Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL25] middle pair turned into bluff

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

u soupeře mám poznámku, že je horší (např. 3betuje BTN vs MP s pocket 7 a pak je spewne PF).
      Na turnu se mi celkem líbí otočit handu na bluff, podle mě na call OOP už není dostatečně silná. Zpětně bude asi lepší, pokud budu mít A v clubech (nebo na tom zase tak nesejde?) Po jeho callu si myslím, že má v rangi Kx, slowplaynuté flushe, případně nějaké Cx. Sety žádné nemá ani postupku. Vzhledem k jeho capped rangi - jediné, čeho se bojím je ta slowplaynutá flush shovuju. Dá se to takto zahrát?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $17.20 (86 bb)
      Hero (BB): $21.69 (108.5 bb)
      CO: $10 (50 bb)
      BTN: $20 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with A 8
      CO folds, BTN raises to $0.40, SB folds, Hero calls $0.20

Flop: ($0.90) 8 K 6 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.70, Hero calls $0.70

Turn: ($2.30) 7 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2, Hero raises to $6.20, BTN calls $4.20

River: ($14.70) 9 (2 players)
      Hero bets $14.39 and is all-in, BTN folds

Results:
      $14.70 pot ($0.73 rake)
      Final Board: 8 K 6 7 9
      Hero mucked A 8 and won $13.97 ($6.67 net)
      BTN mucked and lost (-$7.30 net)
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

imho budeme mít stále lepší handy v rangi na tyto moves (ideálně obsahující Ac). Teda toto bych c/f-nul na T. As played bluff na této kartě imo vyjde i s nižším sizingem, teda když už bych bluffoval, tak klidně s ~1/3 sizingem, soupeři často čekají, že na této kartě nemáme už žádné bluffy a dají tomu kredit. Pokud callne down KQ, tak si napíšeme note, že není disciplinovaný vůči těmto sizingům a příště se adjustneme.