nefunguje pokertracker 4

• patres89
      patres89
      Bronz
      Registrace: 10.08.2011 Příspěvky: 11
      Ahoj. Ja mam taky problem, ze uz asi 3 roky pouzivam HM2 bezproblemovo, az na obcasne zamrznutie kvoli nie moc silnemu pocitacu a spolu s odporucenim kamarata som chcel prejst na PT 4. program som zakupil nainstaloval a nechce mi ist.. a ide o to, ze mam teraz aj skrz to, nanovo preinstalovany win 7, hardwareovo vycisteny, prepastovany... proste vo full stave a prve som tam nainstaloval PT4 a skusil to a nic... a robi mi to sposobom, ze som naimportoval komplet databazu, vsetko ponastavoval (tam problem nebude poznam to uz celkom dobre)... a ked zacnem hrat... zapnem "get hands while playing" no aj mi najde active table, ale dokopy mi to neimportuje ziadne aktualne handy... a tym padom mi ani nespusti HUD... v import status to vyzera v poriadku... a ked dam "stop get hands while playing", tak mi cely program tak zamrzne, ze sa mi nic neda v nom spravit a musim ho vypnut natvrdo cez spravcu uloh... a vlastne to mi robilo aj predtym tak som radsej dal vycistit komp, prinstalovat system v domneni, ze to pomoze, ale nepomohlo to nic... vacsinou si poradim spolu s internetom s kazdym problemom sam, ale ja uz teraz fakt neviem co mam spravit... budem vdacny za kazdy pozitivny ohlas... dakujem... :-)
  • 3 odpovědí
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      ahoj,

pokial, ako tvrdis, je v import status vsetko ok a vidis tam naimportovane handy, tak by som videl za nespustenim HUDu nejaku chybu v systeme. pouzivas nejaky antivirus? ak ano, tak ho skus na chvilku vypnut. PT4 aj pokroveho klienta skus spustit ako admin. hernu treba mat nastavenu v anglictine.

ak spravne rozumiem, tak nejde len HUD? alebo nevidis ziadne handy ani v PT?
      vedel by si sem hodit screenshot toho import statusu?
    • patres89
      patres89
      Bronz
      fuuu mozem sa na to pozriet, popracujem na tom len ja som ho pobureny odinstaloval a vsetko vymazal s tym ze instalujem spät HM2 lebo sa mi podarilo minuly mesiac dat platinum star... teraz uz 4.ty den co nehram a jednoducho som sa s tym predtym babral par dni, vsetko mozne skusal a nic... antivirus mam aviru z herne PS... ako administrator to pustene mam... vsetko riesim len v anglictine...

takto... ono mi to najde ten activ table, ten mi zobrazi, ktory hram... v import status mi ukaze ze nieco nacitalo odkial by malo importovat tie handy... len uz tie samotne handy mi to akosi nechce live importovat a tym padom mi to vobec nezobrazi ten HUD... stalo sa mi asi 2x z 10-tich pokusov, ze mi ten HUD zobrazilo, ale hned zamrzol... prislo mi to ako keby to naimportovalo 5 hand a dalej nic... zlozky vsetko mam urcite nastavene dobre presiel som to dookola snad 300x...

naimportujem si HM2 nech mi aspon nieco funguje... a potom to dam sem aj so screenshotom teda... a dakujem... :-)
    • patres89
      patres89
      Bronz
      ok... ja len ak nahodou info... asi bol problem to, ze mi pocitac nezvladal spracovavat rozsiahlu databazu... skusil som to bez naimportovanej databazy a ide to bezproblemov... nejak ju orezem co uz... :-) aj tak dik... :-)