[NL10] 88 call T?

• Morius
      Morius
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 99
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $13.19
      SB:
      $12.03
      BB:
      $18.15
      MP2:
      $3.22
      MP3:
      $10.31
      CO:
      $3.95

Preflop: Hero is BU with 8, 8.
      MP2 calls $0.10, MP3 folds, CO raises to $0.40, Hero calls $0.40, SB calls $0.35, BB folds, MP2 calls $0.30.

Flop: ($1.7) 6, 3, 6 (4 players)
      SB checks, MP2 checks, CO bets $1.06, Hero calls $1.06, SB folds, MP2 folds.

Turn: ($3.82) K (2 players)
      CO bets $2.49(All-In), Hero calls $2.49.

River: ($8.8) 7 (2 players)

Final Pot: $8.8.

Hráče neměl full stack. Považoval jsem ho za slabšího.

F calluji. Mám over pár a soupeř může betovat se vším možným. Na T jsem ho callnul také. Soupeř už měl příliž malý stack a mohl to tam poslat i BWs (aspoň můj odhad). Je ten call na T v pořádku?
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj Morius,

chápu point callu v přizvání limpera do potu, ale vzhledem k tomu, jak shallow oba jsou, tak nějaký setmine imo nemá takovou value, jako spíš izolace jednoho z nich a případný stackoff PF. Teda můj stnd je 3b na ~1$ a call vs shove, as played je to těžké - taky vídávám dost velké spews od shortů, takže nehejtuju, ale já bych se do toho spotu přesně nechtěl hlavně dostat, už call cbetu s takto zranitelnou handou se dvěma hráči behind může dopadnout dost špatně, opět bych raději minRaisnul F a hrál bych o staky teď a tady. Nelíbí se mi celkově ta pasivní linie. As played je to guessing game vůči shortovi, nevíš jestli je passive, nebo aggro, ale každopádně pokud po tom callu ve 4w potu snap-shovenul, tak spíš asi folduji, ale je lepší tomuto předejít imo.