BLOG: Nový začátek na CG - společně to dokážeme !

• ACNielsenCZ
      ACNielsenCZ
      Bronz
      Registrace: 03.05.2015 Příspěvky: 21
      Ahoj PSGY :)

Předem postnu odkaz na mé představení zde

Jak jsem slíbil, tak činím a zakládám svůj první blog.
      Po několikaletých "zkušenostech" s pokerem se zaměřím na jeden formát a sice CG.
      Nevylučuji, že si někdy zahraju menší turnaj, ale většinu úsilí a času budu věnovat právě formátu CG.

Postupně si budu projíždět strategické články a tuto teorii budu co nejdřívě ověřovat v praxi.
      Zatím jsem si neurčil přesný podíl teorie/praxe, ale určitě tak učiním abych měl nějaký režim podle kterého se budu řídit.

Dnešním dnem začnu studiem teorie včetně odpoledního coachingu na který se moc těším.
      Jedná se o Začátečnický kurz s Confidant91 a myslím, že je to přesně to, co do začátku potřebuji.

Co se týče hraní, tak momentálně čekám na BR zdarma na NetBetu a v průběhu týdně provedu i nějaký depozit abych využil bonusů. Předpokládám tedy startovní kapitál někde kolem 50-100USD.

Začnu na nejnižších limitech a podle určitého vzorce, který zatím nemám, ale strategické články mi s ním určitě pomůžou se budu postupně šplhat výš.

Pro kontrolu a vyhodnocování hand budu od začátku používat PokerTracker. S dalším softem nemám zatím zkušenost, ale rád se seznámím s čímkoliv, co mi může pomoci v rozhodování a +EV hře.

Věřím, že tento blog bude někdo navštěvovat a bude mi a Vám určitou motivací. Slibuji že na oplátku budu navštěvovat blogy ostatních hráčů jelikož tato komunita je super prostředek k tomu si vzájemně pomáhat, motivovat se a být tak lepšími v tom co nás baví :)

Dále přemýšlím o přihlášení do Bankroll Challenge - prostřílej se na vrchol!
      Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ? Líbí se mi, že si mohu nastavit menší cíle, které se budou snáze plnit. Také jsem si však všiml Cornieho výzvy, kterou bych se rád inspiroval.

Pokud někdo dočetl až sem, tak věřte, že si toho moc vážím a budu rád za každou vaši reakci, podnět či doporučení.

Hodně stěstí a zábavy u studia a hraní toho co nás baví :f_drink:
  • 15 odpovědí
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Registrace: 21.08.2013 Příspěvky: 221
      Ahoj.
      Já to docetla a přejí hodně zdaru za stoly.,:s_thumbsup:

Motivace je důležitá každý den a to jak v pokeru, tak v životě..
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Registrace: 22.10.2012 Příspěvky: 90
      Prajem veľa šťastia len HLAVNE nehraj na NetBEt herni... časom, ako každý druhý, pochopíš prečo!
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Nikii88: Preco ne? To by me fakt zajimalo...:f_cool:
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Nikii nestraš nám tu nové členy :) Je pravda, že IPoker se občas laguje, ale už brzy vyjde nový software a věřím že už vše bude ok. Už jsem měl tu čest zkusit testovací verzi a vypadá to velice pěkně, máme se na co těšit :f_thumbsup:

Jinak Luky, palec nahoru za blog a pust se do toho, budu sledovat. :gl:
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Ospravedlnujem sa ked to možno vyzeralo podozrivo nesocionálne a odrádzam tak klientelu psgy a teda potecionálne ovečky (bez urazky) na ktorých treba niečo zarobiť. Nemienim však nikoho odradzovať je to len skorej zámer usetrit ludom peniaze a poradiť im.... Ale ajtak som predsvedčená že ludia sa nepoučia nikdy z chyb druhých a nečítaju recenzie od iných hráčov a vždy si radšej nabijú hlavu sami...

:Ax: nizky traffic - oplatí sa tu hrat len MTTs a FAST, cash regular stoly ti pojdu sucastne tak max 10 stolov z 1 limitu (to samozrejme platí len pre microlimity na vyssích limitoch ide treba 3-5 stolov a niektoré limity vyssie sa niekedy ani nehrajú) - problematická tableselekcia a udržania solidneho volume a WR

:2x: siet iPoker = velké % bot hráčov - teda fiktívnych účtov, cez ktoré hrá SW nie človek.. iPoker to evidetne prehliada, kedže aj bot rakuje

:3x: NetBet - nefungujúca LIVE podpora pre poker. Riesenie banalneho problému cez mail trvá aj 2 týždne

:4x: Herna NetBet pravidelne laguje a padá ... standartne ti lagne ked si v rozhodujucej faze turnaja alebo pred ITM (Herna následne vrati LEN vklad do turnaja, nikdy nic viac nezískas)

:5x: Vysoký rake z hry - najvyssí rake na microlimitoch vôbec

:6x: Problémy s vkladom / výberom (vypiše sa promo akcia vlož 20$ a získaš niečo = standartne v tom čase nejde vkladať kvoli neočakávanej chybe // výber na skrill trvá aj 10 prac dní - treba PokerStars to realizuje za 2sec)

:7x: Ihned po registrácii je NUTNE oskenovat kartu VISA + OP a ihned odoslat na support na overenie bez nejakej urgencie herne ... pokial tak neučiníš si vystavený dlhému čakaniu na prvý výber v lepsích prípadok je to LEN mesiac a byrokracia v podobne zdlhaveho overovania - telefonický rozhovor v angličtine (ich politika je že pokial sa stebou min. 1x do roka nespoja telefonicky v angličtine tak nemáš nárok na cashout!!!!), dodatočný sken, poslanie a overenie udajov o mieste bydliska, OP, VISA..

:8x: Neochotná podpora - nemajú záujem riešiť vzniklý problém - občas máš pocit že sa bavíš s robotom

:9x: zrušenie najvýhodnejších promo akcií - 10k depositors freerolls + cash machine 20$ vklad = ihned dalsích 20$ cash

:Tx: spoločné hráčske pole so všetkými ipoker hernami teda je uplne jedno kde sa zaregistrujes ci NB, Titan, atd stále hráš s rovnakými hráčmi na spoločných stoloch ... spoločné pole je ajtak malé - čo zabezpečuje nizky traffic

:Jx: Donedávna ich inštalačný subor detekovalo 20 AV SW ako potencionálne nebezpečný virus - po dnešnej kontrole som si však všimla že problém odstránili a teda uz JE inštalačný subor bezpečný - bohvie však čo sme si natahali do pc v čase ked to fixnuté nebolo...

Pochybujem že tu najdeš človeka, čo mi v tomto nedá za pravdu

:Ah: Ako jedno z mála + ti na tejto sieti odporúčam hrať kvoli veľmi slabému hráčskemu polu, kedže siet iPoker je pre regov nevýhodná tak sa tu silnejší hráči nezdržiavajú dlho čo zabezpečuje velmi lahké pole.
    • Nikii88
      Nikii88
      Bronz
      Pokial to myslís s pokrom seriozne tak skus hrat len na PS prípadne FTP, obe tieto herne ti zabezpečia herný komfort bez ktorého to nejde... Ostatné herne by som registrovala avsak skorej ako vedlajsie, s ktorých budeš tažiť pri zaujímavých promoakciaách prípadne freerollov apod..
    • gaucan
      gaucan
      Global
      Registrace: 07.02.2010 Příspěvky: 98
      Nikii88 původně napsal
      :Ah: Ako jedno z mála + ti na tejto sieti odporúčam hrať kvoli veľmi slabému hráčskemu polu, kedže siet iPoker je pre regov nevýhodná tak sa tu silnejší hráči nezdržiavajú dlho čo zabezpečuje velmi lahké pole.
      nevim nevim, zas psgy dava nejvic bodu za rejk z ipoker heren, teda 1$=5SP ... takze dle me je zas ipoker proregovanej pokerstrategistami...
      a prave proto ze je stars tak prijemny pro uzivatele, tak tam najdes vic ryb nez kde jinde...
      praveze ryba ti nebude chtit hrat na osklive herne, ktera buguje
    • naiveKID
      naiveKID
      Bronz
      Registrace: 11.04.2015 Příspěvky: 12
      ďakujem Ti niki že si sa rozpísala ... hrám na NetBete a môžem len potvrdiť ... prechádzam na PS čoskoro
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Nestačím se divit co tu čtu, NetBet teda nemám a nikdy neměl, ale na Coral pokru jsem strávil dost času a to co píšeš o NB teda pro CP neplatí ani náhodou. "Tohle píšu sám za sebe jako hráče, ne za moderátora" Jen aby si někdo nemyslel, něco jiného, známe lidi ;) :f_drink:
    • Obchodnik
      Obchodnik
      Stříbro
      Registrace: 03.05.2013 Příspěvky: 90
      hm to už aby som založil blog aj ja :)
    • mikodrak
      mikodrak
      Bronz
      Nikii88: Tak to je husty .. :f_o: Díky za varovani! Já tam tedy nikdy nehrála a jak to tak vypadá, hrát nikdy nebudu...:f_biggrin:

