myslíte že by dal i víc ?

• mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Registrace: 21.08.2013 Příspěvky: 221
      CG mám jenom jako doplněk k MTT ale když už jí hraji, tak se v ní chci zlepšovat, myslíte, že bych měla betovat na tom Turnu víc?

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BB): $25.63 (128.1 bb)
      UTG: $21.70 (108.5 bb)
      MP: $11.10 (55.5 bb)
      CO: $21.01 (105.1 bb)
      BTN: $60.01 (300 bb)
      SB: $28.61 (143 bb)

Preflop: Hero is BB with 7 5
      2 folds, CO raises to $0.50, 2 folds, Hero calls $0.30

Flop: ($1.10) K 4 Q (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.77, Hero calls $0.77

Turn: ($2.64) 8 (2 players)
      Hero checks, CO bets $1.84, Hero calls $1.84

River: ($6.32) 6 (2 players)
      Hero bets $4.42, CO calls $4.42

Results:
      $15.16 pot ($0.75 rake)
      Final Board: K 4 Q 8 6
      Hero mucked 7 5 and won $14.41 ($6.88 net)
      CO showed K T and lost (-$7.53 net)
  • 17 odpovědí
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Já bych preflop foldoval ;) Nebo podle statů 3bet.
    • Artas252
      Artas252
      Bronz
      Registrace: 04.02.2012 Příspěvky: 470
      Můj skromný názor, když se po večerech nudím. Za mě bych to Preflop foldnul, i když trefíš flash, tak je slabá.. navíc jsi mimo pozici a hraješ marginalní handu, což je taky špatně. Preflop fold jak psal Blazejson je asi v pohodě proti rozumnému soupeři.

Na turnu ti callne všechny svoje Kx, Qx handy, a :club: karty, které tě dominují :8c: :9c: :Tc: :Jc: :Ac: Pak určitě handy jako 9T, AJ, AT, které má v rangi preflop a snaží se trefit nějaký ze svých outu. Podle mě zbytečný marginalní spot, kde by z tebe reg vytahl poslední cent. :) Ale snad se k tomu vyjadří někdo kdo hraje CG na NL20 a výše. Tak to ber s rezervou, já hraji takhle postflop SNG.
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Jako ještě před měsícem by to byl jasný fold, ale tak nějak jsem z procházení hh zjistila, ze tyhle nízké suited connectory mi dělají hodně peněz pokud to flopnu. Z pozice dávám 3bet ale jen proti vybraným hráčům. A hlavně když trefim dva páry či postupku, tak mi většinou odevzdají celý stack, Pokud drží JJ+
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Jako ještě před měsícem by to byl jasný fold, ale tak nějak jsem z procházení hh zjistila, ze tyhle nízké suited connectory mi dělají hodně peněz pokud to flopnu. Z pozice dávám 3bet ale jen proti vybraným hráčům. A hlavně když trefim dva páry či postupku, tak mi většinou odevzdají celý stack, Pokud drží JJ+
    • Artas252
      Artas252
      Bronz
      75s pokud ti nedojde flush tak maš 75s v ruce a na board přijdou vysoké karty nebo jiná flush a už většinou proděláváš nebo riskuješ ohromné peníze aby jsi vyhrála marginalní pot. Když už ti dojde flush tak je slabá, dva páry netrefíš tak často aby jsi z dlouhodobého hlediska mohla callovat soupeřuv raise mimo pozici. Když trefíš jeden z páru, tak jsou stejně super slabé. Já nevidím na téhle handě nic dobrého.
      u MTT nebo SNG bych je hrál, tam nemáš moc navyber když tě tlačí blindy v orbitu a je třeba hledat prostor, ale ty hraješ speed poker, kde hráči často mají uzkou range s kterou open raisují.
      Pokud to, ale poražíš a NL 20 hraješ jen tak for fun, tak ti nemám co k tomu říct. :) Jen hodně štěstí s takovým přístupem k limitům.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,150
      Artas252: Ty do ní dobře valíš na všech frontách :f_biggrin:
      Ale souhlasím, že default je to i u mě fold preflop. Ale proti BTN open už to calluju... Ovšem není vyloučeno, že to jde uhrát i proti CO openu. Je potřeba si uvědomit, že my nepotřebujeme být profitabilní s touto rukou...stačí když na tom budeme lépe než -100BB/100.
    • Artas252
      Artas252
      Bronz
      Já to nemyslím zle, naopak, sleduji forum už pár let a viděl jsem už lidi co dělali něco podobného a jak skončili. Začít na MTT a věnovat se MTT je parádní věc, ale hrát si k tomu NL 20 speed bez zkušeností v CG je z dlouhodobého hlediska kravina, to snad můžeš potvrdit i ty.

