[NL5] NL2 AJo na CO-call , fold,3bet?

• vaclav040
      vaclav040
      Bronz
      Registrace: 07.02.2015 Příspěvky: 73
      IPoker No-Limit Hold'em, €0.02 BB (6 handed) - IPoker Converter Tool from http://flopturnriver.com/

MP (€0.80)
      Hero (CO) (€2.17)
      Button (€2.11)
      SB (€0.81)
      BB (€1.42)
      UTG (€2.91)

všetci unknown

Preflop: Hero is CO with A, J
      UTG raises €0.06, 1 fold, Hero calls €0.06, Button calls €0.06, 1 fold, BB calls €0.04

Dusty Schmidt vo svojej knihe/Nepočúvajte Phila Helmutha/ neodporúča s touto handou proti UTG ani call.
      W34z3love ju má uvedenú ako súčasť 3bet range CO vs UTG:KK+, A5s-A4s, KJs, AJo, KQo .Myslel som , že bluff časť tejto range je len A5s-A4s?/čiže ja 3bet súper 4bet/push ja fold/ Alebo aj AJo patrí do 3bet bluff range?

Bol by tu lepší raise?

Flop: (€0.25) J, 10, J (4 players)
      BB checks, UTG checks, Hero checks, Button bets €0.17, BB calls €0.17, UTG calls €0.17, Hero raises €0.55, 1 fold, BB calls €0.38, UTG calls €0.38

keď preflop agresor neraisol , mal som ja ako prvý? Ako by ste tu hrali: ch/r , r/push?

Turn: (€2.07) A (3 players)
      BB bets €0.10, UTG calls €0.10, Hero raises €0.78, BB raises €0.71 (All-In), UTG raises €1.90, Hero calls €0.78 (All-In)

mal tu byť väčší sizing?

River: (€6) 3 (3 players, 2 all-in)

Total pot: €6

Ďakujem za všetky názory.

Results below:

BB had 8, 6 (flush, Ace high).
      UTG had J, 10 (full house, Jacks over tens).
      Hero had A, J (full house, Jacks over Aces).
      Outcome: Hero won €5.60
  • 5 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Bronz
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,309
      Value range toho coache se složitým nickem je určitě jen KK+. Je to teda kouzelnej poměr blufů a value 4:1. Buď exploituje chabou obranu UTG nebo to možná myslel tak že to sou vhodný kandidáti ale nebluffuje je vždycky.
      Na flopu bych betoval, od turnu je to easy.
    • Medik25RNMD
      Medik25RNMD
      Bronz
      Registrace: 02.11.2010 Příspěvky: 738
      Ahoj. Voci open utg rangi sme silne dominovany. Call je chyba. Nepotrebujes ju na tychto limitoch ani 3 betovat. Foldujem preflop.

As played leadujem flop sme v multyway a tahame value kym je cas.
    • mrN0body
      mrN0body
      Bronz
      Registrace: 28.02.2015 Příspěvky: 159
      ak ma niekto vysoky fold to 3bet, tak AJo je idealny kandidat na bluff 3bet. blokujes AK, AQ, AA, JJ.
      ak ma niekto velmi loose UTG staty a nefolduje na 3b tak je to 3bet for value.
      v inych pripadoch by som AJo foldol.

na tomto flope chces budovat pot a ziskavat value zo vsetkych drawov a Tx a samozrejme zopar Jx.
    • vonHarmani
      vonHarmani
      Bronz
      Registrace: 30.06.2013 Příspěvky: 354
      PF neviem. ja osobne kedze som zacal hrat po niekolkych mesiacoch tak to foldujem, aby som nemal zbytocne marginalne spoty, ale ked sa budes drzat weazlovych tabuliek a instrukcii, nic nepokazis.

flop je jasny bet, si do styroch, nechces vidiet vela turnov. ked uz ides c/r, siel by som ovela vacsi sizing
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      preflop +1 mr. nobody
      na floep po tom ako checkol preflop agresor si určite idem sám pre value. nechcem, aby sa to iba precheckovalo. hral by som bet/call a stackoff na blank turne. na turne v pohode sizing. dokonca sa mi to páči viac ako push, aj keď je to úplne comitujúce