Blog: z NL5 na NL100 do konca roka !

• MartinFT
      MartinFT
      Basic
      Registrace: 19.04.2015 Příspěvky: 15
      Ahojte volám sa Martin budem mať 23 rokov a pochádzam zo slovenska. Pokru sa venuj už pár rokov ktoré sprevádzali úspechy ale aj pády. Najväčšiu chybu som robil v mojom štúdiu no vlastne to bolo to že som vôbec neštudoval žiadne stratégiu nerobil analýzy a pod. Toto všetko by som chcel zmeniť preto som sa aj zaregistroval na PSGY. A chcel by som tu nájsť aj nejakých pokrových kamošov na sweetky,analýzy a motiváciu.! :) Venujem sa rýchlim formátom fast/rush/zoom 6max cg . A preto som sa zaregistroval cez PSGY na Full Tilt no ale sprevádzajú ma stále problémy s pripočítavaním bodov ...dúfam že sa to čoskoro vyrieši. Ešte k mojím plánom a cieľom dostať sa z NL5 na NL100 je to dosť nároční cieľ ale predsa nebudem si to robiť veľmi jednoduché. Takýto cieľ sa dá splniť aspoň podľa môjho názoru chce to len veľa a veľa driny a energie vloženej do pokru a pôjde to !
      Teraz k môjmu štartu začínam s BR $300 na NL5 chcem sa zapojiť do bankroll challenge stanovujem si cieľ $10K
      Takže moje plány na prvý týždeň by boli pozrieť tieto články
      :club: pravidla Texas Holdemu
      :club: Co znamená Big Stack Strategy?
      :club: Jak hrát před flopem
      :club: Jak hrát po flopu
      +minimálne jedno video od Confidant91
      :heart: denne pozrieť 2-3 handy v HJ a zamyslieť sa nad nimi
      :diamond: cieľe na počet hand/hod si ešte nebudem určovať lebo ešte nemám predstavu čo za aký čas stíham

Začiatok výzvy: 18.5. 2015
      Počet týždňov vo výzve: 0
      Herňa: FullTilt
      Počiatočný stav: 300 USD
      Cieľ: 10.000 USD
      Typ hry: CG RUSH NL5
  • 1 odpověď