Když se mi něco nelíbí tak na to upozorním, pořád je lepší se vyjádřit, než mlčet. Sám vím jak mě by to v začátcích pomohlo si uvědomit co za kraviny jsem dělal.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,150
      Jasně, já těch chápu. Ale ona viděla motivační video, kde Arní říká, že musíme porušovat pravidla. :s_evil:
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Navrhuju raisnout flop. Nizkej flush neni bezpečnej. Nevime jestli bude blufovat turn, na monoboardech řek bych dost lidí hraje one and done bluff. Ale to nemusí platit na vyššim limitu co neznám. A sme bez pozice, za mě raise flop aby nemoh checknout turn.
    • Lagett
      Lagett
      Bronz
      Registrace: 20.02.2012 Příspěvky: 921
      never fold :) ) 3bet or call podle soupeře, nebudte nitky :D ale zahrál bych to asi trochu agresivnějc postflop
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Kluci vy mi davate...:f_biggrin: Ale je super kolik reakci vyvolá jedna Handa :) aspoň není nuda.. Jinak já mám na PS nahráno kolem 500k hand na ZOOM NL 10 takže trochu zkušenosti mám. A proto jsem neblaznila a jak můžete vidět největší bet byl na Riveru, bylo mi jasny , ze ma jeden vysoký žalud a proto jsem ten Pot držela pot kontrol a jak vidíte šlo to i bez pozice.. Nechávala jsem si prostor pro ústup.

Tak a ted píšu vpita do textu a spálila jsem si pizzu :f_biggrin:
    • svbrdk
      svbrdk
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 2,902
      3bet pre, nebo fold - nevím jak je to na těchto limitech, já 3betuju (diskuzi jsem nečetl - sry)

na tom R bych určitě nedonkoval
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Ahoj, diskuzi jsem celou nečetl. Preflop jsem za 3-bet nebo fold jako většina, ale chci se zeptat jestli River půjdeš donk/fold nebo donk/call?
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Kdyby přišel na river zalud , tak jsem chack fold. Jinak kdyby na můj dong mi to tam poslal, tak určité fold...
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      mikodrak původně napsal
      bylo mi jasny , ze ma jeden vysoký žalud a proto jsem ten Pot držela pot kontrol a jak vidíte šlo to i bez pozice.. Nechávala jsem si prostor pro ústup.
      Proč ale potkontroluješ když čekáš draw u něj?
    • Artas252
      Artas252
      Bronz
      V potu je na riveru už přes 6$ kdyby tam shovnul, tak tu handu vzdáváš, nerozumím jak tyhle situace hraješ tedy profitabilně.
    • Corn3r
      Corn3r
      Bronz
      Registrace: 27.01.2011 Příspěvky: 308
      Jinak kdyby na můj dong mi to tam poslal, tak určité fold...
      Yes, on tam raisne jenom lepsi flush. In game s tim mam docela problem...
      As played tvoje handa potrebuje protekci, prave pred kombinacemi, ktere maji FD s vyssim "zaludem", proto bude dobre nekde po ceste raisnout...