[NL5] 666

• karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      Říkal jsem si, že si jdu pro value s QJ a 9x

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (CO): 106.4 BB
      BTN: 203.2 BB (VPIP: 5.71, PFR: 4.76, 3Bet Preflop: 4.88, Hands: 111)
      SB: 159.6 BB (VPIP: 12.63, PFR: 11.64, 3Bet Preflop: 2.60, Hands: 194)
      BB: 28.6 BB (VPIP: 50.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 15)
      UTG: 103.8 BB (VPIP: 25.71, PFR: 17.14, 3Bet Preflop: 9.09, Hands: 73)
      MP: 152.8 BB (VPIP: 22.62, PFR: 18.37, 3Bet Preflop: 7.77, Hands: 4,410)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has 6:club: 6:heart:

UTG raises to 3 BB, fold, Hero calls 3 BB, fold, fold, BB calls 2 BB

Flop: (9.4 BB, 3 players) K:heart: 9:club: 6:diamond:
      BB checks, UTG checks, Hero bets 5.8 BB, fold, UTG calls 5.8 BB

Turn: (21 BB, 2 players) 9:heart:
      UTG checks, Hero bets 13.4 BB, UTG calls 13.4 BB

River: (47.8 BB, 2 players) T:club:
      UTG bets 29 BB, Hero raises to 84.2 BB and is all-in, UTG calls 52.6 BB and is all-in

Hero shows 6:club: 6:heart: (Full House, Sixes full of Nines)
      (Pre 52%, Flop 83%, Turn 2%)
      UTG shows 9:spade: K:spade: (Full House, Nines full of Kings)
      (Pre 48%, Flop 17%, Turn 98%)
      UTG wins 202.2 BB
  • 5 odpovědí
    • SamHawkins
      SamHawkins
      Bronz
      Registrace: 09.11.2014 Příspěvky: 47
      Mas pravdu, villainovi bych daval asi nejvic 78 nebo JQ, kazdopadne kdyz se zamyslis nad tim jak to zahral neni taky vylouceny ze ma TT, imho kdyby takhle slowplayoval KK tak te raisne uz na turnu, to samy nejaky random K9. Jeste 9Ts napr bych mu daval taky.
      TT mi tam sedi asi nejvic, pak teda JQ/78, pripadne of hearts - river bych urcite callnul, mas pravdu ze protihrac ti JQ asi zaplati, 78 nevim, TT te beatne (vcetne teda tech kingu). Kdybych mel set vyssi nez par na boardu tak se stackoffnu ale takhle radsi ozelim pripadnou extra value.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,151
      78 podle mě v UTG rangi nemá. Z těch 9x si tam umím představit hlavně A9s
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      SamHawkins původně napsal
      Mas pravdu, villainovi bych daval asi nejvic 78 nebo JQ, kazdopadne kdyz se zamyslis nad tim jak to zahral neni taky vylouceny ze ma TT, imho kdyby takhle slowplayoval KK tak te raisne uz na turnu, to samy nejaky random K9. Jeste 9Ts napr bych mu daval taky.
      TT mi tam sedi asi nejvic, pak teda JQ/78, pripadne of hearts - river bych urcite callnul, mas pravdu ze protihrac ti JQ asi zaplati, 78 nevim, TT te beatne (vcetne teda tech kingu). Kdybych mel set vyssi nez par na boardu tak se stackoffnu ale takhle radsi ozelim pripadnou extra value.
      JQ a 78 na 90% nemá vzhledem na jeho flop a i turn akci.
    • SamHawkins
      SamHawkins
      Bronz
      Registrace: 09.11.2014 Příspěvky: 47
      Na 25/17 uplne klidne muze otvirat UTG 78s nebo QJs (of hearts), nevidim duvod proc by je nemel podle flop a turn akce mit? Jasne ze bude spis tyhle handy betovat ale nekdo se muze rozhodnout ze chce OP videt vsechny karty co nejlevneji a neriskovat raise...

Pajod původně napsal
      SamHawkins původně napsal
      JQ a 78 na 90% nemá vzhledem na jeho flop a i turn akci.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      nemyslím si, že má nejaké postupky. tie by podľa mňa cbetoval alebo foldoval na turne. do range mu môžeme dať nejaké slowplay KK alebo TT. a potom ešte aj nejaké 9x handy ako T9s, J9s, A9s. zťažka mi to vychádza ako bluffcatch call. na to by musel hrať takto divne nejaké Kx handy alebo aj postupky (ktoré mi tam prídu nepravdepodobné). set by som ale nevedel foldnúť. raise je imo overplay. nevidím veľa horšieho, čo by callovalo. ak by takto donk/calloval KQ, tak je (i) idiot, (ii) huge overplayer