[NL25] AKo min4bet vs squeeze & coldcall

• bedofour
      bedofour
      Diamant
      Registrace: 20.11.2013 Příspěvky: 927
      Full Tilt - $0.25 NL FAST (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BB: $17.59
      UTG: $31.18
      Hero (MP): $39.04
      CO: $29.05
      BTN: $25.10
      SB: $24.54

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: (pot: $0.35) Hero has A:spade: K:club:

fold, Hero raises to $0.75, CO calls $0.75, BTN raises to $3.00, fold, BB calls $2.75, Hero raises to $5.25, fold, fold, BB calls $2.25

Flop: ($14.35, 2 players) 3:diamond: 4:diamond: 6:diamond:
      BB checks, Hero bets $33.79 and is all-in, BB calls $12.34 and is all-in

CO 15/10 60h
      BTN 18/14 3bet 7, 700h
      BB fish 40/10 10h

preflop neviem ako vyjst z tohto. callovat do sandwiched potu sa mi to nechce + CO dostane skvele odds. skusal som maly 4bet teda, vela zlozitych situacii mi uz vyriesil, lebo ludia na to aj overfolduju, ale neviem. ak BTN shovne a BB foldne sme v dost blbej situacii podla mna, lebo EV callu bude blizko 0.

as played postflop na low mono flope by on mohol dost vela foldovat. kedze je to mono, tak sa tiez znizuje moja SD value, tak som to shovol ako bluff, ale tiez not sure...
  • 1 odpověď
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj bedofour,

PF linie se mi celkem líbí, vs BTN je to určitě resqz/f, imo to ani 0ev nebude. BTN bude fakt v dost těžkém spotu a můžeme se tak elegantně izolovat s fishem, který si tak může zahrát random AJ, co budeme dost dominovat. Příp.určitě option je přímo shove a možná toto se mi líbí ještě víc, protože jednak je dead money v potu už dost a stojí za to je posbírat a fishe často nefoldnou z mé zkušenosti ani handy typu AQo, ze kterých dostaneme okamžitě stack, které postflop ofc často zahodí, pokud nehitne, takže shove asi best, vypadá to jako že si chci příliš zjednodušit život, ale podle mě s fishem na neúplném stacku je to best.

Postflop - věřím tomu, že toto bude ok, můžeme dostat cally od ruk typu KQdx/AQdx apod. a určitě máme i nějakou FEq i EQ v potu vůči handám typu JJ, takže když už mu zbylu <pot, tak shove bude asi fakt nejlepší imo.