Blog: WooDooKiller snaha o grind na low-stakes

• WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      Registrace: 01.06.2013 Příspěvky: 25
      Ahoj všem,

úplně na začátek se vám pokusím nějakým ne příliš rozsáhlým způsobem představit :)
      Jmenuji se David a online se vydávám pod nickem ''WooDooKiller'' je mi 20 let a s pokerem jsem poprvé začal ještě na základce kde mě do něj zasvětili starší kámoši se kterýma jsem hrál v podstatě taková Sitka o pár drobných :D
      Potom jsem pokračoval na střední škole kde se mi podařilo porazit na lyžáku spolužáky a obrat je o celkem slušný podíl Éček :D To byli takové první podněty které mě přivedli k pokeru a k jeho studiu protože jsem chtěl vyhrávat a být nejlepší :s_biggrin:
      To dál pokračovalo tím že jsem si koupil smartphone a v podstatě jsem celou střední školu o hodinách nedělal nic jiného než že jsem se věnoval studiiu pokeru a hraní. To se mi pak povedlo zužitkovat na svém prvním trochu organizovanějším live turnaji kde se mi podařilo z 25 hráčů skončit druhý a porazit i pár zkušenějších hráčů pro mě v té době nesmírný úspěch v prvním turnaji :f_cool: :f_biggrin:
      Pak jsem chodil do místního kasína na freerolly a kvaldy abych byl v hraní za co nejméně a odehrál toho co nejvíc, sem tam jsem něco málo trefil což mě dost motivovalo.
      Ale online hra nebyla tak slavná, protože zde jsem začínal asi jako většina méně zkušených hráčů.. Pravidelně jsem si dobíjel 10 dolarů které my však moc dlouho nevydrželi při mé oblibě 1,5 SnG a pravidelných tiltech které mi znepříjemňovali hraní.. A také velké pauzy jelikož jsem si jako student nemohl dovolit neustále dobíjet a prohrávat pořád dokola :D Každopádně ta ''pokerová kariéra'' jestli se to tak dá nazvat nebyla zdaleka tak intenzivní jelikož jsem se ještě také věnoval online hraní pc her kde jsem se snažil dostat na vyšší úroveň jako progamer nebo coach teamu ale to nebudu rozebírat :D

V této době se uchyluji už jen převážně k pokeru jelikož jsem s hraním her přestal (hlavně z důvodu žádného hmotného přínosu :D ), školu jsem dostudoval a po práci mám celkem dost volného času který se snažím vyplňovat pokerem :)

No a už k samotnému hraní a co si od svého Blogu slibuji :f_smile: :
      v poslední době hraji hlavně NL02 cg a nějakým způsobem se snažím navyšovat svůj bankroll abych mohl postoupit dál.

Tento blog jsem pak založil hlavně proto abych se začlenil do skvělé komunity kde se pokusím pomalu odstraňovat chyby které mě provázejí a snažím se jich zbavit :) Dále pak budu rád za jakékoliv otázky jak z online tak live pokerového života a cokoliv dalšího co by vás zajímalo. V blogu bych se s vámi rád podělil o svoje zajímavé handy, statistiky a poznatky ze svých session a budu velmi rád za jakoukoliv odezvu nebo konstruktivní kritiku či rozbor hand :)

Pokud jste se dočetli až sem :f_zZz: tak vám děkuji a doufám že se vám bude tento Blog líbit a bude přínosem :f_drink:
  • 29 odpovědí
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      No ale jak vlastně začít ?? :f_frown:

Bohužel jsem až do teď hrál na Pokerstars s účtem který nebyl založený přes Pokerstrategy a dost mě to mrzelo... Ale založit nový jsem nechtěl zase z důvodu že jsem toho na tomto účtu odehrál na své poměry docela dost (jiným by to možná nepřipadlo) Ale i tak jsem se rozhodl že zkusím využít deposit bonusu 40 dolarů co je zde k dispozici abych mohl sbírat Strategypointy a dostal se z toho mrtvého bodu na kterém teď jsem..

