BLOG: 60.000€ profit program by Marffi

• Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 676
      ZDRAVÍM KOMUNITU POKERSTRATEGY =)

Představení/Průběh mé kariéry
      Koncem ledna mi bylo 18 a poker hraji přibližně dva roky. Momentálně bydlím v Praze a hraji závodně stolní tenis (kvůli kterému jsem se ve 13 letech přestěhoval do Prahy)
      S pokerem jsem začínal na facebooku a už tehdy mě to opravdu bavilo. Později, někdy když mi bylo 16 jsem se registroval přes mého bratra na jedné herně ze sítě ipoker. Hrával jsem s kamarádem ze začátku freerolly, protože můj startovní kapitál byl 0$. Občas jsem vyhrál nějaký ten dolar, ale obvykle jsem ho ten samý den prohrál na cashovce, až jednou jsem to zlomil... Postupně jsem si udělal docela slušný BR na microstakes a hrával jsem CG, SNG, turnaje, stepy, HU a všechno možné. Docela to klapalo, až mě časem dohnala variace. Později můj bankroll měl velikost jen pouhých 6$ a já s pokerem na pár měsíců skončil.

Nějak začátkem minulého roku jsem si vzpomněl na mých 6$ a přihlásil se na účet. Zrovna se hrál jeden freezout (5$ Bi) do kterého jsem se zaregistroval. Po 5 hodinách (někdy ve 3 ráno) jsem skončil na druhém místě a vyhrál 285$. (heh kdybych tenkrát ten turnaj netrefil, tak bych asi online poker už nikdy v životě nehrál) Od té doby hraji primárně CG. Později mě čekal přechod na PokerStars kvůli špatnému trafiku. Postupně jsem se probojovával limity NL5, NL10 až k shotu NL25, který nedopadl vůbec dobře a trval asi 2000 hand, takže jsem PS raději vzdal kvůli náročnému poli hráčů.

Po té provádím registraci na jinou hernu a vkládám mých 500$ ze starého účtu na stárech. Zde hraji do teď NL25 a mám BR cca 1,5k USD. Bohužel se zde nemůžu registrovat přes pokerstrategy, takže mám v plánu tento měsíc změnit hernu.
      Ještě stojí za zmínku, že jsem hrál ze začátku rychlý formát, kde se mi tolik nedařilo, ale díky rakebacku jsem byl ještě lehce v plusu.

Přišlo mi, že fishe nejsou takový fishe jako na reg stolech, jelikož na fastech si už taky umí počkat na karty, protože tam nahrají podstatně větší množství hand, ale dost možná to byla jen výmluva, protože jsem to buď neporážel nebo jsem měl nějaký swing.
      Po necelých 100k hand jsme přešel tedy na regular stoly, kde se mi evidentně hraje podstatně lépe.

Tak to byl souhrn těch nejdůležitějších věcí v mé kariéře a teď se konečně pustím do mého blogu :f_smile:

BLOG

Můj blog budu aktualizovat dvakrát za měsíc

Na konci měsíce:
      - stanovým menší cíle na další měsíc
      - zhodnotím splnění cílů daných z minulého měsíce (SPLNIL/NESPLNIL)
      - zapíšu důležité informace (počet hand, typ hry, profit a bankroll)
      - Budu se snažit připsat jednu-dvě rady, které by vám mohli zlepši hru, aby jste si z mého blogu taky něco odnesli =)

Během měsíce
      - Zhodnotím slovy, jak se mi vede a co je nového

Dlouhodobý cíl
      Mám nějaké své osobní cíle jako například hodně cestovat, být co nejvíce s přítelkyní, s rodinou apod... Když to shrnu, tak bych chtěl žít šťastný život a dělat převážně věci, které mě baví.
      O mých osobních cílech a životě v mém blogu asi moc mluvit nebudu, jen jsem chtěl na začátek ukázat, proč vlastně hraji poker, kterým se doufám jednou budu živit. Abych si splnil svůj sen, tak nejdříve musím dosáhnout následujícího cíle.
      Vydělat pokerem 25.000 USD -> což znamená porážet NL200.

No bude to dlouhá cesta, ale věřím, že si svůj sen splním a jednoho dne si budu číst tyto řádky, jak jsem tenkrát začínal se svým blogem na pokerstrategy :welcome:
  • 184 odpovědí
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Tak sice už je 14. května, ale vrátil bych se k měsíci duben a pak budu pokračovat podle plánu.

V dubnu jsem analyzoval pár regů, což všem určitě doporučuji. Pravděpodobně máte na svém limitu pár hráčů, kteří vás otravují jako mě. Nejdřív jsem se jim snažil vyhýbat a moc s nimi nehrát, ale pak jsem si je projel v HEMu a ted s nimi dokonce hraju rád, protože přesně vím, kde dělají chyby a snažím se je maximálně exploitovat. Nejlepší na tom všem je, že mě díky tomu poker baví ještě o trochu víc než předtím :f_biggrin:
      Co je podle mě taky důležité, je nesledovat svůj bankroll každou chvíli. Možná se najde pár lidí, který pár prohraných Bi neovlivní, ale já jsme s tím měl třeba velké problémy. Od začátku měsíce květen jsem se na bankroll díval jen jednou a to jsem ho předtím kontroloval třeba 3x za session. Jsem si jistý, že mi to pomohlo, protože jsem se koukal na pár mých session a z cca 30 session, kde jsem prohrál 2BI už jsem se dostal na nulu jen ve dvouch a v drtivé většině jsem šel víc a víc do mínusu.
      Btw. zrovna tenhle týden jsem měl session, kde jsem za 800 hand prohrál 120$ a za dalších 800 hand byl celkově 20$ v plusu :)
      A to je asi tak vše, takže se můžeme pustit do zhodnocení.

Zhodnocení měsíce duben:
      Typ hry: NL25 reg stoly
      Profit:+497$
      Hand za uplynulý měsíc: 23 800
      Profit celkem: +1647$
      Počáteční bankroll: 0$
      Aktuální bankroll: 1647$

Cíle na květen:
      :spade: Začít zas pravidelně meditovat a cvičit. Jíst více ovoce a hlavně zeleniny. Sprchovat se pod studenou vodou :f_cool:
      :spade: Každé rozhodnutí si rozmyslet
      :spade: Zlepšit hru na blindech!!!
      :spade: Kontrolovat svůj bankroll jednou za týden

Ještě vysvětlím - bod 2 "Každé rozhodnutí si rozmyslet" -> Tohle by mohl být momentálně můj největší leaky. Každou chvíli se přistihnu, že jsem udělal nějaký move o kterém jsem vůbec nepřemýšlel. Dokonce se mi občas stává, že si neuvědomím jaká byla akce předflopem a automaticky betnu jako cbet, ale pak si všimnu, že jsem nebyl preflop agresor a vlastně donkbetnu. Nebo běžně se vůbec nezamýšlím na soupeřovo rangí (halvně na turnu, kde to je asi nejdůležitější) a vůbec si nedávám dohromady jeho range atd atd.. :(
      Zkusím víc projíždět a komentovat handy na fórum a snad se mi dostane přemýšlení nad rangemi i při hře.
      - bod 3 "Zlepšit hru na blindech!!!" -> už jsem si několikrát říkal, že se zaměřím hlavně na hru na blindech, protože tam mám velké problémy a vždycky mi to vydrží jen chvilku. Takže teď zkusím se tomu věnovat pravidelně celý měsíc. Určitě budu opět analyzovat hráče, kterým se na blindech daří, zkusím sehnat nějaké videa a postovat hlavně handy ze SB a BB.
      - bod 4 "Kontrolovat svůj bankroll jednou za týden" -> výjimka nastane, když budu shotovat, protože to bych chtěl přesně vědět kolik ještě můžu prohrát BI

Nakonec taková jedna funny handa

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (3 handed)

Known players:
      SB (Hero):
      $70.48
      BB:
      $14.21
      BU:
      $41.45

Preflop: Hero is SB with Q, A.
      BU raises to $0.75, Hero calls $0.65, BB raises to $14.21, BU folds, Hero calls $13.46.

