmi prilis nezaujali. nie ze by tam nebolo nejake posolstvo alebo myslienka, ktoru by som si nemohol zobrat. len proste ako pisal uz karisek nadomnou, tak to neostane vo mne. nedostane sa mi to naozaj pod kozu. skonci video a o dve hodiny si uz ani nespomeniem, ze som take videl. co zabera mne je silny pribeh. neviem preco, ale tento si pamatam neustale. neviem ani popisat preco ma tak motivuje. hadam preto, ze to je konkretny pribeh cloveka, ktory sa pasuje s tym, ako mu boli rozdane karty a ide mu to celkom dobre :)

• mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      PumaPerez :) zítra se na to video podívám... A za nějaký čas se jistojistě dozvíte, jestli motivující videa jsou ku prospěchu či nikoliv.. Já také neříkám, že vidím jedno video a hned mi to zajistí to, že budu mít motivaci na jeden týden dopředu.. Ale v ten moment mi to řekne, už se prober at máš zapnutých minimálně pět stolů.. :-) chápete ?
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      ja sa priznam, ze mna tieto videa s peknou hudbou a citatmi prilis nezaujali. nie ze by tam nebolo nejake posolstvo alebo myslienka, ktoru by som si nemohol zobrat. len proste ako pisal uz karisek nadomnou, tak to neostane vo mne. nedostane sa mi to naozaj pod kozu. skonci video a o dve hodiny si uz ani nespomeniem, ze som take videl. co zabera mne je silny pribeh. neviem preco, ale tento si pamatam neustale. neviem ani popisat preco ma tak motivuje. hadam preto, ze to je konkretny pribeh cloveka, ktory sa pasuje s tym, ako mu boli rozdane karty a ide mu to celkom dobre :)

Tak je jasné, že motivace zvenčí je jako smrad, otevřeš okno a neni. Jen je to prostě pěkné se na to kouknout a nechat trochu popohnat ty emoce aby se člověk vytrhl z momentální letargie.
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      EISSAZ : Ted jsem dokoukala to tvé video a fakt dobrý :-D Nicméně já se celkem činím a osm hodin určitě nespím :) každopádně:f_thumbsup:
    • EISSAZ
      EISSAZ
      Zlato
      To já si těch 7-8 hodin dám :f_love: . Přeci jen se potřebuju po tréninku zregenerovat a když se pořádně nevyspim, tak jsem pak u stolů jak zombie.
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Dobré ráno přátelé :f_biggrin:

Dneska to na západě Čech vypadá na velice krásný a slunný den. Takže rychle aby se všechno stihlo. Trochu jsem si přivstala, abych toho stihla co nejvíce. Již mám za sebou ranní hygienu u snídaně jsem si pustila jedno výukové video od Vojty Růžičky a musím ho pochválit.. Opravdu to umí vysvětli, jako málo kdo.. Ale jako úplně první věc jsem si přehrála toto motivační video a líbilo se mi jak je to udělané..

A toto video je extra pro PumaPerez a jsem velice zvědavá jestli to s ním citově pohne....
      Takže tady to máte pane :
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Motivace je asi zpět :-)

Jestli právě obědváte, tak vám přeji dobrou chut :gl:
    • Toncek
      Toncek
      Bronz
      Registrace: 30.12.2012 Příspěvky: 317
      Ahoj,

na motivační videa nekoukám vůbec. Ještě když jsem cvičil, tak mi stačilo pustit nějakou písničku od z Rockyho a měl jsem síly a elánu na rozdávání :f_cool: . Když jde o poker, tak mi nepomáhají žádný videa a ani písničky. Poker mě hrozně baví, takže s hraním problém není (což bude platit asi u většiny hráčů, jinak by poker nehráli:f_biggrin: ).
      Problém je s učením a postováním hand na forum. Často se k tomu musím nutit a nakonec to stejně neudělám. Nedávno jsem přemýšlel nad pokerem, prací a co se může stát a děje. Došel jsem k závěru, že moje motivace je, že - nechci být závislý na práci.
      Může se stát, že firma krachne, vyhodí mě nebo mě najednou klepne a zůstanu měsíc ležet doma (to se ve firmě taky nedávno stalo). Začal jsem se tím řídit a už jsem na tom lépe než předtím, začínám se víc učit a snažit. Výsledky se pomalu a jistě začínají ukazovat:f_thumbsup: Neberte to tak, že chci vydělávat statisíce měsíčně, to ne. Poker mi může dát dobrý vedlejší příjem a záleží pouze na mě, jak si v tom povedu. Nebudu na ničem a na nikom závislý. To mi stačí:f_drink: