Jak z čísel vyčíst zda je hráč úspěšný nebo ne?

• Sally8
      Sally8
      Bronz
      Registrace: 02.10.2011 Příspěvky: 169
      Ahoj, mám takový dotaz, který si sám sobě pokládám už delší dobu. Poker hraji nepravidelně a zahraji cca okolo 300-400 SNG DON FR micro stakes měsíčně. Jak se vůbec pozná zda-li jsem jako hráč úspěšný na tomto typu stolů (DON FR). Co mi řeknou čísla ze Sharkscope jako průměrný ROI 7% nebo ITM 57,8% po cca 5500 turnajích (někde jsem četl, že na micro stakes by se ROI mělo šplhat k 10-15% takže zřejmě na tom tak dobře nejsem :-)? Je to dostatek nebo naopak málo na tomto typu micro stakes stolů, kde hraje mnoho slabých hráčů (herna Winamax). Na druhou stranu musím dodat, že by čísla byla asi vyšší než ta která jsem tu teď dal, protože jsem nesmyslně hrál a zkoušel hodně turnajů Heads up (možná okolo 300), které mi vůbec nejdou a dost mi tyto čísla pokazily, takže by byla možná lepší na FR. Mohu dle těchto čísel nějak vydedukovat zda-li mi to jde a mám se v tom zdokonalovat a studovat a nebo stále hrát jen free. Jsem teď trochu ve fázi, kdy se rozhoduji jestli se tomu plně věnovat a zda tyto čísla něco říkají o tom, že by mi to mohlo jít.

Přikládám obrázek ze statistikami a grafem ze Sharkscope

Díky za vaše názory :-)
  • 1 odpověď