Flop: ($29.17) J, K, J (2 players)

Turn: ($29.17) 2 (2 players)

River: ($29.17) 5 (2 players)

Final Pot: $29.17.
      Results follow:

BB shows two pairs, jacks and twos(2 3).
      Hero shows a pair of jacks(Q A).

BB wins with two pairs, jacks and twos(2 3).

http://giphy.com/gifs/Kh296M49Zr1Sg/html5
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Tak jsme v půlce měsíce a já už skoro týden hraju NL50. Přešel jsem z NL25 (PartyPoker) na NL50 (William Hill).
      Můj druhý shot ZATÍM vypadá dobře. Po 3,5k hand mám 16bb/100, tak snad už to vydrží. To pole mi přijde celkem srovnatelné, akorát je tam málo stolů, takže se blbě hledají fishe. Zrovna včera odpoledne tam bylo 6 stolů a já seděl na všech s jedním regem, takže jsme měli docela zajímavou dynamiku :coolface:
      Co se týče mých cílů tak celkem dobrý, ale mohlo by to být určitě lepší. Nejvíc jsem spokojený s rozmýšlením nad handami, jelikož jsem pořád ve fázi shotu, tak hraju jen 5-6 stolů a většinu hand si dokážu zanalyzovat dostatečně do hloubky :)
      Pak teda cvičení a zdravá strava jsou nic moc, ale ještě to snad do konce měsíce vylepším :)
      Nejvíc mě v posledních pár měsících trápí ty blindy. Koukal jsem se na jednoho rega, který má na BB -20 a na SB -10 bb/100, ale nic moc jsem se nepřiučil. Staty máme na první pohled stejné. Jediný velký rozdíl byl v tom, že on moc nebojuje o poty a vyhrává hodně v SD. Já to mám trochu obráceně.
      Kdyby jste někdo někde našel nějaký zajímavý materiál ohledně blindů, tak mi to prosím napište. Budu rád za jakou koliv pomoc :)
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Momentalne mam hlavu plnou napadu, novych veci a hlavne obrovske motivace. Sice není ještě konec měsíce, ale rozhodně nebudu čekat, až tenhle skončí, abych mohl začít něco dělat. Akorát ho ještě zhodnotím a pak ho hodím za hlavu a začnu červen :)
      Někdy v polovině jsem začal shotovat NL50, jak jsem psal předtím. Ze začátku to vypadalo až podezřele dobře. Za 5k +20bb/100 (+700$), ale pak to šlo na dno a ještě níž. Však vidíte samy z grafu...

Chvíli jsem z toho byl špatný, ale pak jsem si pročítal blogy pokerpro hráčů. (Hlavně od Matuska. Čtu ho úplně od začátku a ještě ani nejsem na konci) Jednak jsem našel obrovskou motivaci a druhak jsem objevil můj největší leaky -> SLABÉ VOLUME
      Všichni tito hráči měli/mají jednu společnou věc. Málo kdy jsem u nich viděl měsíc, kde by nahráli méně jak 60k hand/měsíc.

Zhodnocení měsíce květen:
      Typ hry: NL25/50 reg stoly
      Profit: -22,7$
      Hand za uplynulý měsíc: 13500
      Profit celkem: 1625$
      Aktuální bankroll: 1530$
      (Pozn. bankroll mám ještě o pár dolarů nižší, protože jsem něco cashoutoval na koupení HH a taky jsem si pár dolarů nechal na skrillu)

:heart: Začít zas pravidelně meditovat a cvičit. Jíst více ovoce a hlavně zeleniny. Sprchovat se pod studenou vodou :oops:
      SPLNĚNO
      :heart: Každé rozhodnutí si rozmyslet SPLNĚNO (s tímhle jsem velmi spokojen. Hlavně na NL50 jsme si téměř každý spot analyzoval dostatečně do hloubky)
      :heart: Zlepšit hru na blindech!!! SPLNĚNO
      :heart: Kontrolovat svůj bankroll jednou za týden -> vzhledem k shotu jsem BR musel kontrolovat po každé nebo i v průběhu session

Cíle na červen:
      :spade: 40k hand do konce června (37 dnů)

To bude teď můj jediný cíl, ale bude daleko těžší než např. minulé 4 dohromady. Vychází to na necelé 3 hodiny čisté hry za den. Bylo by fajn, kdybych si tohle volume dokázal udržet i v dalších měsících, protože měním svůj bankroll management ke konzervativnímu. Při dalším shotu bych chtěl mít 50BI (2.500$) a to bych na NL20 s volumem 20k hand/měsíc hrál půl roku. Tak snad se co nejdříve vrátím zpět na NL50. Bylo by fajn, kdyby se mi to povedlo koncem července.
      Měj te se gl všem :)
    • Obchodnik
      Obchodnik
      Stříbro
      Registrace: 03.05.2013 Příspěvky: 90
      Ahoj, tak veľa zdaru pri plnení úlohy ktorú si si dal. ;) Btw neviem či si už našiel tú hru z blindov ale sú tu videá od twina a aj mnoho iných :f_thumbsup:
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Dík pár leaků už jsem objevil a pracuju na nich, ale na videa se určitě ještě podívám :)
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Nesu špatné zprávy, protože vůbec nestíhám odehrát těch 4Ok hand :( Je to z důvodu několika failů. Sice to byly maličkosti, ale bylo jich tolik, že ve výsledku mě stály několik hodin. Nejdřív mi nešel zprovoznit HUD, pak jsem musel reinstalovat HM (nešlo spustit), znova naimporotvat databázi, převést BR zpět na PP a v neposlední řadě bylo učení se do školy. Ze začátku jsem měl dobrý tempo a vypadalo to, že to dám celkem s rezervou a pak se to takhle zkazilo. Každopádně zatím je teprve půlka měsíce, takže ještě budu moct něco nagrindit a plánuju aspoň 30k. Co se týká winrate, tak jsem s rakebackem tak nějak BE, takže žádná sláva, ale tím se nějak netrápím. Spíš mě štve to volume…
      Naopak jako velký pozitivum beru to, že jsem si sestavil range na všech pozicích při openu/defendu vs 3bet/defendu openu na všech pozicích proti všem pozicím atd… Taky jsem se dočetl, že psychologie by se už na low stake měla studovat 1:1 s teorií s čímž neúplně souhlasím, ale něco jako 1:2 by to asi být mohlo (můj názor - kdyby někdo měl jiný názor rád ho uvítám a prodiskutuji) . Takže jsem si projel několik skvělých článků o psychologii (celkem jich bylo 13) a udělal si z nich výpisky + jsme dal dohromady poznámky z knihy „pozitivní poker“, takže se můžete těšit na nové cíle s jinou tématikou :)
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Konečně začínají prázdniny a jde se grindit :f_cool:

Už jsem na PP odehrál 10k hand a docela fajn. Cítím nad soupeři velkou edge, tak doufám, že to vydrží a koncem prázdniny bych chtěl znova shotovat NL50, ale tentokrát s 50BI. Dokonce jsem trefil tenhle týden royal flush, ale soupeř foldoval na riveru a já nemohl splnit jednu misi na PP za 25$ (final hands), takže na str8flush budu určitě zas čekat aspoň 50k hand :ayfkm:

Zhodnocení měsíce červen:
      Typ hry: NL25/50 reg stoly
      Profit: -161$
      Hand za uplynulý měsíc: 21690
      Profit celkem: 1486$
      Aktuální bankroll: 1369$

:heart: 40k hand do konce června (37 dnů) - dal jsem jen 32k hand :( NESPLŇENO

Cíle na červenec
      Jedna malá změna, jelikož mám prázdniny a chci věnovat maximum času pokeru, tak budu aktualizovat svůj blog každý týden a budu si taky i stanovovat cíle na každý týden. Akorát teda na tři cíle bych se chtěl zaměřit celý měsíc a to je:

:diamond: Odehrát MINIMÁLNĚ 40k hand

:diamond: Celý měsíc se nedívat do pokladny

:diamond: Změnit mé myšlení k pokeru nebo spíš toho, čeho chci dosáhnout. Zatím se zaměřuji hlavně na vyhrané/prohrané dolary, ale myslím, že můj úspěch by neměl spočívat ve výsledcích, ale v CESTĚ za úspěchem! Takže pokud budu poctivě a tvrdě pracovat, pak jsem dosáhnul úspěchu bez ohledu na to, jeslti jsem svou session ukončil v plusu nebo mínusu.
      Dělám to proto, že tím přesunu svojí pozornost směrem k disiplíně a potěšení ze hry, což je základ úspěchu. Zisk bude pak "jen" vedlejším produktem mého úsilí, a nikoli ústřední bod zájmu. Když to shrnu tak by jsem chtěl měřit svůj úspěch v míře mého zlepšení a získu nových znalostí. Pokud by se mi to podařilo můj zisk/ztráta z daného dne nebudou mít vliv na to, jestli konkrétní den považuji za úspěšný...
      Asi toho nebudu schopný dosáhnout na 100%, protože když prohraji 5Bi za pár minut, tak si pravděpodobně nedokážu myslet, že dnešek byl úspěšný a budu se chovat jakoby nic, ale chtěl bych to dokázat aspoň z co největší části... Např. 2 prohrané BI, když nevytočím QQ do AK a pak AK do QQ by neměli ovlivnit mojí hru...

Takže týden první:
      :spade: Vždy ráno si naplánovat, co každýn den budu přesně dělat a v jakou hodinu. (obrovsky to sníží mojí prokrastinaci)
      :spade: Každý večer vyhodnotit, jestli jsem se držel plánu a hlavně jestli jsem se přiblížil k mému hlavnímu cíli
      :spade: Zaměřit se na short stack strategii. (přečíst aspoň 10 článku, zanalyzovat desítky spotů, projít si nepříjemné regy hrající tuto strategii a u toho pracovat s powerequlabem než mi vyprší trial)
      :spade: odehrát 10k hand (2k/den)
      :spade: přidat alespoň 10 hand do HJ fóra (myslím, že dám víc, ale chtěl bych za měsíc vyčerpat všechny, což je pro platinu 50 hands, tak uvdíme, jak to půjde)

tak ať se vám všem daří a good luck :)
    • JakubSobotka
      JakubSobotka
      Bronz
      Registrace: 10.09.2013 Příspěvky: 235
      @Marffi97 - nejdříve ti popřeji, ať se ti vše co jsi naplánoval splní a daří se. Rád bych se zeptal zda-li používáš nějaký speciální materiály k cíly Změnit mé myšlení k pokeru. Pouze se soustředíš na tento leak bez jakéhokoliv studia/pomoci nebo využíváš např. knihy The Mental Game of Poker nebo tak něco?

Osobně s tímto přístupem mám taky problém. I přesto, že logicky vím, že je duležitá příprava/snaha/disciplína a když to dokáži splnit, měla by být session úspěšná bez ohledu na zisk.
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Díky :f_thumbsup:
      Jsem takřka na začátku, takže nevím, jestli ti můžu nějak poradit nebo tak... Ale inspiraci čerpám z knihy "Pozitivní poker - Psychologie vítězů" a z článků tady na PSG (záložka mindset a psychologie). V neposlední řadě ti můžu doporučit film "pokojný bojovník". Za prvé se mi fakt líbil a za druhé hlavní hrdina se zaměřuje právě na cestu, nikoliv na cíl jeho cesty, což taky vedlo k mé inspiraci.
      Zatím při session, když dostanu nějaký suckout apod., snažím se přemýšlet pozitivně. To je podle mě hrozně důležité, protože se pak dokážu koncentrovat na hru i potom a nad tím co bylo už nepřemýšlím (aspoň ne při session). V tom ti pomůže třeba samomluva, že si řekneš něco jako: "Vše jsem zahrál správně a dlouhodobě budu v těchto situací ziskový, takže není důvod být naštvaný" a hraješ prostě dál. Nebo když udělám nějakou chybu, tak si řeknu, že "Je v pořádku dělat chyby, KDYŽ SE Z NICH POUČÍM" Handu si omarkuju a kouknu na ní po session. Hned mám pak lepší pocit a o to asi tak nějak jde. Chtít se spíš zlepšovat, než chtít vyhrávat a končit každou session v plusu. Brát to vše pozitivně a aby mě to hlavně bavilo. Peníze už pak přijdou samy :)
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Tak první týden máme za sebou a jsem se sebou spokojený. Určitě nikdy nebyl týden, kdy bych pro poker udělal víc než tento. :f_love: (I když nějaké mezery se opět našli)

:spade: Vždy ráno jsi naplánovat, co každý den budu přesně dělat a v jakou hodinu. SPLNĚNO
      :spade: Každý večer vyhodnotit, jestli jsem se držel plánu. SPLNĚNO
      :spade: Zaměřit se na short stack strategii. NESPLNĚNO
      - Sice jsem si prošel pár spotů a konečně zjistil vzorec na vypočítání ziskovosti 4bet shovů (EV = FEq*dead money v potu + (1-FEq)*(celkový pot when called*EQ - risk amount) ), za co vděčím katisonemu btw. :f_thumbsup: , zdaleka jsem se o shortstack strategii nedozvěděl tolik, kolik jsem měl původně v plánu.
      :spade: odehrát 10k hand (2k/den) - odehrál jsem 11.800 SPLNĚNO
      :spade: přidat alespoň 10 hand do HJ fóra - postnul jsem jich celkem 12 SPLNĚNO

Týden druhý:

:spade: Dokončit studium o short/mid stake strategii
      :spade: Dál si plánovat, co každý den budu dělat + přidávat handy do HJ fóra
      :spade: Každý den shlédnout jedno video. (chtěl bych se podívat na matematickou sérii od imbankera a taky na pár coachingů "crushujeme cahsku s twinnem", tak to asi nějak na kombinuji)
      :spade: Udržet si volume. Asi to nebude 6h čisté hry/den jako tomu bylo doposud, ale aby to aspoň vycházelo na těch 40k za měsíc.
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Týden druhý ==> FAIL
      - jednak jsem si zadal špatné cíle typu: přidat "PÁR" hand do HJ, odehrál "NĚKOLIK" hand, etc.. Takové cíle nejsou moc motivující, protože nevím, kde je ten bod, kdy můj cíl splním a pak vlastně takový cíl ztrácí na smyslu...
      - druhá věc je ta, že jsem do mého plánu nezapočítal příjezd přítelkyně na 4 dny a strávený čas s ní. Takže co se týče pokeru jsem nic nestihl a své cíle z druhého týdne musíme přenést na třetí :f_ugly:

:spade: Dokončit studium o short/mid stake strategii NESPLNĚNO
      :spade: Dál si plánovat, co každý den budu dělat + přidávat handy do HJ fóra NESPLNĚNO
      :spade: Každý den shlédnout jedno video. 3/7 NESPLNĚNO
      :spade: Udržet si volume NESPLNĚNO

Týden třetí:

:spade: Dokončit studium o short/mid stake strategii (aspoň abych věděl základy)
      :spade: Plánovat si každý den a večer zhodnotit svůj progress
      :spade: Dokoukat matematickou sérii od "imbankera" (Doporučuji) + shlédnou poslední video od katrisoneho
      :spade: Šest večerů se věnovat meditací (Stačí cca 10minut)
      :spade: Každé ráno jsi zacvičit
      :spade: Naučit se 30 ENG slovíček a napsat si je do Anki softwaru
      :spade: Vložit 20 hand do HJ
      :challenge:
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Týden třetí

Mám ze sebe dobrý pocit, protože jsem pokeru věnoval celkem velké úsilí a navíc jsem se dnes stěhoval do nového bytu a rovnou si postavil pracovní stůl.
      Foto není moc kvalitní, ale aspoň něco..

