Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL5] BvB 87s raise flop

• Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $1.98 (99 bb)
      Hero (BB): $2.36 (118 bb)
      UTG: $4.56 (228 bb)
      MP: $2.75 (137.5 bb)
      CO: $1.59 (79.5 bb)
      BTN: $3.39 (169.5 bb)

Preflop: Hero is BB with 7 8
      4 folds, SB raises to $0.04, Hero calls $0.02

Flop: ($0.08) 9 5 8 (2 players)
      SB bets $0.04, Hero raises to $0.14, SB calls $0.10

Turn: ($0.36) 5 (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: ($0.36) 6 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.12, SB calls $0.12

Results:
      $0.60 pot ($0.02 rake)
      Final Board: 9 5 8 5 6
      SB mucked 9 A and lost (-$0.30 net)
      Hero showed 7 8 and won $0.58 ($0.28 net)

Ahoj xpravda.

Dost bojuju s raisem, takže Tě poprosím o Tvůj názor, jestli v tomhle spotu je raise na místě, podle mě máme hromadu equity a pak bych chtěl vědět, pokud je raise ok, jak pokračovat na T ? díky pane :s_drink:
  • 4 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Cau,
      možná by ti na riveru callnul i větší bet, přece jen missnula jedna FD.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      máme combodraw, takže equity máme dosť na raise. otázka je, aký s tým máš gameplan. chceš sa stackoffovať? alebo iba vyfoldovať overkarty? aký máš plán na turne?
      z pohľadu range je imo najlepšie hrať flop callom. na flope nemáme veľa 2P+ kombinácií - iba sety a 2 komba 98s. na boarde máš málo monster made hand, ale veľa draws. tu máš draw aj so showdown value, takže neexistuje turn karta, ktorú by si nemohol callovať. takže by som hral call flop aj turn

flop raise mi vyslovene nepríde zlý - máš veľa equity, ale používal by som na to radšej karty, ktoré nemajú shodown value ako JTs, QJs,...
      turn je potom presne tá situácia, keď už nevieš, či so svojou showdown value chceš ďalej budovať pot

as played river môžeš imo betoať aj viac ako 1/2. môžeš si dovoliť reprezentovať missnuté draws. už som takto dostal cally od rôznych TP aj po 3/4sizingu
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Na takovém pěkném flopu, to klidně stackoffnu, na T když hitnu flush tak to odbarreluju. Jelikož na T nic nepřišlo, proto ten check. Na ten min open těžko říct co by mohla být jeho ranges, už jsem tam viděl asi všechno, proto ten maličký R sizing protože jsou schopný callovat i Ah.

Jak říkám, ten raise a x/r mi dělá stále mega problém :) To co píšeš se mi moc líbí ( "flop raise mi vyslovene nepríde zlý - máš veľa equity, ale používal by som na to radšej karty, ktoré nemajú shodown value ako JTs, QJs,..." ) a toho se budu držet.

Ještě jednou díky :s_drink:
    • pepan47
      pepan47
      Bronz
      Registrace: 30.08.2011 Příspěvky: 640
      Podla mna je toto perfektna situacia na all in na turne.. Ak nas dorovna vysia flush draw stale mame hitnuty par a mozme vyhrat v mnohych spotoch..