Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[NL10] Flush na riveru na spárovaném boardu vs overbet shove

• tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Registrace: 02.10.2014 Příspěvky: 364
      Ahoj, mám tady na riveru call? In game jsem se přemlouval zahodit, ale nedokázal jsem to. Nakonec jsem villaina putnul na flush s tím, že je tam spousta horších flushí a made handu by si betnul už na dřívějších streets a callnul jsem.

Party, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $12.35 (123.5 bb)
      BB: $7.75 (77.5 bb)
      UTG: $22.41 (224.1 bb)
      MP: $14.88 (148.8 bb) VPIP: 42, PFR: 5, 3B: 8, AF: 0,9, Hands: 43
      CO: $10 (100 bb)
      BTN: $21.36 (213.6 bb)

Preflop: Hero is SB with J T
      UTG folds, MP calls $0.10, CO folds, BTN raises to $0.30, Hero calls $0.25, BB folds, MP calls $0.20

Flop: ($1) K 3 K (3 players)
      Hero checks, MP checks, BTN checks

Turn: ($1) 7 (3 players)
      Hero checks, MP checks, BTN bets $0.47, Hero calls $0.47, MP calls $0.47

Tady jsem si mohl betnout sám.

River: ($2.41) 4 (3 players)
      Hero checks, MP bets $14.11, BTN folds, Hero calls $11.58 and is all-in

Results:
      $25.57 pot ($1 rake)
      Final Board: K 3 K 7 4
      Hero showed J T and lost (-$12.35 net)
      MP showed K 3 and won $24.57 ($12.22 net)
      BTN mucked and lost (-$0.77 net)
  • 7 odpovědí
    • Phoenka
      Phoenka
      Stříbro
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 424
      Mně by zajímal spíš ten call na turnu... Máš jen FD (navíc ne s overkartama, tzn. je tam ještě A a Q, takže Tě ohrožuje i A2s+), dává Ti to přece špatné odds - MP1 call/check/check, takže od něj ani call toho raisu na turnu nečekáš (snad jen právě s nutsflushdraw). Na riveru těžký rozhodnutí, já bych foldoval, protože bych mu věřil právě tu lepší flush.
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      No to je otázka. Já si o všech limperech myslím, že to jsou idioti, kteří jsou takhle schopní zahrát jakoukoliv flush a Kx handu, takže asi tak. (Plus samozřejmě všechny 33, 77, 44) Takže by mě zajímalo, co k tomu řekne pan učitel. Možná jim budu muset začít dávat nějakej kredit. :)
    • Ales851
      Ales851
      Bronz
      Registrace: 16.07.2012 Příspěvky: 1,058
      Ahoj, na R podle mě easy fold. Určitě na NL10 party, kde normální lidi takhle z mé zkušenosti nebluffují. Výjimkou by bylo jen, že je to nějaký agro maniak, ale defaultně bych to nepředpokládal.

Zajímavý je ten T, nevím, možná bych foldoval, protože jaký je náš plán na R když hitneme? O stack hrát nechceme, takže můžeme doufat v nějakou malou sázku od trips a při velkém potu si často nalétneme do FH nebo občas do lepší flushe (i když zde, pokud by to byl reg, tak má podle mě skoro vždy FH/quads)
    • Urgent88
      Urgent88
      Bronz
      Registrace: 05.09.2012 Příspěvky: 319
      Pro mě je těžší dilema call turnu, ale river je jasnej fold.
    • tomatostone
      tomatostone
      Bronz
      Já to na turnu bral tak, že chce BTN ukrást pot. Tady může podle mě mít skoro any two.
    • Katrisone
      Katrisone
      Bronz
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Ahoj tomatostone,

asi by se dal i donknout F, máme EQ a i dost FEQ na tomto boardu, reg nám může dát kredit (velmi často hráči donkují s fishem v potu value). Na tomto boardu to sice tolik smysl nedává skrz to, že jsme dost capped, ale BTN stále bud mít dost ruk, se kterými nic moc nenadělá vůči donku (random A5dd etc...). As played určitě stab T, není na co čekat, máme proti sobě jednu poměrně capped range, druhá je dost wide, teda očekávám určitě FEq a stále platí, že s naší handou máme hodně EQ when called, není špatné dostat dead money do potu pro případ, že hitneme na R. Nicméně as played - spíš bych foldnul, ale celá handa se dalal zahrát jinak.
    • Marffi97
      Marffi97
      Bronz
      Registrace: 15.04.2015 Příspěvky: 677
      Já jsem teda za donk flop.
      Myslím, že tam máš dost fold Eq + ti jede FD.
      Na dalších streets (když callne fish a Btn zahodí) tak bych barreloval dál. Pokud teda nedojde turn nebo river eso. Čekám, že fish tě bude callovat s A-high, který zahodí na triple barrel a ta fd je jen takový bonus, ale myslím, že barrel na turnu a riveru bude ziskový i bez Equity (ještě jednou zdůrazňuji jen když callne pouze fish)
      As played donk na turnu je podle mě uz jednoznačný.
      As played river bych bet/foldoval
      A as played x/f na riveru. Nikdo by ti takhle neoverraisnul flushe navíc ty máš ještě k tomu J-high flush.
      Vlastně jediný co bych zahrál stejně je call preflop.
      Jsem ve škole a zapomněl jsem to minulou hodinu odeslat, takže me katri předběhnul a vypadá, že jsem to opsal :D