:spade: Dokončit studium o short/mid stake strategii (aspoň abych věděl základy) OPĚT NESPLNĚNO
      :spade: Plánovat si každý den a večer zhodnotit svůj progress SPLNĚNO
      :spade: Dokoukat matematickou sérii od "imbankera" (Doporučuji) + shlédnou poslední video od katrisoneho SPLNĚNO
      :spade: Šest večerů se věnovat meditací (Stačí cca 10minut) SPLNĚNO
      :spade: Každé ráno jsi zacvičit NESPLNĚNO -> jelikož jsem ke konci týdne chytnul nějakou chřipku a navíc jsem byl unavený ze stěhování, ranní rozcvičku jsem bral jako -EV
      :spade: Naučit se 30 ENG slovíček a napsat si je do Anki softwaru SPLNĚNO
      :spade: Vložit 20 hand do HJ SPLNĚNO (dneska jsem jich postnul 5, abych to dohnal a myslím, že minimálně 4 z toho byly opravdu zajímavé, takže můžete mrknout ;-) )

Týden čtvrtý

konečně se chci změřit na GTO, takže tenhle týden bude opět spíše studijní. Začínám se ale bát, že nestihnu tenhle měsíc ani těch 40k hand :f_rolleyes:

:spade: koupit jsi combonator -> zde mám jeden velký problém. Nainstaluji ho, kliknu na aplikaci, combonator se začne načítat a po pár vteřinách se nestane nic. Jednoduše se combonator nespustí. Budu velmi vděčný za nějaké rady, kde by mohl být problém... Zatím jsem to zkoušel 15x reinstalovat/spustit jako správce/ vypnout firewall a měnit kompatibilitu. Nic víc krom reinstalování PC mě nenapadá :(

:spade: Přidat alespoň 10 hand do HJ se zaměřením na GTO + ofc ostatní handy
      :spade: pokračovat v rozplánování každého dne
      :spade: vytvořit si sqz range
      :spade: Naučit se 30 ENG slovíček a napsat si je do Anki softwaru
      :spade: Každé ráno jsi zacvičit
      :spade: vyklikat si v combonatoru často frekventované boardy/situace a do hloubky je zanalyzovat.
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Týden čtvrtý ==> ZASE FAIL

Nakupilo se na sebe víc věcí úplnou náhodou a já splnil minimum svých cílů.
      - Combonator se mi zprovozni nepovedlo, takže v nejbližší době přeinstaluji počítač. Tudíž jsem ani nemohl analyzovat handy :(
      - video z katrisoneho coachingu stále nevyšlo, takže jsem si nemohl sestavit sqz range
      - Do toho všeho jsem stále nemocný, takže ranní cvičení opět nevyšlo. :f_mad:

:spade: koupit jsi combonator NESPLNĚNO
      :spade: Přidat alespoň 10 hand do HJ se zaměřením na GTO + ofc ostatní handy NESPLNĚNO
      :spade: pokračovat v rozplánování každého dne SPLNĚNO
      :spade: vytvořit si sqz range NESPLNĚNO
      :spade: Naučit se 30 ENG slovíček SPLNĚNO
      :spade: Každé ráno jsi zacvičit NESPLNĚNO
      :spade: vyklikat si v combonatoru často frekventované boardy/situace NESPLNĚNO

Týden pátý
      -už to není ani celý týden, takže s cíli to nebudu přehánět

:spade: Udělat závěrečné zkoušky autoškoly
      :spade: Přeinstalovat Pc
      :spade: Koupil combonator
      :spade: Zařídil si internet v novém bytě
      :spade: Naučit se každý den 5 eng slovíček
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      Zdravím po delší době. Omluvte mou absenci, ale poker mě poslední dobou fakt štval a neměl jsem sílu updatetovat můj blog.

