[NL25] 87s 3b p IP

• hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Ahoj,

soupeř po 100 handách zatím 35/31/17,1 . PF jsme deep a calluji good handu IP. Jeho range odhaduju, že bude něco jako JJ+,AQs+,AKo. Na F raisuju kvůli jeho silné rangi a zároveň kvůli protekci. Po jeho callu, chci turn betovat? V jeho rangi stále flush může být a zároveň nevím, jestli by něco jako QQ+ vycalloval 3 barrely na F raise, T dojde flush a R bych dal bomb. Proto radši checkuju pro pot control. R asi stnd. Zajímá mě hlavně ten T a možná taky trochu F sizing. Myslím, že by se dal dát i vyšší, ale nechtěl jsem dát zase nějaký veliký, aby něco jako AK třeba neshodil.

IPoker, $0.10/$0.20 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $28.40 (142 bb)
      BB: $43.54 (217.7 bb)
      Hero (MP): $41.35 (206.8 bb)
      CO: $20.30 (101.5 bb)
      BTN: $20.03 (100.2 bb)

Preflop: Hero is MP with 7 8
      Hero raises to $0.60, 3 folds, BB raises to $2.20, Hero calls $1.60

Flop: ($4.50) 8 6 8 (2 players)
      BB bets $2.80, Hero raises to $6.45, BB calls $3.65

Turn: ($17.40) 2 (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: ($17.40) T (2 players)
      BB bets $8.70, Hero calls $8.70

Results:
      $34.80 pot ($1.74 rake)
      Final Board: 8 6 8 2 T
      BB showed Q Q and lost (-$17.35 net)
      Hero mucked 7 8 and won $33.06 ($15.71 net)
  • 3 odpovědí
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj hedisaces,

na MP to necalluju vs 3b, ale takto deep to bude snad okish. Na F defaultně calluji, zdá se mi to zase dost těžko hratelný ten spot po callu, když hned trips fastplayuješ. Ten board poskytuje dost overs na T, které aggro villain může barrelovat jako bluff, pokud má zrovna např. AK, které raisem okamžitě vyženeš. Z QQ+ většinou dostaneš value i když callneš.

As played jeho range většinou bude daleko víc tight skrz stack depth a tak já osobně bych spíš pokračoval v betování na T pro value + protekci před handami typu QQ+ s diamondem, flushí má minimum. Na R určitě nefolduji taky, spíš bych zvažovat minR, lidi vůči tomu dost stationují + je dost možné, že flush by betoval s vyšším sizingem.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      Nemyslíš si, že proti random/fishi hráči (na regy už mám vzorek, takže předpokládám, že je to nějaký rekreační hráč) se nemusím vůbec balancovat? Stejně ryba si poznámku neudělá a v podobném spotu proti ní nebudu třeba už nikdy
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Soupeř nevypadá jako fish, takže bych hrál defaultně. 37/31/17 po 100h mám občas i já. Nevidím non-fullstack ani nějakou fishy play z jeho strany, staty má zatím dost loose, ale mohlo mu to jen chodit. Ale ano, kdyby to byla fish, tak ofc nechceš balancovat.

na regy už mám vzorek, takže předpokládám, že je to nějaký rekreační hráč
      Toto je dost špatný předpoklad imo. Souhlasím, že pokud se sejde kombinaci několika faktorů jako např.hraní na mobilu a 1tabling, nebo nulový sample na hráče spolu s non-fullstackem, tak většinou hráč opravdu bude fish. Ale nemůžeme předpokládat, že hráč je fish jen proto, že zatím máme jen 100h sample. Mohl hrát dřív na jiné herně etc...