Proto jak jen mi to finanční situace brzo dovolí tak založím nový účet a zřejmě se zapojím do Bankroll Challenge abych měl motivaci kterou potřebuji :) Snad je to krok který mi pomůže se do toho dostat :)
    • Parazzit69
      Parazzit69
      Bronz
      Registrace: 23.10.2014 Příspěvky: 116
      Bud tebou tak bych nezakladal novy účet :)
    • godlike3
      godlike3
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 234
      Ať se daří! :welcome: Připrav se ale na spousty práce a chvilkových neúspěchů
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      No pokud mi můžete někdo poradit jak s tím účtem tak bych byl fakt rád :) Ale bankroll který mám na stárech je fakt jen na pár stolů CG které si tam vždycky zapnu a snažím se to vytahovat.. Takže z tohohle hlediska tam nemám o co přijít jen mě mrzí že tam mám kolem 450VPP celoživotně možná že pro ty co hrají vyšší limity to je nic, co nahrají za měsíc, ale chápete mě ne ?? :D A pak tam mám 75 FPP které bych pak asi musel taky protočit na nějakých satelitech. :D Ale prostě mě mrzí že pak přicházím o ty StrategyPointy které bych hrou mohl získávat :f_cry:
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      godlike3 původně napsal
      Ať se daří! :welcome: Připrav se ale na spousty práce a chvilkových neúspěchů
      Děkuji za podporu :D A proti těm chvilkovým neúspěchům se musím pořádně obrnit :D Nemyslím že moje hra by byla tak strašná, ale můj mind set mi to kolikrát opravdu dost pokazí :D
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ahoj, pokud máš v plánu na herně kde už máš účet, zakládat nový kvůli SP, tak to určitě nedělej, protože je to hrubé porušení pravidel a zmrazí Ti jak nový, tak i stávající účet a je hotovo. Pokud chceš dostávat SP, doporučuju jinou hernu, seznam ZDE, jinak pokud jde o silver status ve kterém je spousta strat. článků a další výhody, lidé to buď řeší, že mají druhou hernu propojenou a nahrajou 100SP na status což je skoro hned, nebo status si koupí.
      :gl:
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      Dobrá díky za radu ;) Teď už v tom mám aspoň jasno :) V tom případě si tedy po výplatě doplním bankroll a skočím na tu challange :) Jediné co mě mrzí je že PS už nespolupracuje s PartyPoker tam jsem si to původně chtěl založit :/
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Snad jen malá útěcha, taky nemám PokerStars propojené a je nás tu spousty :)
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      A v případě že jsem si propojil Pokerstars s FullTiltem, ale před tím jsem si na Fulltilt nezakládal účet tak to už taky není možné znovu založit na této herně a propojit s PokerStrategy ??
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Nevím jestli dobře chápu, ale jak jsi mohl propojit PS s FTP když na FTP nemáš účet ?
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      Tak to jsem to asi blbě vysvětlil, já tam v podstatě účet mám.. Ale vytvořenej tím jak se FTP spojovalo s PS... Před tím jsem měl účet jen na Stárech a jak přišlo to propojení tak jsem si to s Fulltiltem propojil že můžu hrát i tam a převádět si prostředky.. Jen že jsem si ten účet prostě nezaložil samostatně na Fulltiltu teda aspoň myslím teď když nad tím tak přemýšlím tak se to možná muselo založit samostatně a až pak propojit teď fakt nevím :D
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      To by znamenalo že ani na FTP si nemůžu založit účet přes PokerStrategy :/ Tak to je na nic :/
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Bohužel i FTP je mimo hru :( Jeden čas jsem hrál na Coral pokeru a byl jsem velice spokojený, i ostatní herny od IPokeru nejsou k zahození, tak snad zklamání nebude dlouho trvat a vybereš :) Mrzí mě že jsem Tě moc nepotěšil, ale chtěl jsem jsem Tě ušetřit velkých nepříjemností při založení dalších účtů ;)

:sorry:
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      Naopak jsem rád že jsem se to dozvěděl :D Horší by bylo kdybych to měl pak bloknuté :)
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      To jsou pak velké nepříjemnosti :( Tak ju, ať se daří a věřím že najdeš hernu na které se Ti bude líbit a zároveň budeš dostávat SP.

:gl:
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      No ale abych přidal i něco ze své hry.. :f_biggrin:

Dnešní den jsem začal na 4 stolech CG, ale po chvíli jsem zjistil že dneska to není ono tak jsem si dal pauzu a pak si zapnul SNG 0,50 turbo 9man po druhé odehrané hendě ještě než jsem stihl zapnout další stůl přiběhl otec že potřebuje odvést tak to za mě dohrávala přítelkyně :s_biggrin: takže nic :D

Potom už jsem měl klid.. Zatím jsem odehrál jen 4 Sitka vždy po dvou stolech, věřím si na více stolů, ale po dnešním darování krve bych to asi nezvládal, ale možná i proto se ke mě přiklonila karma a ty neuvěřitelný točky sem musím dát i když není čím se chlubit :D

Za tohle bych se nesnášel :D

Tohle bylo o handu dříve

A potom jsem na dvou stolech chytl dvakrát poker nejdříve na jednom a hned o hendu později na druhém a ten stojí za to :D

A tohle je hnusnej poker :D

Ještě jednou říkám není to nic čím bych se měl chlubit ale byla to úsměvná session :D
      Takže nakonec ze 4 sitek 2x první 1x druhej 1x třetí
      + 3 dolary :)

^^^Snad to sem můžu dát když to je ze Sitek :/
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Tak já si jdu přečíst jak se Ti daří na CG a on hraje sitka, asi Ti přestěhuju blog do sng sekce :mdr: :f_thumbsup: :f_tongue:
    • Obchodnik
      Obchodnik
      Bronz
      Registrace: 03.05.2013 Příspěvky: 90
      treba sa nájsť :D
    • WooDooKiller
      WooDooKiller
      Bronz
      Delší dobu jsem se s ničím neozval bohužel jsem neměl tolik času a mind set na nějaké delší session :/ Snažím se bojovat jak se hrou tak různým rozptýlením kolem hraní :D Zatím jsem nenarazil na moc hand které by mi připadali nějak zvláštní nebo jsem tak přibližně věděl co jsem udělal špatně nebo naopak dobře..

Teď bych se rád podělil o tuto

Known Players:
      MP3: $1,35 - 68 bb
      CO: $1,22 - 61 bb
      BU: $3,87 - 194 bb
      SB: $2,42 - 121 bb
      BB: $1,91 - 96 bb

0.01/0.02 No Limit Hold'em (5 Handed)
      Hand recorder for this hand: PokerStrategy.com SideKick 2.1.20409.2

Preflop: Hero is MP3 with 6:diamond: , 3:diamond:
      SB posts small blind ($0,01), BB posts big blind ($0,02), Hero raises for $0,06, CO folds, BU calls, 2 folds

Flop: ($0,15 - 7.50 bb) Q:heart: , 7:spade: , 5:diamond: (2 Players)
      Hero bets $0,04, BU calls

Turn: ($0,23 - 11.50 bb) 2:spade: (2 Players)
      Hero checks, BU checks

River: ($0,23 - 11.50 bb) 4:heart: (2 Players)
      Hero bets $0,06, BU calls

Comment

Abych k tomu dodal nějaký myšlenkový pochod když na to z5ně koukám tak jsem to asi nezahrál vůbec dobře, asi jsem neměl reisovat na UTG možná call ne-li fold ale rád hraju tyhle konektory takže reis jsem dal abych získal nějakou value, sázka na folupu si myslím že jestli vůbec nějaká měla být tak asi jiný sizing.. (S bet/reis sizingem mám celkem velké problémy a u toho vím že je to opravdu něco na čem bych potřeboval zapracovat, ale pořád jak se pročítám články nemůžu narazit na nějaký který by mi to opravdu pořádně objasnil :/ ) každopádně jsem vsadil abych zjistil co na to soupeř jestli něco chytl nebo jsem to ukradl. Na turnu jsem čekal asi proto abych viděl soupeřovu akci a nebyl jsem v tom za více peněz.... A na riveru už jsem si jen říkal zda-li jsem ten sizing neměl zvolit jiný

Budu moc rád když mi řeknete co příště udělat lépe :D
    • 1
    • 2