Týden pátý
      Stěhoval jsem se do nového bytu, tak jsem toho moc nenahrál, ale cíle jsem tak nějak splnil :)

:spade: Udělat závěrečné zkoušky autoškoly SPLNĚNO
      :spade: Přeinstalovat Pc SPLNĚNO
      :spade: Koupil combonator NESPLNĚNO - Moc rád bych si ho koupil i kdyby byl 2x dražší, ale stále ho nemůžu spustit. Už začínám být fakt zoufalý, tak kdyby někoho něco napadlo, dejte rozhodně vědět do tohoto vlákna: Combonator nejde spustit...
      :spade: Zařídil si internet v novém bytě SPLNĚNO
      :spade: Naučit se každý den 5 eng slovíček SPLNĚNO
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      ČERVENEC

- no tento měsíc bych asi přes všechno negativní možná i hodnotil pozitivně :D
      Sice winrate a volume je opravdu špatné, navíc se mi stále nepodařilo zprovoznit combonator, ale většinu měsíce jsem makal, co to šlo, i navzdory variaci, nemoci, problémům v RL, etc... a o to mi vlastně jde.
      No nebudu to protahovat -> 40k jsem nedal, ale ani jednou za celý měsíc jsem se nepodíval do pokladny!!! a mé myšlení k pokeru šlo také určitě o dost velký kus správnou cestou, takže proto taky hodnotím červenec pozitivně. Ovšem ta winrate :f_o: Moc tomu nerozumím, ale asi to hold to k tomu patří a třeba si z toho odnesu něco pozitivního. Každopádně mám pocit, že jsem nejlepší na limitu a stejně dál a dál prohrávám. Vím, že to zní trochu arogantně, ale fakt tam není soupeř, kterého bych nedokázal expoloitovat už preflop případě na flopu (natož na daších streets).

Typ hry: NL25 reg stoly
      Profit: -674$
      Hand za uplynulý měsíc: 28300
      Profit celkem: 1007$
      Aktuální bankroll: 890$

Cíle na srpen
      Tento měsíc beru spíš studijně a také jako přípravu na ten příští, takže volume určitě nebudu hrotit. Sand mi to pomůže k aspoň BE hře :yaoming:
      :spade: začít studovat GTO (at s combonatorem nebo bez něj)
      :spade: zopakovat si mé výpisky z teorie
      :spade: přečíst knihu konec prokrastinace
      :spade: Pomalu si zvykat na FastForward a připravit se, abych v září dal 40k hand (což bude můj jediný cíl na tento měsíc, chci získal palladium status a vyměnit body za cash :) )
    • marrius1979
      marrius1979
      Bronz
      Registrace: 13.01.2012 Příspěvky: 747
      Marffi97 původně napsal
      Dokonce jsem trefil tenhle týden royal flush, ale soupeř foldoval na riveru a já nemohl splnit jednu misi na PP za 25$ (final hands), takže na str8flush budu určitě zas čekat aspoň 50k hand :ayfkm:
      Ahoj. Ja len aby si vedel, že ak vyhráš SD s Royal flush, tak misiu nesplníš. Musíš vyhrať SD s "obyčajnou" straightflush. Riešil som tento problém so supportom hneď po vyhratom SD s Royalflush...

Hráš ešte stále FR? Keď som si pozeral teraz tvoje handy, ktoré si pridával na rozbor, tak tam boli aj SH handy...
    • Marffi97
      Marffi97
      Stříbro
      haha tak to jsem netušil. Ještě že jsem teda nevyhrál v SD. Byl bych naštvaný dvojnásob. :D
      nene hraju FR, ale ty handy, co jsem přidával vypadají jako SH, protože byl rozpadlý stůl. Na PP občas není trafic, tak musím hrát sem tam i HU, abych založil nový...
      Btw. jsem rád, že někdo čte můj blog :f_thumbsup:
    • marrius1979
      marrius1979
      Bronz
      Registrace: 13.01.2012 Příspěvky: 747
      To vieš-kríza :)
      Ale nie,srandu si robím. Nie je tu veľa FR hráčov čo postujú handy z limitu NL25. Poslal som ti friendly request...keď tak ju môžeš prijať :) Aj ja hrám FR NL25...
    • Impersonal23
      Impersonal23
      Bronz
      Registrace: 05.04.2014 Příspěvky: 121
      Zdravím :s_drink:

Přečetl jsem pouze začátek tvého blogu a už z toho je mi jasný, že ti je poker souzen :)
      Přeji ti hodně štěstí, trpělivosti a tilt shieldu, hlavně ať breakneš NL200 v budoucnu a žiješ svůj sen :s_thumbsup:

Your Impersonal23 :milord: