[NL10] ATs sb

• Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      Registrace: 22.06.2013 Příspěvky: 753
      Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $10.74 - VPIP: 23, PFR: 17, 3B: 5, AF: 1,5, Hands: 360403
      SB: $18.48 - VPIP: 13, PFR: 3, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 32
      BB: $10.00 - VPIP: 21, PFR: 19, 3B: 8, AF: 9,0, Hands: 75
      UTG: $10.57 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 3, AF: 1,4, Hands: 225
      MP: $26.36 - VPIP: 21, PFR: 13, 3B: 4, AF: 13,0, Hands: 147
      CO: $16.15 - VPIP: 45, PFR: 27, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 11

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with T:diamond: A:diamond:
      2 folds, CO raises to $0.40, Hero calls $0.40, SB calls $0.35, 1 fold

Flop: ($1.30) 3:diamond: K:club: Q:heart: (3 players)
      SB checks, CO bets $0.60, Hero calls $0.60, SB calls $0.60
      mám OC GS a BDFD
      Turn: ($3.10) 6:diamond: (3 players)
      SB checks, CO bets $1.50, Hero calls $1.50, SB folds
      došla mi FD tak si myslím že tady když jsem nefoldnul F už musím pokračovat ikdyž je zamnou borec
      River: ($6.10) 7:club: (2 players)
      CO checks, Hero bets $3.88, CO folds
      Co checknul tak mě to přišlo něco slabšího jako TP a hůř a z toho by měl foldovat všchno kromě AK
      Final Pot: $6.10
      Hero wins $5.83
      (Rake: $0.27)
  • 8 odpovědí
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      cs
      3w bych to foldnul, defovat to nejspis ani nemusis,

"Co checknul tak mě to přišlo něco slabšího jako TP a hůř a z toho by měl foldovat všchno kromě AK"
      TP bych obecně do unknowa moc netargetoval, tendle navíc podle sizingu se jeví spíš fishy,
    • hya3na
      hya3na
      Bronz
      Registrace: 13.03.2015 Příspěvky: 306
      za mna tiez fold flop.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Tyradiel,

PF bych klidně byl i za 3b pro izolaci s potenciálně slabším hráčem, (nemusíš na moc, klidně stačí standardních 0,9-1$, stejně Ti jde hlavně o to izolovat se s potenciální rybou). Postflop vůči tomuto sizingu to není tak jednoznačné, určitě snapfold s handami typu 99-, ATdd je mnohem lepší na defend, ještě když na boardu není jiná FD a naše outy jsou tak čisté a rozhodoval bych se mezi call/raise, vůči rybě můžeme mít dost dobré impl.odds a toto bych prostě nefoldnul, call bude asi best (btw. snowie s touto rukou odhaduje ev na +4,14, co je hodně a není to těsný call ani GTO-wise, ale naprosto must call).

T bych hrál stejně a R - nedá se ho putnout na nějakou range, myslím si, že proti potenciální rybě se dá i checknout beh na SDv, ale bet 1/2p se mi líbí, bomb tu asi nedává smysl, nemyslím si, že jeho range bude nějak extrémně elastická, buď hraje tricky TP+ a nefolduje, nebo hitnul SDv typu 78dd a to snad foldne i na ~3-4$, takže asi ani s tímto nemám problém. Mby se dá vůči potenciálně slabším i trochu adjustovat podle timingu před tím checkem. Pokud dlouho timebankuje, tak imo má decision mezi bet/check (co může být jako silná value, tak bluff) a pokud snapcheckne, tak může mít nějakou SDv, ať už je to weak TP, 4.pár, nebo AJ, teda za mě spíš bet po snapchecku, po 10sec. timebanku + checku bych spíš checknul beh, ale můžu se plést v tomto.
    • HHHuBi
      HHHuBi
      Bronz
      Registrace: 12.12.2013 Příspěvky: 2,438
      cau
      " buď hraje tricky TP+ a
      nefolduje, nebo hitnul SDv typu 78dd"

chapu ze toho co folduje je vic nez 78dd ale bude to stacit? Mi pride ze tich TP+ je o dost vic?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Je to velmi close mezi checkem beh a betem, může hrát teda roli i něco jako feeling/timingy soupeře etc. Jinak je to fishy hráč, může takto for no reason zahrát 66, nebo hitnout na R mnohem víc 7x ruk, než by nám dávalo smysl, proto jsem psal, že je těžké putnout ho na range, ale nechci být přehnaný pesimista, nemyslím si, že tam bude mít extrémně často TP.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      katri prosimte co presne znamena to GTO-wise jako ze matematicky bych mel branit cast te range nebo uplne neco jinyho?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Jop, že v rámci GTO bys měl bránit tolik, aby soupeř neměl +ev bet, teda pokud potřebuje např. 40% fold na okamžitý zisk, tak ty musíš defendovat alespoň (1-40) z Tvé range... A GTO asi víš co znamená, ale kdyby někoho zajímalo. Game Theory Optimal - strategie založená na tom, že sami hrajeme způsobem, který jiný soupeř nedokáže exploitovat, teda dost odlišný přístup, než např. exploitativní strategie, v rámci které hledáme nejvíc +ev řešení podle soupeřových tendencí.
    • Tyradiel
      Tyradiel
      Bronz
      jj díky jen jsem si nebyl jistej :)