Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] J6s NL4

• Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      partypoker - $0.04 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

UTG: $4.00 (VPIP: 18.22, PFR: 9.34, 3Bet Preflop: 0.53, Hands: 531)
      MP: $3.07 (VPIP: 19.05, PFR: 9.52, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 22)
      CO: $5.23 (VPIP: 23.32, PFR: 19.26, 3Bet Preflop: 6.69, Hands: 2,391)
      Hero (BTN): $5.30
      SB: $4.24 (VPIP: 23.08, PFR: 23.08, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 15)
      BB: $7.02 (VPIP: 15.00, PFR: 6.25, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 80)

SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.04

Pre Flop: (pot: $0.06) Hero has 6:spade: J:spade:

fold, fold, fold, Hero raises to $0.12, fold, BB calls $0.08

Flop: ($0.26, 2 players) T:heart: 8:club: 5:spade:
      BB checks, Hero checks

Turn: ($0.26, 2 players) A:spade:
      BB bets $0.25, Hero calls $0.25

Otevira se nam FD. Calluju.

River: ($0.76, 2 players) 2:spade:
      BB bets $6.65 and is all-in, fold

Hituju flush. Jenze .. :D BB po 80 handach relativne nit. Jak jsem vsak pozdeji zjistil celkem spewy hrac/maniak. V tomto pripade se nam vas nevyplati riskovat o takto maly pot dalisch pres 100BB co ? zase nas vsak porazi jen Ks a Qs a nedokazu moc odhadnout s cim by ji tak asi mohl mit kdyz takhle donkne T. Dost casto takhle zahraje i set, 2 pairs. Kazdopadne proti uknownovi standard fold ze? Kdybych mel pozdeji ready tak by se to dalo callnout?

BB wins $7.38
  • 6 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau,
      nemusíš stealovat za 3bb když tam máš širokou range.
      River neni standard fold. Neni vůbec jasný že by musel mít vyšší flush. Přece jen flush se netrefuje tak často, zvlášť když ty dvě karty v barvě držíš. Jako na nespárovanym boardu tohle calluju.
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Registrace: 22.10.2012 Příspěvky: 90
      Ked vidím niekoho kto dá steal z BTN x2bb tak restealuju any two... s 90% úspešnosťou na microlimitoch. Z BTN stealuj vsak x2,5bb ... CO 3bb. V tvojom prípade ked už callnes, podla mna dosť NEZMYSELNE, potbet na T a este vies že to je súper nit... tak uz by si mal callnut aj R kedže si maniak ... Std je fold na T s cistým svedomím, proste sa nechceme dostávať do zlozitých spotov na NL5
    • FeatherBoy
      FeatherBoy
      Bronz
      Registrace: 19.01.2010 Příspěvky: 121
      Psal po 80-ti handách NIT - což není moc
      A to že je spewy zjistil až později.

Jinak já bych to callnul. Nedává mi smysl callovat když nic nemám a pokládat když hitnu, i za stack.
    • Wdoomek
      Wdoomek
      Bronz
      Registrace: 31.07.2011 Příspěvky: 376
      Ohledne tech 3 BB z BTN vim, ale hraju na PP a tam se neda ( nebo jsem na to zatim neprisel ) nastavit open na 2,5x a psat to pri kazdym raisu nestiham :)

No ono to prave nebyl jen stack ale kolem 132BB tak proto jsem se taky rozhodl pro fold. Callovat 123 BB do potu 19 nevim, radsi si pockam na lepsi spot.

Na T calluju tu FD + dost casto bude dobrej i hitnutej J na R. Samozrejme to calluju s tim ze kdyz vsadi rozumne (i pot) na rieru tak to bud callnu nebo raisnu, ale ne 4,5x pot.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      preflop loose steal. ak otváraš takéto handy, potrebuješ to nejako uhrať aj postlfop. flop by som teda cbetoval. je to celkom dobrý board na cbet.
      na turne sme v nie celkom jednoduchom spote. otvorila sa nám síce FD, ale odds dostávame veľmi zlé. takže to nie je jednoznačný call a prikláňal by som sa k foldu. call iba ak budeš mať dobré implied odds a read, že takto hraje silné handy. najtragickejšie by imo bolo, keby takto bluffoval jednostreetovo, pretože ak hitneme tak nedostaneme zaplatené a ak nehitneme, tak nás porazí random Kx, Qx.

na river proti väčšine hráčom fold. ak by si mal read, že je spewy, tak v pohode call
    • Pajod
      Pajod
      Bronz
      Registrace: 05.08.2008 Příspěvky: 326
      Sizovat ten open se dá různě - záleží i na tvoji range i na tom, kdo sedí na blindech. F betuju. Ta handa je dobrá na bluff, má celkem dost možností ke zlepšení.
      R za mě fold. Ste 130bb deep, villain se podle statů tvářil zatím jak nit a vidět rega/nita bluffovat/vbetovat horší handu(jakou v tomhle případě?) takovým overbetem neuvidíš.