[NL10] AKo call na R?

• Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $10.00
      SB:
      $12.07
      BB:
      $10.15
      MP2 (Hero):
      $10.00
      MP3:
      $19.80
      CO:
      $13.49

Preflop: Hero is MP2 with K, A.
      Hero raises to $0.35, 2 folds, BU calls $0.35, SB folds, BB calls $0.25.

Flop: ($1.1) 7, A, 4 (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.60, BU calls $0.60, BB folds.

Turn: ($2.3) J (2 players)
      Hero bets $1.50, BU calls $1.50.

River: ($5.3) A (2 players)
      Hero checks, BU bets $3.39, Hero calls $3.39.

Final Pot: $12.08.

Na soupeře jsem neměl moc hand. Nicméně se mi zdál víc loose.

F a T betuju pro value ze slabších Ax hand. Je R zahrán v pořádku? Trips na R jsem se prostě nechtěl vzdát. Na vyšší sizing bych položil...
  • 2 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Morius,

abych pravdu řekl, tak obzvlášť na takto dry boardu je můj stnd c/c F (resp. 100% check), protože si nemyslím, že po 3w akci na F dostanu 3str value z TP, nehledě na to, že to je TPTK. Pokud ale hráči neumí zahodit handy jako AJ/AQ, tak bet F je ok, ale hrál bych c/c T. Q/J přesně na T nechceš vidět, protože přesně převáží množství lepších comb.villaina vůči těm horším. Teď Tě poráží AJ(5c)/77(3c)/44(3c) (dohromady teda 11c) a porážíš AQ (8c). Těžko říct, jestli má AJo, ale imho looser hráči často maji AJo i AQo a tighter hráči vs 3,5x UTG open můžou foldovat obojí + na této kartě dost pochybuji, že vs 3barrel callne AQ a s něčím jako ATs - to už nejsem takový optimista :) .

Takže za mě určitě potcontroll někde mnohem dřív a na R - myslím si, že mnohem nadějnější je menší b/f, vůči čemu může kde kdo zastationovat opravdu s horším Ax, ale po cheku to je imo velmi jasný c/f na této kartě, na které snad vždy checkne beh horší Ax, pokud nemáme info, že je overplayer.
    • Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      ok, díky za info