Obchodník: To bys mel !!!
    • ACNielsenCZ
      ACNielsenCZ
      Bronz
      Ahoj :f_cool: , tak přišel čas abych jednoduše shrnul co jsem dělal za poslední dva dny.
      Jak jsem sliboval,věnoval jsem se především teorii.
      Jako začátečník jsem postupně projel Basic sekci:
      Pravidla Texas Holdemu - tady to je celkem jasně dané a vše bylo spíše opakování.
      Terminologie pokeru - do oblíbených jsem si uložil odkaz na slovník, pokud nebudu nějakému pojmu rozumět
      Základy: Odds a outy - Krásně a srozumitelně vysvětleno včetně videa. Tabulka odds vytisknutá a budu se snažit jí aktivně používat vždy pokud budu mít nějaké draw. V kvízu jsem celkem obstál, jen mi stále není jasná jedna věc. Proto jsem svůj dotaz vložil do diskuze k základům zde. Budu moc rád za vysvětlení abych si byl 100% jistý.
      Základy: Implied odds - Taky výborně vysvětleno. Kvíz zvládnutý, tak snad se mi to osvědčí v praxi.
      Základy: Pozice - Pozice je jedna z nejdůležitějších věcí a není na tom nic složitého. Jasný jako facka a kvíz jak jinak než za 100% :)
      Základy: Hratelnost - Tak o tomto jsem slyšel poprvé, ale jde o jednoduchou věc. Logické a snadno pochopitelné
      Základy (4): Tři typy sázek - Perfektně vysvětleno.Ale určitě ještě zopáknu později.
      Ranges & Equity (1): Úvod do ranges - Tak tady začíná trochu přituhovat :D Obecně to chápu, ale zatím si moc nedokážu vysvětlit jak toto používat přímo při hře pokud nemám moc času ? Článek určitě přečtu ještě jednou a pokusím se najít další výuková videa, abych to celé pochopil.
      Ranges & Equity (2): Komba a card removal - Opět je to teoreticky jasné jako facka, ale stále nechápu jestli se to dá nějak využít přímo při hře ? Jak se dá tohle naučit a v praxi používat ?Zatím si to nedovedu moc vysvětlit tak budu rád za reakci a povzbuzení. Je možné, že nejsem matematicky moc nadaný a tohle nikdy nedám ?:D
      Ranges & Equity (3): Úvod do Equity - Snadno pochopitelné. Eqilab stažený, takže si s tím určitě do budoucna budu hrát. Horší je, že stále nevím jak se naučit určovat tu soupeřovu range :( Také by mě zajímalo, zda to mohu využít nějak rychle přímo při hře.
      Ranges & Equity (4): Equity - Aplikace equity v praxi - Opět krásně vysvětleno, ale jak tohle někdo může počítat za běhu hry ?Může mi to prosím někdo objasnit ?Používáte to v praxi ?
      Formát zápisu handy - Jednoduché. Důležité je zajet si to v praxi, takže hned jak začnu hrát, budu problematické handy postovat na forum. Tak slibuji :)
      Budu rád za případné komentáře !!! A těším se na vyzkoušení v praxi.
      Dále jsem se včera zůčastnil online tréninku "Začátečnický kurz s Confidant91"což bylo super a těším se na další týden, kde se dostaneme na flop ;)
      Díky moc za sledování. Zítra nebo ve čtvrtek se pustím do hry na NL2.
    • ACNielsenCZ
      ACNielsenCZ
      Bronz
      Nikii88 původně napsal
      Prajem veľa šťastia len HLAVNE nehraj na NetBEt herni... časom, ako každý druhý, pochopíš prečo!

Ahoj,děkuji za přečtení a za radu.
      Rozhodně nevylučuju, že brzy přejdu na jinou hernu, ale momentálně chci využít skvělé deposit bonusy a tickety zdarma. Se supportem jsem komunikoval tento týden 2x a všechno proběhlo super. Pokud narážíš na padání herny tak to už se mi taky stalo a není to příjemný. Bohužel například PokerStars a jiné herny už nemůžu propojit s PokerStrategy jelikož jsem účet založil dřív :(
    • ACNielsenCZ
      ACNielsenCZ
      Bronz
      Tak jsem se konečně pustil i do hry :)
      Začal jsem jak bylo slíbeno na NL2 6max na NetBet pokeru, sít ipoker.
      Depositnul jsem si nějakých 30€ a dostal jsem nějaký cash money + tickety do Twisteru.
      Celkově se tedy můj bankroll dostal až někam k 80€ jelikož jsem pár Twisterů vytočil :)
      Hrát to ale nikdy nebudu jelikož mi to přijde hrozná ruleta :D
      Na CG mám odehráno nějakých 1600 hand ...byl jsem v mínusu, plusu a momentálně je můj celkový profit 0.00USD :D

Preflop hraju podle tabulky kterou jsem si vytisknul z prvního kurzu "Začátečnický kurz s Confidant91". Problém mám ale trochu při hře postflop. Těším se tedy na další pondělní coaching, kde se se bude post flop hra vysvětlovat.

Hraju obvykle 2-4 stoly a k tomu si zapnu jeden MTT s nízkým buyinem.

Nějaké menší turnaje jsem projel, ale závěrem dne se mi povedlo první místo v turnaji €100 Gtd Turbo Rebuy se vstupem €0.5 za krásných €54.70 Dal jsem si 2x Rebuy a jednou Addon.

Celkově se můj bankroll vyhoupnul na €100 :)

Přemýším tedy, že pokud se mi podaří tento víkend dostat alespoň na 120€ postoupím na další limit NL4. Pokud pak spadnu pod €100, vrátím se na NL2.

Používám při hře trackovací nástroj PokerTracker a upravený HUD pro 6max stoly.

Co si o tom myslíte ? Je to správný postup ?
    • Obchodnik
      Obchodnik
      Stříbro
      Registrace: 03.05.2013 Příspěvky: 90
      Ako napreduješ? Pozerám že už si gold na PSGY. :f_thumbsup: