[NL10] AQo HC BC

• HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      PKR $10.00 No Limit Hold'em - 5 players

BTN: $10.09 - VPIP: 22, PFR: 21, 3B: 5, AF: 11.0, Hands: 81
      Hero (SB): $10.15 - VPIP: 33, PFR: 26, 3B: 8, AF: 1.8, Hands: 1525
      BB: $10.86 - VPIP: 24, PFR: 22, 3B: 14, AF: 10.5, Hands: 209
      UTG: $10.33 - VPIP: 27, PFR: 22, 3B: 9, AF: 0.0, Hands: 37
      CO: $4.60 - VPIP: 42, PFR: 0, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 36

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with A :club: Q :heart:
      UTG raises to $0.25, 2 folds, Hero calls $0.20, 1 fold

Flop: ($0.60) 3 :spade: 5 :spade: T :spade: (2 players)
      Hero checks, UTG checks

Turn: ($0.60) 3 :heart: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $0.20, Hero calls $0.20

River: ($1.00) 7 :spade: (2 players)
      Hero checks, UTG bets $1.10, Hero calls $1.10

? moc upínání na sizing? Nedávalo mi to smysl + jeste mě utvrdil jeho timing trochu
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj HHHuBi,

No v první řadě 3betuji SBvsUTG, ale to je moje preference nemít CC s regem na BB, i CC rangí bych AQo asi spíš necalloval vs UTG.

As played postflop - na T je to velmi close, protože ten jeho sizing je poměrně nepříjemný v tom, že nás nutí defendovat dost wide, takže tam si nemyslím, že callem/foldem uděláš velkou chybu, nebo něco výrazně vyděláš, pravděpodobně to bude close to 0ev z jakéhokoliv pohledu, resp. z pohledu Tvé checking range to asi je c/c.

Jinak myslím si, že delayed cbet, ještě k tomu s tímto sizingem, je za něj velmi dobrý, většina hráčů si skoro všechny made hands betne i vč.nějakých semibluffs se spadem a jejich double-check v tomto spotu bude extrémně weak/náchylný k overfoldu vs tento sizing (nevím, jak to máš konstruované, ale já bych musel callovat vs toto asi všechny Ahighs, co mám v rangi)

Na R nás naopak nenutí toto dělat a můžeš celkem pohodlně callnout nějaké z flushí a svůj close to bottom range foldnout. Calldownem jasně říkáš, že nefolduješ v tomto spotu, co si nemyslím, že je readless dobré. Explo-wise si taky nemyslím, že je dobré dělat nějak moc loose calldowny vs OB na R bez readů, i když se sem tam najde někdo, kdo s tím bluffuje, tak většina hráčů to spíš použije for value.

Btw. víc by se mi když už tak líbilo zahrát bT + bR, skoro vždy se na těchto stakes můžeme odvolat na to, že moc hráčů si nebalancuje xbeh a explowise to vůči skoro nikomu nebude špatná linie.

OMG, nevím proč, ale na začátku jsem správně přečetl pozice a dál jsem pokračoval v analýze, jako by to bylo BBvsUTG, nevím proč :D . Ale nechám ten text už takto, protože BBvsUTG bude ten spot mnohem těžší skrz širší range a teď teda udělám v podstatě to jednodušší. SBvsUTG bys měl mít mnohem užší range a je to velmi easy c/f na T imho - důvod je velmi jednoduchý, range jsou velmi tight a kromě nějakých "jasných"bluffů s AQsx/AQsx můžeš zřejmě bluffovat i nějaké další handy a Tvá checking range bude poměrně tight, kde ruka jako AQ bez spadu bude jednoduše cbottom/close to bottom, jestli necalluješ příliš širokou range PF, většina ruk jsou nějaké PPs, možná část Tx/slowplays (nechám na Tobě). As played fakt nevidím důvod toto callovat, pokud ses rozhodl udělat to in-game na základě feelingu, tak Ti asi nepomůže žádná má analýza a můžeš si ten call v podstatě vždy nějak odůvodnit - proto nerad hrávám takto extrémně feelingově vs unknown reg...